Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: StalinMourinho

Znaleziono 30 komentarzy użytkownika StalinMourinho
  • Komentowany temat:Oficjalnie: Conte następcą Hiddinka

    08.04.2016 23:33

    @didiush - INTENSYWNOŚĆ, jaja ze stali i morale esesemanów z Frontu Wschodniego :) Przy Conte będziemy mieli powtórkę z Mourinho, tyle że w jeszcze bardziej defensywnym wydaniu.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Conte następcą Hiddinka

    07.04.2016 09:02

    Jestem zupełnie nieprzekonany tym transferem. Do końca liczyłem na Simeone - ten gość na bank dałby CFC zupełnie inną jakość i twarz. Szkoda...

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Atletico vs Chelsea

    22.04.2014 12:13

    Ale łomot dostaniemy...

  • Komentowany temat:Kanonierzy rozsiekani przez szable Chelsea

    22.03.2014 22:12

    Rzadko się udzielam na naszym forum, ale teraz rzec muszę : perfekcja, maestria, dyscyplina... Trudno wskazać MOM... wszyscy 11/10!!!! To był FUTBOLOWY GWAŁT ZBIOROWY. Carefree... aż się z radości nachlałem... NASZE ZDROWIE!!!!!!!

  • Komentowany temat:Pierwsza porażka sezonu

    15.09.2013 12:05

    Co to, w dupę, było?????!!!!! Aż mnie wuj trafiał jak widziałem Luiza - kim on był? Obrońcą (???), pomocnikiem, defem, napastnikiem? Libero się znalazł. Za straconą bramkę to jemu należy podziękować. Eto'o + Schurrle = dwie nieudoty. Lampard to w ogóle był na boisku? Dwóch panów nie zawiodło : Obi i Petr. Nie chce mi się już dalej pisać, bo poziom wkuwienia u mnie osiągnął stan maksymalny.

  • Komentowany temat:Eto'o piłkarzem Chelsea

    29.08.2013 17:24

    Nie ogarniam tego, zgłupiałem... Po kiego wuja nam Eto'o????? Szczerze, niech ktoś mi to wytłumaczy, proszę...

  • Komentowany temat:Bez bramek na Old Trafford

    26.08.2013 23:56

    Przegięcie: Hazard jako wysunięty napastnik??? A harował na całej długości boiska. Shurrle stłamszony - już śmiem twierdzić, że Mojżesz dałby o wiele, wiele jakości więcej naszej grze. Bronek (dla mnie MOTM) jako fałszywy skrzydłowy - i zrobił więcej niż Niemiec i De Bruyne do kupy wzięci. Brawa dla defensywy - Johny + Kielich nie dali pograć Van Persiemu i Rooneyowi - wielkie brawa! Solidny występ Aśki. Na plus również Oscar. Ramires - świetna pierwsza połowa, potem już gorzej. A występ Franka - do zapomnienia. I te niewymuszone straty w KAŻDYM sektorze boiska oraz bezsensowne, na pałę, wywalanie piłek - szlag mnie trafiał! Aż się prosiło o Matę o od 46 minuty. Ogólnie asekuranctwo z jednej i drugiej strony. Ogólnie mecz do zapomnienia. I jeszcze te błędy Atkinsona - brak czerwieni dla Valencii, brak karnego dla Utd za rękę Franka. Generalnie - jedno, wielkie rozczarowanie...

  • Komentowany temat:Cudicini: Torres stał się pośmiewiskiem

    19.08.2013 22:02

    Jeżeli Ferdek jest pośmiewiskiem, to kim jest Cud(a)icini???

  • Komentowany temat:Di Matteo: United nie odda Rooney'a Chelsea

    14.08.2013 20:40

    Wiecie, co? Jestem bardzo głęboko przekonany, że nie potrzeba nam żądnego więcej napastnika - mamy kim gryźć. I to boleśnie, do kości. Wierzę, że Józek wydobędzie z Lukaku całe jego napastnicze
    zezwierzęcenie... Chłopak ma taki kosmiczny potencjał, że inni nasi konkurenci już powinni drżeć! Am I right?

  • Komentowany temat:Końcowe odliczanie i pierwsze rozliczenia

    14.08.2013 20:35

    Świetny, dopracowany felieton - napociłeś się nad nim - "to widać, czytać:) i czuć"! Logiczne, konsekwentne wnioski - jestem pod wrażeniem - podpisuję się pod tym, co napisałeś wszelkimi kończynami! Też nie mogę się doczekać najpiękniejszej inwokacji komentatorskiej Twarowskiego : " Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i ... startujemy!!!!" To będzie niezapomniany sezon! Carefree!!!!!!

