Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 19

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: BlueIsTheColourrr

Znaleziono 228 komentarzy użytkownika BlueIsTheColourrr
  • Komentowany temat:Bild: Chelsea wróci po Thorgana?

    18.09.2016 16:38

    Świetny krok. Dodatkowym plusem byłaby większa szansa na zatrzymanie Edena gdyby Real łapy wyciągał po niego ;)

  • Komentowany temat:Pewne zwycięstwo z Burnley u siebie

    27.08.2016 18:03

    Świetny mecz , nie ma do kogo się przyczepić Kante , Hazard i cała obrona coś pięknego ;) 3;0 to na prawdę najłagodniejszy wymiar kary. KTBFFH !

  • Komentowany temat:Real odrzucił kolejną ofertę Chelsea za Moratę?

    20.07.2016 18:40

    Pytanie kto jest glupszy, czy my ze tyle dajemy czy Real że tyle nie bierze ...

  • Komentowany temat:Ranieri: Wow! Wracam na Stamford jako mistrz!

    13.05.2016 19:36

    Niesamowity Ranieri , niesamowite Leicester , brawo brawo jeszcze raz brawo :) Życzę im 2 miejsca w przyszłym sezonie :)

  • Komentowany temat:Ramires: Odszedłem z Chelsea przez Hiddinka

    07.04.2016 13:51

    Bardzo mnie to cieszy , kilka dobrych meczów nie zmywa reszty fatalnych meczów ..

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Conte następcą Hiddinka

    05.04.2016 08:50

    @chachobiceps, akurat od początku było oczywiste że Hiddink będzie tylko do końca sezonu, sam to powtarzał co jakiś czas.
    Natomiast z Pellegrinim jest inaczej, chłop swoje zrobił a zostaje lekko mówiąc wydymany pomimo wyników.
    Co do Conte to strzał w 10 ze strony Romana

  • Komentowany temat:Zdecydowane zwycięstwo z Aston Villą

    02.04.2016 23:31

    W końcu debiut Pato , ale rzecz jasna na + :) Pedro w swoim stylu , cały mecz nic a strzela 2 bramki , więc też na + , w końcu z tego rozlicza sie ofensywnych graczy. No i Miazga , ogromny +. Mam nadzieje że po odejściu Terrego (które nastąpi jak najpóźniej) razem z Zoumą stworzą najlepszy duet środkowych obrońców w BPL :)

  • Komentowany temat:Lukaku: Nie muszę nic udowadniać Chelsea

    28.03.2016 13:37

    Na powrót raczej nie ma szans według mnie , zbyt dużo razy było mówione że Lukaku będzie grał , że będzie wchodził z ławki , że zagra w 1 składzie , nic z tego nie wyszło. W Evertonie jest niepodważalnym pewniakiem a dla kibiców jest ulubieńcem. Osobiście życzę mu wszystkiego dobrego :)

  • Komentowany temat:Courtois niepewny przyszłości w Chelsea

    26.03.2016 14:35

    Szczerze mówiąc w tym sezonie broni gorzej niż średnio , dodając do tego jego brak charyzmy i nutki tego czegoś co miał Cech ...

  • Komentowany temat:Eden Hazard pobił 10 000 filiżanek!

    17.03.2016 19:47

    On kontrakt z Nike ma już bardzo bardzo długo , a sama kampania reklamowa została nagrana dużo wcześniej.

  • Komentowany temat:Conte: Naprawię Chelsea trzema transferami

    16.03.2016 11:47

    Już się znawcy wypowiadają że transfery z dupy , haha :) Pozwolę sobie zaufać Conte i chociaż miałby sprowadzić gości z Sierra Leone których nazwiska nie będę w stanie nigdy wypowiedzieć to ma moje poparcie o ile przeniesie to wyniki

  • Komentowany temat:Hazard znów z kontuzją

    16.03.2016 11:44

    Wy chyba meczów nie oglądacie , gdy nie ma Hazarda na boisku nie możemy 5 składnych podań wymienić. On bez formy umiejętnościami wciąga wszystkich nosem...

  • Komentowany temat:Chelsea kusi Ibrahimovica?

    15.03.2016 18:32

    Zlatan - Największy sprzedawczyk , cham , prostak , pozbawiony zasad , jego ego przerasta to całe PSG a i tak jest lubiany... Pytanie dlaczego , bo ja go nie lubie. Jedyne co mu trzeba oddać to umiejętności

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Conte opuszcza reprezentację po Euro

    15.03.2016 13:54

    Myślicie że w końcu zaczniemy grać futbol ofensywny ? Zawsze chciałem żeby tak było , w końcu mamy do tego zawodników.

  • Komentowany temat:Wizualizacje nowego stadionu

    03.03.2016 21:54

    Mam bardzo podobny kamień jak na zdjęciu z widokiem na trybune , magia SB w domu :)

  • Komentowany temat:Neil: Przegraliśmy po offsajdzie

    03.03.2016 12:23

    Lepiej uznać bramkę z milimetrowego spalonego niż nie uznać prawdiłowo strzelonej. W 2 połowie Costa wychodził i karma się wyrównała

  • Komentowany temat:Cahill: Nasz klub pokazuje wiarę w młodych

    03.03.2016 12:22

    Popieram przedmówców , postawiłbym jeszcze Traore , Costa niech się szykuje na PSG

  • Komentowany temat:Gdzie ci liderzy?

    03.03.2016 12:20

    Oprócz Terrego stawiałbym jeszcze Bronka. Szkoda że Thibo jest taki cichy i spokojny. Oscar ma serce do gry ale brak mu takiej męskiej stanowczości. Hazard wraz z brakiem wyników traci entuzjazm i wole walki. Ciężko wskazać godnego następce w roli kapitana po odejściu Terrego i Bronka który też już długo nie pogra. Może Stones jak przyjdzie ? A może młody Loftus-Cheek jak się wbije na dobre do składu ?

  • Komentowany temat:Azpilicueta: Nie myślę o opuszczeniu Chelsea

    03.03.2016 12:13

    I bardzo dobrze ! Bez względu jak gra obrona , według mnie Azpi jest najlepszym zawodnikiem tego sezonu

  • Komentowany temat:Pochettino na liście życzeń Abramowicza?

    27.01.2016 12:38

    A czemu by nie zostawić Hiddinka ? Gramy dobrze skutecznie i przyzwoicie dla oka. Przy nim do formy wrócili Costa i Fabregas. Nie rozumiem tych spekulacji

  • Komentowany temat:Mundo Deportivo: Falcao prowadzi rozmowy ws. transferu

    06.01.2016 18:54

    Falcao po części skrzywdził się sam , po części kontuzje dały mu w kość. Nie potrzebnie poleciał za hajsem do Monako. Z wysokiego poziomu w Hiszpani wszedł na niski poziom do Francji a z Francji na najwyższy do Anglii, taka prawda

  • Komentowany temat:Hiddink: Drogba jest mi potrzebny

    21.12.2015 17:29

    Indywidualny trening Falcao ? Czyżby szykuje się zmiana 1'szego napastnika w następnym meczu ?

  • Komentowany temat:Pellegrini łączony z Chelsea

    21.12.2015 17:28

    On u nas ? Bez jaj :D Tyle co on na nas brudów wylał to szkoda się nawet rozpisywać

  • Komentowany temat:Kibice murem za Mourinho

    19.12.2015 21:17

    Uwielbiam Mourinho ale na zwolnienie zasłużył. Kibicuje drużynie nie trenerowi. A tą babe z tym prześcieradłem to bym zrzucił z trybuny. Nazywanie zawodników szczurami na prawdę pozwoli im na bezstresowe granie. NIech robią tak dalej to stracimy największy skarb jakim jest Hazard

  • Komentowany temat:Agent Pogby zostawia uchylone drzwi dla Chelsea

    03.11.2015 20:56

    Niestety aby na dobre podnieśc się z kryzysu Pan Roman musi wyłożyć spore pieniądze na nowe wzmocnienia

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 19
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373