Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 24

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: sfierzak6

Znaleziono 30 komentarzy użytkownika sfierzak6
  • Komentowany temat:Mourinho: Tak, to hańbiący wynik

    24.01.2015 22:04

    Nie wiem czy się śmiać czy płakać, Bradford to moja druga drużyna z Anglii. Gratuluje im wyniki, ale jednocześnie ubolewam nad tragiczną postawą naszego zespołu

  • Komentowany temat:Komentarze po wygranym spotkaniu z Liverpoolem

    09.11.2014 14:35

    Spokojnie Panowie, Piers Morgan nie raz podkreślał to, że kibicuje Arsenalowi, odbyt boli...

  • Komentowany temat:Paulinho pierwszym letnim zakupem Chelsea?

    30.04.2014 18:12

    Nie lepiej kupić Lallanę na 10 zamiast Oscara, a tego przeciętniaka zostawić u kurczaków?

  • Komentowany temat:Pochettino: Chcemy wygrać z Chelsea

    30.12.2013 22:35

    Soton w ostatnich 10 meczach grało w większości z druzynami z czołówki więc nic dziwnego, iż stracili rozmach. Nie są na siłach aby nam zagrozić, jednakże kiedy przebrną przez trudny terminarz mogą się włączyć do walki o 6,7 miejsce

  • Komentowany temat:Clarke zwolniony z WBA

    15.12.2013 12:15

    A czego spodziewał się zarząd WBA nie dając Clarke'owi hajsu na wzmocnienia? Zarząd chciał się pozbyć Longa, Odwemenge odszedł, Lukaku również. Wszystkie zespoły dookoła wzmocniły się prócz WBA co widać po tabeli.

  • Komentowany temat:FA Cup: Chelsea spotka się z Derby County

    08.12.2013 18:25

    Liverpool znów trafi na Oldham i odpadną hahahah

  • Komentowany temat:Mata: Nigdy nie myślałem o odejściu z CFC

    02.11.2013 09:03

    Trudno jest nie lubić Juana :) . Oby więcej było w futbolu takich wspaniałych zawodników i świetnych ludzi, którzy tak mocno są związani z fanami i się z nimi identyfikują :)

  • Komentowany temat:Cahill: Brak Torresa? Może jest szykowany na United?

    22.08.2013 21:46

    Tak, tak Lukaku nie jest gotowy. Strzelone 3 bramki w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu są przypadkiem. Nie wiem co wy ćpacie. Jak dla mnie od pierwszej powinien grać Romeu, a w 45' powinien wejść Torres

  • Komentowany temat:Chelsea wygrała wyścig po Maddoxa?

    17.06.2013 20:51

    Wgl nie rozumiem krytyki tego transferu. Koleś w dodatku Anglik w wieku 14 lat wojuje reprezentacje U18, chyba ma jakiś talent i potencjał? Być może rozwinie się na wielkiego zawodnika. Może lepiej go puścić np. do Arsenalu i za 7-10 lat pluć sobie w twarz, że go nie pozyskaliśmy. Jest bardzo młodym zawodnikiem i myślę, że zaproponowanie mu kontraktu to doskonały krok do zabezpieczenia sobie kadry na kolejne lata

  • Komentowany temat:Składy: Liverpool vs Chelsea

    21.04.2013 16:29

    Obi Mikel facepalm brawo dla grubgo, JT i Lamps na ławce. Jak będą grali ticki-srakę to oddadzą punkty live. Tottenham dziś wygrał i warto byłoby im odskoczyć

  • Komentowany temat:Dwójka z Chelsea nominowana do tytułu Piłkarza Roku

    19.04.2013 15:07

    moim zdaniem powinien wygrać Mata i Lukaku/Benteke
    A zapewne wygra Bale/RVP i Welbeck

