Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: dawid84

Znaleziono 246 komentarzy użytkownika dawid84
  • Komentowany temat:Raul Garcia: Kibice nadal kochają Fernando

    29.07.2014 08:17

    Dokładnie , nie ważne jak gra bo nie oszukujmy się nie ma formy

  • Komentowany temat:Fabregas: Po trofea!

    23.07.2014 15:10

    Nie wydaje mi się aby Fabregas był udanym transferem , mogę się założyć że będzie z nim jak z Juanem , pogra dobrze przez pierwszy sezon a później będzie grzał ławę bo straci zapał lub formę .

  • Komentowany temat:Komplet alternatywny ujawniony!

    23.07.2014 15:04

    Stroje super , na prawdę świetnie się prezentują .

  • Komentowany temat:Torres: Tęsknię za tym, kim byłem wcześniej

    29.05.2014 14:38

    Dla mnie Torres zawsze pozostanie numerem 1 chodz nie jest już tym zawodnikiem jakim był wcześniej ja nadal wierzę w niego i w jego umiejętności , postarzał się po prostu i wiadomo że nie będzie grał już na takm poziomie jak choćby w Liverpoolu . To nadal wartościowy zawodnik chodz nie ukrywam chciałbym aby Chelsea pozyskała kogoś kto da więcej dla zespołu chodz wiem że Fernando daje z siebie wszystko

  • Komentowany temat:Nieoficjalnie: Costa zawodnikiem Chelsea

    02.05.2014 16:10

    To bardzo zły pomysł , według mnie Costa to cienias i nie warto go sprowadzać a tym bardziej płacić mu takiej stawki , nie wiadomo jak się zaprezentuje w Chelsea to że zagrał pare ładnych meczy w Atletico nic nie znaczy , postawiłbym na Lukaku to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie

  • Komentowany temat:Casillas: Chelsea nie gra ładnej piłki

    01.05.2014 20:29

    no niestety takich błędów w defensywie jakie wczoraj popełniliśmy się nie wybacza a co do stylu gry nie było wczoraj aż tak zle jednakże , no cóż Atletico było lepsze i tyle , zasłużyli na zwycięstwo

  • Komentowany temat:Ramires: Wyjdziemy na ten mecz pewni siebie

    30.04.2014 17:05

    Rami:8

  • Komentowany temat:Dziekanowski: Atletico bliżej awansu

    30.04.2014 15:59

    Na pewno czeka nas ciężki mecz z jednej strony mamy swoje boisko z drugiej strony jeśli oni strzelą nam bramkę będzie bardzo trudno , wszystko będzie jasne dopiero po ostatnim gwizdku sędziego

  • Komentowany temat:LM: Real czeka w finale!

    29.04.2014 23:10

    Jedno jest pewne , jeśli przejdziemy Atletico w Lizbonie czeka nas prawdziwa batalia lecz po cichu wierzę że Mou poradzi sobie i wymyśli coś na REal w końcu trochę ich zna

  • Komentowany temat:Agent: Mikel chce zostać w Chelsea

    29.04.2014 20:39

    John to nie tylko zapchajdziura ale również niezastąpiony zawodnik w formacji defensywnej , tyle razy ratował nam dupę a wy tak się o nim wypowiadacie

  • Komentowany temat:Kwartet Chelsea wraca do treningów

    29.04.2014 17:23

    Terry , Hazard i Cech to byłoby niesamowite gdyby oni wrócili na mecz z Atletico , Eden z nowymi siłami będzie siał spustoszenie w środkowej części boiska , to musi być nasz wieczór

  • Komentowany temat:Costa: Chelsea musi zaatakować

    29.04.2014 17:19

    Oczywiście tak chciałbym aby Atletico wygrało puchar ligi lecz Liga Mistrzów to zupełnie inna sprawa , na to trofeum trzeba zasłużyć nie jednym sezonem ale całokształtem . Liczę na wygraną Chelsea gra nie ma znaczenia liczy się zwycięstwo

  • Komentowany temat:Jose: Nie mamy czego celebrować

    27.04.2014 19:28

    Świetny mecz , zamknęliśmy japy krytykom , to była nasza taktyka którą świetnie wykonaliśmy , dwa , dla mnie mogą być nawet trzy autobusy , ważne jest zwycięstwo i 3 punkty . Środowe spotkanie będzie mega ważne i trzeba się skupić maksymalnie abyśmy dostąpili zaszczytu grania w finale Ligi Mistrzów , wszyscy wierzymy w naszą drużynę i w magię Stamford Bridge , oby nie sprzyjał on gościom z Madrytu

  • Komentowany temat:Hazard: Każdy mecz jak finał

    26.04.2014 11:07

    Miejmy nadzieje że Eden będzie w stanie grać w meczu z Atletico , liczę również na powrót Johna

