Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 52

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: TheMrBaksio

Znaleziono 88 komentarzy użytkownika TheMrBaksio
  • Komentowany temat:Mistrz żegna sezon zwycięstwem!

    24.05.2015 18:25

    Dobry sezon szkoda tego szybkiego odpadnięcia z LM, ale w następnym sezonie pokażemy na co nas stać :)
    Ps.w następnym sezonie liczę na Puchar Anglii, Tarczę Wspólnoty i obronić mistrzostwo Anglii albo wygrać Ligę Mistrzów.
    Keep The Blue Flag High !!! :)

  • Komentowany temat:Zabaleta: Costa też zasłużył na czerwień!

    22.09.2014 18:52

    Zabaleta dostał żółtą kartkę za faul nie za sprzeczkę i w wyniku tego wyleciał z boiska. Natomiast Costa dostał ukarany też bo wybuchł nerwowo. Zabalecie się chyba od hajsu arabskiego w głowie przewróciły zasady gry w piłkę...

  • Komentowany temat:Valdano: Guardiola jest lepszym trenerem od Mourinho

    09.09.2014 20:17

    Guardiola "lepszy" , bo przyszedł na gotowe do Monachium. A Mourinho buduje CFC z mniej znanych i młodych piłkarzy , ale to transfery są już na lata :)

  • Komentowany temat:Pięć najważniejszych momentów Torresa

    30.08.2014 09:23

    Jak odzyska forme w Milanie to chętnie bym go zobaczył :)

  • Komentowany temat:Fernando nie chce wypożyczenia. Tylko definitywny transfer?

    26.08.2014 13:11

    Z jakiej paki mamy mu płacić 16 mln funtów. Niech dojdzie do niego info, że już nie gra jak w Atletico i Liverpool'u. Zgadzam się z wyborem definitywnego transferu niż wypożyczenie.
    Ps. Zawsze trzeba płacić odszkodowania tym co niczego nie wnieśli na Stamford Bridge...

  • Komentowany temat:Burnley vs Chelsea: Zaczynamy!

    14.08.2014 15:15

    Jakbyśmy zagrali jak z Sociedad'em i skuteczniej to liczę na minimum 3-0 dla CFC

  • Komentowany temat:Lampard w Manchesterze City

    03.08.2014 18:24

    Nie myślałem, że Lampard tak się zachowa dla swojego klubu...

  • Komentowany temat:Mourinho: Fernando nigdzie się stąd nie rusza

    31.07.2014 17:54

    Przez te drewno pożegnaliśmy Lukaku - młodego, dobrego jak na swój wiek napastnika...

  • Komentowany temat:Cudicini: Cech odejdzie w styczniu

    30.07.2014 04:54

    Może Mourinho zrobi jak Real. Courtois będzie grał w lidze, a Cech w pucharach( LM,COC i FA Cup)

  • Komentowany temat:Jose: Drogba należy do Chelsea

    25.07.2014 10:14

    Mamy i tak przepych w napastnikach i dlatego jak Didier ma przyjść to musi wylecieć jeden z napastników i musi to być Torres!!!!!

  • Komentowany temat:Agent Eto'o omawia kontrakt z Quuens Park

    24.07.2014 11:42

    Ja z innej beczki. Czy pełna nazwa QPR to: Queens Park Rangers?

  • Komentowany temat:Diego: Muszę powalczyć o miejsce z Torresem

    16.07.2014 14:15

    Costa chyba nie chciał obrazić Torresa :P

  • Komentowany temat:Drogba powraca na Stamford?

    13.07.2014 11:47

    Jestem na tak, ale jedynie na wypożyczenie jak to zrobił Arsenal dla Henry'iego. Musimy zając się młodzieżą, bo oni są przyszłością

  • Komentowany temat:Costa: Zdecydowałem się na Chelsea

    16.06.2014 15:17

    Diego tytuł i król strzelców z Tb w 1 rok :D

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Jest porozumienie w sprawie Costy

    04.06.2014 22:32

    No transfer bardzo dobry, ale szkoda, bo Mourinho nie chce dać szansy dla Lukaku. Jeszcze Torres odejdzie to będę zadowolony. Wybaczcie, ale co Torres gra w tym sezonie to już kompletnie kicha.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: David Luiz porozumiał się z PSG

    24.05.2014 09:19

    Głupota sprzedać tak dobrego zawodnika...

  • Komentowany temat:Demba Ba: Chyba zostanę w Chelsea

    23.05.2014 14:08

    I wreszcie coś mnie cieszy :) Demba Ba powinien zostać u nas, ponieważ jak wchodzi na boisko zawsze wywalczy jakiś stały fragment gry, strzeli bramkę albo powalczy zawsze w powietrzu dzięki swojemu wzrostowi. Będzie jednym z kluczowych napastników wśród: Lukaku i możliwe Diego Costy :)

  • Komentowany temat:Mourinho: Żegnamy się z Samuelem

    11.05.2014 19:15

    Ja pierd.... Potrzebujemy napastnika, który strzela bramki (Diego Costa,Lukaku), a nie zakładamy Tartak...

  • Komentowany temat:Jose: Moja posada nie jest pewna

    10.05.2014 19:26

    Powinien zostać w CFC. Bardzo dobrą prace wykonał Mou, tylko nie podobały mi się dwie rzeczy co zrobił:
    - Nie dał szans Macie
    - Nie daje szans młodym piłkarzom (Ake,Bertrand)

  • Komentowany temat:Allardyce: Jose winowajcą niepowodzenia Chelsea

    05.05.2014 15:22

    No taka prawda... Szkoda teraz tego Sunderland'u , bo byśmy szykowali się na odebranie pucharu :/

  • Komentowany temat:Sfrustrowany Gotze odejdzie z Bayernu?

    03.05.2014 09:37

    Minął zaledwie rok i już Götze chce odejść. Zobaczymy za ile miesięcy Lewandowski będzie płakał, że już nie chce grzać ławki w Bayernie

  • Komentowany temat:Kwartet Chelsea wraca do treningów

    29.04.2014 20:36

    Z atakiem nie ma problemu bo mamy Dembę Ba , ale już bez Terry'ego i Hazarda to już słabsi jesteśmy.

  • Komentowany temat:Tiago: Atletico gotowe na gierki słowne Mourinho

    21.04.2014 23:13

    Ja liczę jak w meczu z PSG chociaż na tę jedną bramkę na wyjeździe , bo u siebie gramy bardzo dobrze i zazwyczaj tracimy maksymalnie jedną bramkę. COME ON THE BLUES !!!

  • Komentowany temat:Fassone: Torres jest w kręgu zainteresowań Interu

    14.04.2014 23:06

    Nie obchodzi mnie gdzie ,ale ważne , żeby odszedł :D

  • Komentowany temat:LM: Plan wykonany, Chelsea w półfinale!

    08.04.2014 22:58

    Super mecz. Chelsea pokazała umiejętności , które chcemy oglądać. Keep The Blue Flag High !!!

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 52
  • Użytkowników: 352129
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373