  • Komentowany temat:Derby Londynu dopiero w maju

    16.04.2013 16:00

    Musimy za wszelką cenę osiągnąć top 4. Mecz z Tottenhamem i ostatni mecz sezonu z Evertonem będą kluczowe w osiągnięciu tego

  • Komentowany temat:Andre: Nie wrócę na Stamford Bridge

    16.04.2013 15:58

    i git

  • Komentowany temat:Rafa: Luiz kapitanem? Zbyt wcześnie

    16.04.2013 15:56

    gruby może sobie talerz odebrać sprzed nosa, ale nie opaskę Johnowi

  • Komentowany temat:Lukaku Piłkarzem Stycznia WBA

    20.02.2013 15:37

    Ten zawodnik da nam więcej radości niż Didier (nie ubliżając Królowi) ;]

  • Komentowany temat:Na Spartę bez Lampsa i Ivanovica

    20.02.2013 15:36

    Frank jest rocznik 78' ;]<br>
    <br>
    W sumie mecz odpoczynku mu nie zaszkodzi, najważniejsza jest jego dyspozycja na City

  • Komentowany temat:Top 3 vs. West Brom

    18.11.2012 16:32

    Daniel w statystykach niszczy Fernando taka prawda. Oddaje dużo strzałów i spójrzcie przeciwnicy na jego podania i przechwyty, gdzie jest Daniel, a gdzie Torres? Kto jest bardziej zaangażowany w grę zespołową? Odpowiedzcie sobie sami

  • Komentowany temat:Skaut Chelsea: Nie zrażają nas błędy Remy'ego

    06.11.2012 20:30

    A mi się przypomina historia jak z Królem Didierem. Też nikt go nie chciał, wygwizdywali go, pierwszy rok w jego wykonaniu był słaby lecz później wiadomo jak się potoczyło. Nie uważam tego transferu jako koniecznego lecz nie bd konserwatywny co do niego. Zobaczmy jak to się potoczy

  • Komentowany temat:Wybierz najlepszego użytkownika forum

    03.11.2012 19:39

    Wietnam albo ahleycole3

  • Komentowany temat:Oceny goal.com za dzisiejszy mecz

    01.11.2012 10:05

    Daniel grał pierwszy raz po jakiej przerwie, a Torres gra CAŁY CZAS i gra równie beznadziejnie. @adam27, Torres po takiej przerwie by piłki nie dotknął przez cały mecz -,-

  • Komentowany temat:Czas Daniela w Chelsea dobiega końca?

    16.10.2012 14:33

    Słuchaj KBKS
    1. Torres wykorzystuje 1 na 4 okazje 100%
    2. Daniel grał mniej niż Torres w poprzednim sezonie.
    3. Rolą napastnika jest strzelanie, a nie podawanie.
    Chciałbym, żeby Danny został, on jest jeszcze młodym bardzo obiecującym zawodnikiem.
    PS. Bardzo lubię Torresa i nie jest to hejt na niego, ale spójrzmy prawdzie w oczy

  • Komentowany temat:Villas-Boas: Zatrzymamy Chelsea

    08.10.2012 15:18

    HAHAHA z czym on do nas?:D
    Nie ośmieszaj się proszę... Mecz łatwy nie będzie lecz nie sądzę, żeby poważnie nam zagrozili. Stara Gwardia z pewnością bd chciała się odegrać

  • Komentowany temat:Clichy: Chelsea nie zasłużyła na triumf w LM

    03.10.2012 19:05

    A wy Clichy nie zasłużyliście na mistrzostwo, gdyby QPR nie odpuściło w ostatnich minutach to byście z gównem zostali :)

  • Komentowany temat:Michael Ballack ogłasza koniec kariery

    02.10.2012 20:09

    Jedyny piłkarz niemiecki którego uwielbiam DZIĘKUJEMY MICHAEL

  • Komentowany temat:Znamy składy: Lampard znów na ławce!

    29.09.2012 13:34

    Szkoda, że Danny nie wyleczył kontuzji

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 24
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373