  • Komentowany temat:Misja 'nie stracić' zakończona powodzeniem

    22.04.2014 23:11

    Pluje w twarz wszystkim fałszywym cwelom którzy udają wielkich kibiców a przed meczami mówią o porażce Chelsea , nie zagraliśmy wielkiego meczu ale pokazaliśmy że potrafimy się bronić i grać to co umiemy najlepiej czyli grać z kontry , nic nie jest jeszcze pewne gramy za tydzień na Stamford i miejmy nadzieje że wyjdziemy z boju zwycięsko , mamy wilka szansę na awans do finału i na to liczę chodz mecz rewanżowy będzie jeszcze trudniejszy , wiara i nadzieja oddanych kibiców i ludzi dla których Chelsea nie jest tylko klubem piłkarskim pozwolą nam odnieść sukces a dla wszystkich fałszywców i zdradzieckich śmieci mówię FUCK OFF jest jeszcze Real , Barca i Bayern droga wolna

  • Komentowany temat:Bruce: Musimy pomóc Chelsea

    18.04.2014 19:16

    Wsparcie od innych klubów w Anglii jest na pewno bardzo potrzebne i istotne , wielkie słowa uznania dla Brucea a jeśli chodzi o Wengera nie dziwie mu się .

  • Komentowany temat:Chelsea planuje mistrzowską paradę!

    18.04.2014 19:12

    Oby coś , bo na dwa puchary nie liczę ale mały cud mile widziany :)

  • Komentowany temat:Pellegrini: Teraz to Liverpool i Chelsea mają przewagę

    17.04.2014 11:52

    Tyle że mamy jeszcze LM więc faworytami do wygrania ligi nie jesteśmy , mecz ze Swansea pokazał że nasz pół rezerwowy skład nie spisuje się najlepiej a zawodnicy to nie maszyny , potrzebują odpoczynku i regeneracji . Według mnie nie zdobędziemy tytułu lecz chciałbym abyśmy powalczyli w Lidze Mistrzów

  • Komentowany temat:Pellegrini: Wygrana Chelsea to porażka futbolu

    13.04.2014 10:17

    Nie wiem po co City sprowadzili tego wieśka dla mnie to zwykły niedomaras nie znający się wgl na piłce i co on sie wypowiada gdyby nie miliardy szejków jego drużyna grałaby pewnie w championship

  • Komentowany temat:Plotki z Hiszpanii: Courtois nie zagra z Chelsea

    12.04.2014 21:09

    Courtois grał bodaj w każdym meczu na jakiejkolwiek płaszczyznie w Atletico ten ich rezerwowy bramkarz będzie miał spore wyzwanie jeśli nie zdecydują się na wystawienie Thibauta

  • Komentowany temat:Cech: Atletico? Niebezpieczny rywal

    12.04.2014 09:25

    Nie boję się tego dwumeczu , do wygranej Chelsea potrzebuje tylko optymalnej formy i powrotu Hazarda , to my mamy się bać ? Nie , ma to robić Atletico !!!!

  • Komentowany temat:Luiz: Jeszcze wszystko jest możliwe

    11.04.2014 20:28

    Bardzo ciężki mecz to pewnie jedyna sensowna zapowiedz tego spotkania , zagrają ze sobą dwa kluby o podobnych umiejętnościach i miejmy nadzieje pokażemy niezłe widowisko , mam nadzieje że zawodnicy wyciągneli wnioski z meczu z PSG i nie popełnimy błędów w meczu z Atletico za błędy uważam przede wszystkim zachowawczość w meczach wyjazdowych w których zazwyczaj chowamy się na swojej połowie i tylko kontrujemy . Musimy zaufać swoim umiejętnościom , mam nadzieje że wywieziemy dobry rezultat z Madrytu a za taki rezultat uważam wygraną lub remis

  • Komentowany temat:Polscy dziennikarze o losowaniu

    11.04.2014 15:36

    Każdy może wypowiadać się jak chce i może mieć inne zdanie niż każdy ale dla mnie awans Chelsea do półfinału nie jest żadnym fartem tylko ciężką pracą i determinacją a co do szans zespołów na finał to każdy ma takie same , nie ma faworytów

  • Komentowany temat:Schurrle: Możemy pokonać każdego

    09.04.2014 20:12

    Dobrze powiedziane , możemy wygrać z każdym ale również możemy z każdym przegrać i to właśnie kocham w tym wspaniałym klubie .

  • Komentowany temat:Mourinho: Wytrwałość popłaca

    09.04.2014 06:52

    W końcu Mou nie zgrywał ofiary i powiedział jak jest , w półfinałach dopiero zacznie się jazda . Chciałbym abyśmy trafili na Atletico jeśli ten pokona Barce w co bardzo wierzę . Marzy mi się finał z Manchesterem który też ma spore szanse na awans .

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373