Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 44

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Kosa

Znaleziono 13 komentarzy użytkownika Kosa
  • Komentowany temat:Madonna - wzór prawdziwego kibica!

    17.04.2011 22:20

    SalomonKalou - Cheryl mówiła, że jest fanką Newcastle, w końcu tam się urodziła.

  • Komentowany temat:Leboeuf: Być może to ostatni sezon Didiera i Franka

    20.03.2011 15:12

    fanka2011 - nie wiem po co bulić kasę na "nowego Lamparda". Frank ma już zastępce i jest nim McEachran. Najpierw chcecie żeby Chelsea wydawała bezsensownie pieniądze na grajków, zamiast których powinna być ogrywana nasza młodzież, a później płaczecie, że trener nie stawia na któregoś z zawodników naszej szkółki.

  • Komentowany temat:Drogba: Nie chciałem wiązać się z Chelsea

    08.12.2010 15:20

    DituCFC - tu nie chodziło o kasę dla Drogby tylko o kase dla francuskiego klubu, którą dostali po sprzedaży Tito. Podobno władze Marsylii po prostu powiedzieli mu że musi odejść i tyle, nie miał nic do gadania.

    Dobra rozumiem że może nie chciał do nas przyjść i każdy na jego miejscu by był wkurzony, tam był "Bogiem", ale po co o tym teraz mówi? Rozumiem że jest mocno związany z dawnym klubem, ale żaden piłkarz tak nie stęka o były klub. Od razu można było się domyśleć jak trafiliśmy na OM że Didier zacznie swoje śpiewki, później sprawa ucichnie i znów zapomni o Marsylii.

  • