Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 17

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: WillianOffical

Znaleziono 130 komentarzy użytkownika WillianOffical
  • Komentowany temat:Willian: Moje trzy cele

    15.11.2015 23:30

    To Willian już nie jest sredniakiem? Ten sezon ciągnie sam grę, poprzednie też miał świetne, cały czas trzymał poziom ale liczb nie kręcił. Wielu idiotow tego nie widziało.

  • Komentowany temat:Willian: Marzenia się spełniają

    30.01.2015 20:02

    Fabregas też przyszedł do Barcelony i pierwszy mecz jaki grał to finał pucharu hiszpanii ;) pokaże coś ciekawego kwadrat to będzie grał, kto powiedział że kosztem Willa ;)

  • Komentowany temat:Terry: Marzę o powrocie na Wembley

    23.01.2015 11:57

    chodziło mu o COC i mecz z Liverpoolem ;)

  • Komentowany temat:Tylko remis z Southampton

    28.12.2014 17:16

    'fern a kto na pewno zdobędzie mistrza? widać masz wizję

  • Komentowany temat:Boas: Abramowicz nie angażował się w Chelsea

    18.12.2014 19:13

    ajkby, poziom newsow i chaotycznosc spadła conajmniej o dwa poziomy, nielubie wietnama, wrecz nienawidze ale jego fanpage jest genialny, obawiam się, że niedługo wiekszosc sie przeniesie do niego, pozdrawiam

  • Komentowany temat:Hazard wkrótce z nowym kontraktem

    13.12.2014 12:27

    Jest niezastąpiony to prawda, ale do najlepszych mu dużo brakuje, jednak to jest widoczne, że dzięki niemu również mamy przewagę.. kiedy ma piłkę piłkarze broniący od razu się cofają, czują respekt, jak gra np. schurle czy salah to od razu sa atakowani i albo strata albo wycofanie ;) Eden jeszcze wzniesie się poziom wyżej !

  • Komentowany temat:Nani nie zagra z Chelsea

    08.12.2014 19:24

    Obimikel12chelsea dwóch ramiów niezły skład ;) na pewno idealny na LIGE MISTRZÓW, jesteś wielki!

  • Komentowany temat:Redknapp: Chelsea nie ma słabych stron

    19.11.2014 12:34

    Szkoda, że AVB został trenerem zamiast Harrego, zawsze był sympatykiem Chelsea, wypowiada się w samych superlatywach, wielki szacunek dla tego trenera :)

  • Komentowany temat:Del Bosque: Costa i Fabregas mogą nie odzyskać swojego miejsca

    17.11.2014 12:46

    Mógł o tym stary ch** myśleć jak wystawiał skład na MŚ, a nie ciągle tymi samymi grać czyt. Barca i Real, niech teraz ssie, ma najlepsza repre a graja pod jego wodza takie gowno ze sie nawet nie śni człowiekowi ;)

  • Komentowany temat:Ramires: Na razie jestem szczęśliwy w Chelsea

    15.11.2014 14:03

    Jakbyśmy grali 4-3-3 idealnie by pasował tylko wtedy Oscar skrzydło i brak miejsca dla takich graczy jak Willian i Schurle, ale Ramires daje bardzo duże zabezpieczenie, uwazam ze jest to mega niedoceniany gracz ;)

  • Komentowany temat:Wywiad z Oscarem (listopad 2014)

    01.11.2014 12:20

    Oscar to chyba nasz najbardziej waleczny zawodnik, zawsze podkreślam zawsze nawet kiedy mu coś nie wychodzi walczy do upadłego :) Podoba mi się ten gracz, zrobił spory progres w porównaniu do poprzedniego sezonu, wie gdzie się znaleźć na boisku, wie gdzie go drużyna potrzebuje, potrafi się cofnąć i rozegrać, pojawia się na skrzydłach, dzięki niemu Maticowi i Fabregasowi robimy różnicę w posiadaniu piłki, fantastycznie się rozwija ten gracz, ale przede wszystkim zostawia serducho na boisku, to się ceni !

