Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 34

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Booobi11

Znaleziono 339 komentarzy użytkownika Booobi11
  • Komentowany temat:Francuska prasa: Mourinho złożył ofertę za Imbulę

    19.09.2014 19:57

    Hahaha "Jose Mourinho złożył ofertę w wysokości 25 milionów funtów za zawodnika Olympique Marsylia - Gianelli Imbulę." Jak wszyscy wiemy nie przyszedł on do Chelsea, ale co trzeba zrobić, aby kupić Imbule. Jak duża musi być kwota odstępnego? "Piłkarz z drużyną ze Stade Velodrome ma ważny kontrakt do 2018 roku, jednak Marsylia jest skłonna sprzedać Francuza tylko wtedy kiedy na stole pojawi się oferta w wysokości ok. 25 milionów funtów." #logicerror

  • Komentowany temat:Carragher: To będzie prawdziwy sprawdzian dla Chelsea

    19.09.2014 19:53

    Oby w tym sezonie utrzymać podobną skuteczność z rywalami z górnej półki. Wtedy w walce o mistrzostwo nie będziemy mieli równych, gdyż z teoretycznie słabszymi rywalami jak widać radzimy sobie znacznie lepiej niż rok temu

  • Komentowany temat:Jose: Nie spodziewałem się widoku Franka w City

    19.09.2014 19:50

    Szkoda, szkoda. Frank na zawsze pozostanie legendą klubu. Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery Lamps wróci do Chelsea.

  • Komentowany temat:Wenger: Kiedyś bardzo chciałem ściągnąć Drogbę

    19.09.2014 19:47

    Jeśli byłbym na miejscu Wengera to także ogromnie zalowalbym, że nie kupił on CR7. Jeden z lepszych piłkarzy w historii tego sportu. Czy ktoś go lubi, czy nie musi to przyznać

  • Komentowany temat:Pellegrini: Lampard odegra ważną rolę z Chelsea

    19.09.2014 19:43

    Dziwnie będzie się oglądało Lamparda na przeciw nam. Mam nadzieję, że Lamps nie zagra w niedzielę. Jeśli ma zmierzyć się przeciwko nam to niech będzie to w meczu na Stamford Bridge. Przynajmniej kibice zgotowali by mu piękne przywitanie i to byłby jakiś pozytyw.

  • Komentowany temat:Manchester City vs Chelsea: Zagrać jak w lutym

    19.09.2014 17:36

    Jak dla mnie to może być jeden z najbrzydszych meczy w sezonie. Oby tylko wynieść pozytywny wynik, a takim będzie zwycięstwo lub remis :)

  • Komentowany temat:Mourinho: Szukając doskonałości

    19.09.2014 17:34

    Szacunek dla rywala bardzo ważny. Brawo Jose!!!
    Musimy to wygrać, albo chociaż zremisować- byłoby cudownie, tymbardziej biorąc pod uwagę fakt, że gramy na Etihad!

  • Komentowany temat:Albertini: Torres może się stać kluczowym graczem

    19.09.2014 16:44

    Mam nadzieję, że zamknie usta krytykom i ustrzeli w sezonie jakieś 15-20 bramek

  • Komentowany temat:Merson: Jeżeli Diego nie zagra to wygra Manchester City

    19.09.2014 16:43

    Costa zagra- jestem w 100% pewny. Ale nawet jeśli by nie mógł zagrać to wcale nie byłby to znak, że Chelsea przegra. przecież mamy Remiego, czy choćby Drogbe. Rok temu potrafiliśmy z nimi wygrać z Torresem w składzie, to teraz z lepszymi napastnikami nie damy? #nonsens

  • Komentowany temat:Silva: Nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów

    19.09.2014 16:41

    "W niedzielę nie możemy sobie pozwolić na żadną stratę punktów"
    To my nie możemy pozwolić na odrobienie start do Nas;)) )

  • Komentowany temat:Mourinho: Na temat Ronaldo mam dobre wspomnienia

    19.09.2014 16:40

    Szacun za szacunek, bo szacunek najważniejszy #respect :D

  • Komentowany temat:Didier: Lampard należy do Chelsea

    19.09.2014 16:38

    "Ja sam jestem tu w kadrze także po to, aby pomóc i dać z siebie jak najwięcej. Jestem tu także po to, aby pokazać młodszym graczom odpowiedniego ducha i zrobię to, nawet jeśli nie będę miał wątpliwości co do pragnienia wygranej swoich kolegów"- Szlachetnie powiedziane #DD11

  • Komentowany temat:Fernandinho: Musimy pokonać Chelsea

    19.09.2014 16:36

    Mam nadzieję, że Chelsea pomoże utrzymać niezbyt udaną passe Manchesterowi City i ich pokona :D
    Czeka nas trudny mecz, nawet remis mnie usatysfakcjonuje

  • Komentowany temat:Schurrle: Możemy dotrzeć do finału

    18.09.2014 16:10

    Potencjał mamy duży, ale liga mistrzów to dość specyficzny turniej, dlatego nigdy nic nie wiadomo. Nawet fakt, że rok temu ze słabszą drużyną(brak bramkostrzelnego napastnika #Costa, czy świetnego asystenta jak Cesc) zaszliśmy do półfinału nie oznacza, że w tym roku zajdziemy dalej.

