Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 47

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: LAMPS387

Znaleziono 185 komentarzy użytkownika LAMPS387
  • Komentowany temat:Forbes: Najbardziej wartościowe drużyny na świecie

    07.05.2015 14:10

    tam zamiast bn ,nie powinno mld? Chyba ,że to jest zerżnięte z angielskiej strony. Bilion u nich to u nas miliard :)

  • Komentowany temat:Van Ginkel: Jestem bardzo szczęśliwy w Milanie

    19.10.2014 21:47

    To dobrze. Za 2 lata może wracać do Chelsea jako pełnoprawny pomocnik swiatowej klasy! Czekam :)

  • Komentowany temat:Shaw: Mecz z Chelsea będzie wielkim przeżyciem

    14.10.2014 20:40

    Wszystko jest możliwe ,skoro Mata przeszedł do United ,to czemu Shaw miałby nie przejść do Chelsea? :)

  • Komentowany temat:Henry: Szkoda Cesc, ale wszystkiego dobrego

    12.06.2014 20:23

    Ciekawe czy Barcelona wogóle Ceckowi oddała kasę za transfer na który musił dorzucić :D

  • Komentowany temat:Oficjalnie: F?bregas zawodnikiem Chelsea

    12.06.2014 20:20

    A jeszcze nie tak dawno mówił o Mou ,że to najgorszy trener jakiego miał zaszczyt poznać :D

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Lampard odchodzi z Chelsea

    02.06.2014 21:27

    Zakończyła się największa w ERA historii klubu ,mowa tu oczywiście o Chelsea. Inaczej w tym przypadku nie można napisać tego słowa(ERA). Frank to niebieski z krwi i kości ,on grał u nas przez 13 lat! Toż to szmat czasu ,a mógł grać dłużej. Nigdy nie zapomnie tych pięknych momentów z Frankiem jak jego potężny strzał w Finale Ligi Europy ,jak te wszystkie rzuty karne w koszulce Chelsea. Jak podawał ,strzelał ,asystował ,wspierał ,kochał ,mówił piękne rzeczy,które mnie wzruszały np.Mama przed śmiercią powiedziała mi nigdy nie opuszczaj Chelsea,jak przez te słowa pokazał jak kochał swoją mama.To co się stało jest nie do wiary. Lampard stracił Mamę ,ja się czuje jak bym stracił drugiego Ojca. Ja przez niego kibicuje niebieskim ,śniłem o grze u jego boku ,ale wiem ,że te sny napewno się niespełnią. Lampard to nie Legenda,on jest kimś więcej niż tylko Legendą on jest wyznacznikiem czasu ,wyznacznikiem Ery. ERA Franka Lamparda(2001-2014) (*)

  • Komentowany temat:Eto'o: Ludzie nie chcą wierzyć w zwycięstwo Afryki na MŚ

    17.05.2014 21:50

    Jedyną drużyną która na dzień dzisiejszy może wygrać MŚ to WKS. Oni mają w pip dobrych napastników. Yaya Toure w pomocy mówi sam za siebie. Kolo Toure,Eboe i Tienie i jest obrona. Jak już na dzień dzisiejszy to tylko WKS. Może za 10-15 lat jakaś inna reprezentacja ,napewno na dziś to nie jest Kamerun ,bo może obrone to maja najlepszą w Afryce ,ale o pomocy i ataku tego już nie można powiedzieć

  • Komentowany temat:Terry z nowym kontraktem

    13.05.2014 20:15

    Teraz czas na Franka i Ashleya. Mam pytanie Peter już przedłuzył kontrakt?