  • Komentowany temat:Redknapp: Jose może być najlepszym trenerem w historii

    01.11.2014 12:15

    Harry zawsze wypowiada się o Chelsea z wielkim szacunkiem, robił fantastyczną robotę w Totenhamie, zbudował świetny zespół :) Jednak Jose to Jose najlepszy trener na świecie, nie wymieniłbym go na żadnego innego.

  • Komentowany temat:Fabregas: Hazard jest naszym Messim

    07.10.2014 17:27

    BoysNoize KRETYNIE ! Wenger miał już u siebie Oezila, Wilshere'a i Cazorlę, nie potrzebował dodatkowego takiego piłkarza. TAK TO BYŁA JEDNA Z TYCH OPCJI, więc prócz Chelsea był jeszcze Arsenal + ktoś, a Ty tu pierfolisz o manchesterach dwóch, czytaj ze zrozumieniem, nara

  • Komentowany temat:Metro: Chelsea prowadzi rozmowy ws. Rojo

    04.07.2014 20:07

    lepszego pod względem umiejętności nikogo nie znajdziesz dostepnęgo na rynku idjotko ;)) jednak jest kilku bardziej perpektywistycznych graczy od kasmirskiego.

  • Komentowany temat:Dąsy Mosesa w reprezentacji

    26.06.2014 11:57

    Moses po transferze do nas mówił , że jesteśmy tylko przystankiem w drodze do jego kariery na camp nou :)

  • Komentowany temat:Chelsea kusi Kroosa sporą pensją

    25.06.2014 15:26

    siam a kto to jest William ?

  • Komentowany temat:Atsu ignoruje spekulacje

    24.06.2014 19:04

    ja chcę osobiście widzieć Salaha w podstawowej jedenastce, przy 4-3-3 mamy taki przesyt z przodu, że to głowa mała, ciekawe jak Mou to rozwiąże, Salah może stać się jednym z lepszych PP, tylko gdzie go tutaj wcisnąć, może wypożyczenie ? Ale przy Mou się piłkarze lepiej rozwijają

  • Komentowany temat:El Mundo Deportivo: Barca zainteresowana Hazardem

    24.06.2014 19:01

    tak, a niedawno był wywiad z samym Edenem gdzie podkreslil, że nie opusci Chelsea na 100%, to samo Jose ;)

  • Komentowany temat:

    19.06.2014 12:42

    Było.

  • Komentowany temat:Xavi: Chelsea podjęła bardzo dobrą decyzję

    13.06.2014 12:12

    srasa a nie klasa, dla niego wygrywa ten kto ma wiecej posiadania

  • Komentowany temat:Deportivo: Fabregas podpisał kontrakt z Chelsea

    11.06.2014 12:57

    jest huuura ! mundo deportivo !! dawac na glowna to jak oficjalka !

  • Komentowany temat:Roma proponuje: Lukaku za Benatię

    09.06.2014 12:46

    FairPlay poraz kolejny udowadnia jakim to jest za przeproszeniem gównem wpadającym na strone zaraz po wyłączeniu fify. 30mln + lukaku za koke.. dobre żarty, Lukaku jest dla mnie dużo więcej wart niż hiszpan czy francuz ;) udowadnia drugi sezon z rzędu, że zasługuje na grę w Chelsea, koke pierwszy tak naprawde sezon na takim poziomie, pogba ma w pomocy vidala i pirlo więc ma sporo luzu a i tak dobre mecze przeplata gównianymi.

  • Komentowany temat:Lukaku trafi do Arsenalu?

    08.06.2014 13:04

    z pewnością

  • Komentowany temat:Pedro: Jeśli Cesc odejdzie, będzie to wstyd dla Barcy

    06.06.2014 13:33

    chuuuuj nas obchodzi twoje zdanie, w takim razie nie komentuj pizzzzdziaaawo

  • Komentowany temat:Chelsea zainteresowana Meksykaninem

    04.06.2014 12:34

    Williama [*] to nie plotka, sky też o ym pisze - więc coś konkretnego jest

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 17
  • Użytkowników: 352176
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373