  • Komentowany temat:Should i stay or should i go, czyli rzecz o Benitezie

    24.05.2013 20:18

    Nieźle, stary, naprawdę... Głos rozsądku - choćby był w mniejszości - zawsze jest w cenie. Szczere gratulacje za naprawdę bardzo dobry felieton. Dziękuję!

  • Komentowany temat:AV vs CFC 1:2 Lampard nieśmiertelny

    12.05.2013 01:03

    SUPER FRANKIE!!! N I E S A M O W I T E, co dzisiaj zrobił. Achtung, achtung! Przecież to środkowy pomocnik. Jak to wykrzyczał G.Neville rok temu po golu Ferdka na 2:2 z katalońskimi ciotami : U N B E L I E V A B L E !!! <br>
    Łyżka dziegciu - IDIOTA = RAMIRES : mając żółtą kartkę robi Chucka Norrisa x 2 w środku boiska - brak, kurwa, słów... Mam tylko nadzieję, że to tylko (po czesku) chwilowy upadek rozuma. Come on, Chelsea!!!!

  • Komentowany temat:Oceny goal.com: bezkonkurencyjny Torres!

    05.04.2013 08:15

    Benayoun 4, Mata 3,5 ???? WTF?! Ja chyba inny mecz oglądałem. To co wyprawiali Terry z Luizem w obronie nie zasługiwało nawet na 2. Mamy niesamowitego farta, że sędzia nie zobaczył drugiego zagrania ręką. Pewna bramka dla Rubina i my grający w "10". Lekko zaczynamy łapać "Looserpol complex" - potrafimy niesamowicie spiąć się na najsilniejszych, by potem obrywać cięgi z drużynami o dwie klasy słabszymi. Obym się mylił.

  • Komentowany temat:Rafa: I tak odejdę po zakończeniu sezonu!

    28.02.2013 11:43

    No to wyp....alaj! I idź do Smudy na asystenta!

  • Komentowany temat:Owen wspiera Hazarda

    24.01.2013 17:56

    Buehehehehe - Torres by nie trafił, a Pepe by go zabił... Rewelacja! P.s. A Dembowy-Mocny Ba???

  • Komentowany temat:Syn Beckhama w Akademii Chelsea

    23.01.2013 16:19

    I za parę lat na wypożyczenie do Divison One! Beckham gazet nie czyta?

  • Komentowany temat:Benitez nie wyklucza zostania w Chelsea

    23.01.2013 16:17

    Niech ta nieudota już nie zabiera głosu i jak najszybciej zejdzie mi z oczu! Tylko Józek!

  • Komentowany temat:A może Moyes?

    20.01.2013 12:06

    Jestem na !!! T A K !!! Oczywiście tylko w przypadku, gdy Józef nie trafi na SB.

  • Komentowany temat:Pałkin: Były rozmowy o Willianie

    20.01.2013 09:16

    Do Kosta : zgadzam się z Tobą w 101%! Na cholerę mamy Romelu, Josha i Lucasa???? Poza tym 35 mln to już przesada.

  • Komentowany temat:Derby Londynu! Chelsea vs Arsenal

    19.01.2013 00:02

    Ale Bronek koło Janka na środku obrony - me gusta!

  • Komentowany temat:Derby Londynu! Chelsea vs Arsenal

    19.01.2013 00:00

    Bertrand obok Ferdka??? What the fuck?!!!! ChyBa Ba!

  • Komentowany temat:Chelsea szykuje ofertę za Kakę?

    18.01.2013 17:27

    O, w dupę... Tylko nie on! Przecież jest beznadziejny.

  • Komentowany temat:Sześciu kandydatów wg talkSPORT

    18.01.2013 17:24

    Józef or Jurgen. Can see no other options.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Guardiola od lipca szkoleniowcem Bayernu!

    16.01.2013 17:34

    Uffff, kamień z serca... Teraz tylko Józek M.!!!!

  • Komentowany temat:Fani mają dość Torresa?

    11.01.2013 06:32

    Ja też już straciłem do niego cierpliwość, niestety... Jednak za to, co zrobił w dogrywce na Kał Nou z f***ing barcą, ma u mnie w domu dożywotni pomnik.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373