  • Komentowany temat:Déj? vu

    17.04.2014 21:47

    Demba na Atak i po sprawie :D Jak Sirigu tak bronił wszystko a Demba i Schurrle go pokonali bez kłopotów to myśle ,że to samo będzie z Thibautem

  • Komentowany temat:Ba: Zemsta na Mourinho? To nie tak

    09.04.2014 16:09

    Mourinho nie ma racji Demba to jest napastnik kompletny. Nie przechwala się ,a wie co uczynił :D

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs PSG

    08.04.2014 20:41

    Ooo jak dobrze ,że sędzia to Pedro Proenca ,on uwielbia sędziować zwycięstwa Chelsea :D

  • Komentowany temat:Stroje na nowy sezon ujawnione!

    04.04.2014 14:34

    nie są złe ,lepsze niż w 2011/12

  • Komentowany temat:Jose: Ibra wiele straci jeśli nie zagra w PL

    01.04.2014 21:20

    Niech do nas wbija. Co to 50 mln dla Abramovicha :D

  • Komentowany temat:Lampard zachęca do czytania

    26.03.2014 20:49

    Ciekawe czy jego książki czytają jego dzieci.

  • Komentowany temat:Pellegrini: Cztery zespoły w walce

    23.03.2014 09:36

    I jedno pytanko Chelsea walczy teraz tylko o mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

  • Komentowany temat:Pellegrini: Cztery zespoły w walce

    23.03.2014 09:30

    Moim zdaniem walka to będze max pomiędzy 3 drużynami :D Mam nadzieje ,że Evertonowi uda się zając 4 miejsce w lidze :D

  • Komentowany temat:AVB: Dzięki mojej pracy Chelsea wygrała Ligę Mistrzów

    20.03.2014 20:36

    Tak,tak i jeszcze Ligę Europy rok później. To ,że ktoś kupuje dobrych piłkarzy ,a starych wyrzuca z podstawowej jedenastki to nie znaczy ,że przyczynił się do późniejszych sukcesów!

  • Komentowany temat:Czerwony? Co za bzdura!

    16.03.2014 21:35

    ripazha8 widzę ,że nie zrozumiałeś przesłania tego artykułu. Każdy fan Chelsea powinnien wspierać swojego zawodnika ,a nie wyzywać go od homo niewiadomo. Ja podobnie jak Wietnam mało ,że go nielubiłem ,wrecz nienawidziłem ,lecz z czasem go polubiłem i myśle o nim dobrze i będę go bronił tak długo jak mogę. On moim zdaniem w Chelsea zrobi więcej na skrzydle :D

  • Komentowany temat:Luiz następcą Puyola w Barcelonie?

    05.03.2014 16:44

    Ja powiem tak. Nie wiem ile razy Luiz był łączony z Barcą i do tej pory Barca nie złożyła żadnej poważnej oferty wiec nie wiem o co znowu chodzi

  • Komentowany temat:Arsenal traci punkty, Liverpool utrzymuje dystans

    01.03.2014 22:52

    Co wy się o jakiś Arsenal boicie ,lepiej patrzcie na City oni mogą nas wyprzedzić ;\

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Kurt Zouma zawodnikiem Chelsea

    31.01.2014 14:37

    A możeie napisać jaki numer będzie nosić. Czy po jakimś znanym czlowieku czy jaką inną :D

  • Komentowany temat:Co dzieje się w głowie Kakuty?

    28.01.2014 22:06

    Jakbym był Mou ,szkoda ,żę nim nie jestem to bym sprzedał go z klauzlą 50% od następnego transferu :D

  • Komentowany temat:Nie byle kto

    26.01.2014 19:10

    Mata dobrze zrobił ,ale i tak będę go uważał judaszem do momentu aż nie wróći do Chelsea :D

  • Komentowany temat:<i>United nie liczą się już w walce o tytuł</i>

    19.01.2014 20:48

    I ta uśmiechnieta twarz Mourinho ,jak to zobaczyłem to pękłem ze śmiechu :D

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Żegnaj, De Bruyne!

    18.01.2014 11:39

    to już wiadomo ,że będzie kolejny skrzydłowy :D

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 47
  • Użytkowników: 352028
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373