  • Komentowany temat:Tylko remis na inaugurację LM

    18.09.2014 15:36

    Dobry mecz Chelsea, zabrakło trochę szczęścia. Mimo tylko 1 punktu można odnaleźć pozytywy. Jak choćby "debiut" Luisa Filipe, czy tez kolejne dobre wejście Loicka Remiego.

  • Komentowany temat:Remy: Nie tego oczekiwaliśmy

    18.09.2014 15:32

    Szkoda, że strzał Remiego obronił defensor Schalke. Miałby wejście do drużyny podobne jak Diego Costa!

  • Komentowany temat:Terry: Cel pozostaje niezmienny

    18.09.2014 15:31

    "Tej nocy nam się to nie udało, ale rozczarowujący jest też sposób w jaki straciliśmy gola - po kontrataku z własnego rzutu rożnego. To nie powinno się wydarzyć. To już drugi raz w tym sezonie, gdy popełniamy taki błąd." To prawda. Przecież już w meczu z Leicester mieliśmy podobną sytuację, gdzie przed stratą gola uratował Nas Courtois. Musimy wystrzegać się takich błędów, jeśli myślimy na poważnie o walce w lidze mistrzów, czy o mistrzostwo Anglii.

  • Komentowany temat:Drogba: Jestem jak diesel - potrzebuję czasu

    18.09.2014 15:28

    Drogba przecież nie zagrał wcale fatalnie... Najśmieszniejsze jest to, że gdyby w swojej sytuacji strzelił bramkę to każdy pisałby "Drogba!!! Pomimo 36 lat nadal w formie. Na taki mecz czekałem, zawsze w niego wierzyłem, bohater meczu" itd

  • Komentowany temat:Hart: Musimy wygrać z Chelsea

    18.09.2014 15:25

    Bardzo ważne spotkanie. Wszyscy wiemy, że Man City to najgroźniejszy rywal w walce o mistrzostwo i musimy po prostu trzymać nad nimi jak największą przewagę. Dlatego też bezpośredni mecz przeciwko nim dobrze byłoby wygrać. To zwiększyłoby nie tylko przewagę punktową, ale też morale naszych zawodników.

  • Komentowany temat:Statystyki po meczu z Schalke

    18.09.2014 15:23

    Chelsea miała sytuację klarowniejsze, ale statystyki mimo to są dość wyrównane.

  • Komentowany temat:Mourinho: Lekka frustracja

    18.09.2014 15:22

    Oby "odpoczynek" Costy zaowocował jego bramką na City. byłbym przeszczęśliwy!

  • Komentowany temat:Niemieccy piłkarze: Świetna robota!

    18.09.2014 15:18

    Mają powody do zadowolenia. Bądź co bądź, ale to dla nich nie tylko szczęśliwy remis z Chelsea, a "zwycięski remis" z jedną z najlepszych drużyn na świecie, która rok temu rozjechała ich bez najmniejszych problemów. Warto też dodać, że tym razem Schalke grała w okrojonym składzie. Brawo

  • Komentowany temat:Courtois: Powinniśmy wygrać ten mecz

    18.09.2014 15:15

    Odkujemy się w "rewanżu" :)

  • Komentowany temat:Keller: Chelsea nas zlekceważyła

    18.09.2014 15:13

    Gdyby zagrali słabo to po prostu by przegrali. Zagrali przyzwoicie, bo co prawda Chelsea miała swoje szansę, ale to nie były jakieś 100 procentowe okazję. Nawet "setka" Drogby to tak naprawdę nie setka. Tak, tak to było sam na sam, ale był też dość ostry kąt, bramkarz zasłonił krótki róg i DD11 musiał strzelać po długim rogu co jak każdy wie, nie jest tak łatwe.

  • Komentowany temat:Oceny za mecz z Schalke

    18.09.2014 15:09

    Dobry "debiut" Filipe Luisa. Widać, że może walczyć o pierwszą 11

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 34
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373