Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 42

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: TemplumPacis

Znaleziono 27 komentarzy użytkownika TemplumPacis
  • Komentowany temat:Lukaku z kolejną bramką

    25.11.2012 12:26

    Akurat wróciłem do domu, odpaliłem telewizję i po 3 (tak, 3 minutach!), Lukaku strzelił gola. To było coś pięknego i na miejscu. Szczerzyłem japę jak szalony. :D

  • Komentowany temat:Pierwszy wywiad: Jestem tu po to, aby wygrywać

    25.11.2012 12:24

    Już nie marudźcie, jakiego to Wy chcielibyście trenera. Rozumiem Was, marzy Wam się Mourinho, Guardiola.. ale jak Benitez zacznie wygrywać, zmienicie zdanie. :)


    Osobiście wątpię, by mógł wyciągnąć Chelsea z tego dołka aż tak bardzo..

  • Komentowany temat:Atletico: Nie ma ofert za Falcao

    25.11.2012 12:21

    A mnie osobiście się wydaje, że Falcao zostanie w Madrycie. Jak odejdzie, pogrąży swój klub.. kto będzie strzelał tyle bramek, jak nie on?

  • Komentowany temat:Chelsea - Manchester City: Zapowiedź

    25.11.2012 12:19

    Jak filmy przed Marszem Niepodległości budziły w człowieku potężnego ducha patriotyzmu, tak ten film, budzi we mnie nadzieje i pozytywne nastawienie przed meczem.

  • Komentowany temat:Mancini: Również staraliśmy się o Torresa

    25.11.2012 12:17

    Od zawsze wierzyłem w Torres'a. Fakt, teraz chyba przechodzi najgorsze, futbolowe, momenty w swoim życiu. Kolejny fakt.. miał bardzo dużo czasu, żeby się odblokować. Ale w głębi serca wierzę, że dziś, pokażę na Stamford Bridge, że Torres wrócił, wrócił i pomoże Benitez'owi i całej reszcie zdobyć puchar Ligi. :)

  • Komentowany temat:Rafa: Torres potrzebuje odpowiedniego impulsu

    25.11.2012 12:15

    Mam nadzieje, że nie będzie tylko dobrym krasomówcą, a i wybitnym trenerem, który wraz Chelsea przeżyje swoje najlepsze lata. :)

  • Komentowany temat:Guardiola czeka na ofertę United?

    25.11.2012 12:13

    Większość jedzie Benitezowi równi. Ale ja wierzę w to, że tu mu się uda! Jak za czasów w Liverpool'u.

  • Komentowany temat:Mata: City jest silniejsze niż rok temu

    25.11.2012 12:10

    Mamy naprawdę potężny skład, rewelacyjnych, młodych piłkarzy. Starą gwardię, która tempem dorównuje tym młodszym. Czego chcieć więcej? Otóż, wygranych.. czy to się dziś zmieni? Ja mówię, że tak. Nowe ustawienie, nowy 'mózg' taktyczny - nowy trener. Myślę, że dziś nastąpi w pewnym sensie 'otwarcie' Ligi. Dziś nastąpi zmiana, która da Chelsea mistrza!

  • Komentowany temat:Cech: Takie jest życie...

    25.11.2012 12:08

    Szkoda mi Cech'a i wszystkich, którzy naprawdę byli związani z Di Matteo. Naprawdę przykro czytać takie wypowiedzi. Ale jak to powiedział Petr, to jest football.

  • Komentowany temat:Mistrz Europy vs Mistrz Kraju

    25.11.2012 12:06

    Mam szczerą nadzieje, że jednak ten mecz będzie inny, niż poprzedni. Inny, ze względu na nowe ustawienie, jak i cały od nowa zaprogramowany 'mózg' taktyczny. Damy radę. Osobiście obstawiam wynik 3:2 - wliczając jedną bramkę Torres'a. :)

  • Komentowany temat:Mata, Luiz i Terry wciąż niepewni występu z Szachtarem

    04.11.2012 23:51

    Mam nadzieje, że zdążą się wykurować. Jak nie patrzeć, są oni fundamentami naszych Niebieskich. Do boju! :)

  • Komentowany temat:Lucescu: Już myślę o Chelsea

    04.11.2012 23:00

    Mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Zwarta linia obrony, zgrany środek - no i oczywiście, strzelający napad! Klucz do zwycięstwa, który, my od dawna posiadamy. :)

  • Komentowany temat:De Bruyne: Jestem inny niż Hazard

    04.11.2012 22:38

    Bardzo miło czytać, że De Bruyne ani się nie przechwala, ani nie próbuje udowodnić, że jest lepszy od Hazarda. Fajnie czyta się takie wypowiedzi.. :)

  • Komentowany temat:Wybierz bramkę miesiąca Chelsea

    04.11.2012 21:45

    Według mnie, bramka Cahill'a najpiękniejsza. Silny, precyzyjny strzał pod poprzeczkę. Czego chcieć więcej. :)

  • Komentowany temat:Swansea v Chelsea: fakty meczowe

    03.11.2012 00:24

    Mam nadzieje, że mecz będzie emocjonujący!

  • Komentowany temat:Kevin Friend sędzią meczu ze Swansea

    03.11.2012 00:14

    Mam nadzieje, że jego nazwisko tyczy się naszej drużyny! :D

  • Komentowany temat:RDM: Śledztwo wszystko wyjaśni

    03.11.2012 00:13

    Świetny trener i inteligentny człowiek. :)

  • Komentowany temat:Utrzymać fotel lidera! Swansea vs Chelsea

    03.11.2012 00:10

    Musimy się pilnować, nie raz szarpnęli nas za nos. Zagrać solidnie i porządnie - klucz do wygranej. Szczególnie z takimi wspaniałymi piłkarzami, którzy wchodzą w szeregi Chelsea. :D

  • Komentowany temat:Damiao: Chciałbym znów grać z Oscarem

    03.11.2012 00:08

    Kurczę, jak nie patrzeć, mamy naprawdę dobrych napastników (Torres, Sturridge, Lukaku), także według mnie, nie za bardzo, by nam się przydał. :)

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Nordsj?lland

    01.10.2012 23:19

    Skład na wysokim poziomie. Będzie można robić naprawdę efektowne zmiany. Tylko czekać na mecz. :)

  • Komentowany temat:Zdobyć Emirates!

    01.10.2012 23:17

    Torres się spisał, to fakt. Niezłe podania, gol na wysokim poziomie. Czego chcieć więcej. Choć po golu Gervinho, przez chwilę zwątpiłem, czy mecz można aby wygrać. Głupi jestem..

  • Komentowany temat:Di Matteo: W LM nie ma łatwych meczów

    01.10.2012 23:14

    Z lekceważeniem przeciwnika bywa różnie. Jak to napisał 'sebalow' - nigdy nie wolno ich lekceważyć. Nawet, jakby to był klub, z najniższej 'półki'. Grać trzeba jak zawsze, na najwyższym poziomie. Byle nie nałapać się kontuzji.

  • Komentowany temat:Petr: Przyjechaliśmy po 3 punkty

    01.10.2012 23:13

    Naprawdę pozytywne nastawienie. Nie patrzeć na to, jak na mecz, który trzeba wygrać.. tylko po prostu na mecz, który i tak wygramy. Tylko, aby nie spocząć na laurach.

  • Komentowany temat:Hjulmand: Wyjątkowy mecz

    01.10.2012 23:11

    Nie wiedziałem, że FC Nordsj?lland ma dopiero 10 lat. Naprawdę mnie to zdziwiło. Mecz może być naprawdę ciekawy, szczególnie wtedy, gdy Nasi odpuszczą sobie, bo będą pewni, że wygrają. Poza tym, to my jesteśmy faworytami, także tak łatwo nie będzie, jak co niektórzy piszą. :)

  • Komentowany temat:Sheik: Nie boimy się Chelsea

    01.10.2012 23:09

    Szkoda, że Chelsea sporo ludzi postrzega tylko jako bogaty klub, a nie.. klub, który ma w swoich szeregach naprawdę wspaniałych piłkarzy.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 42
  • Użytkowników: 352094
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373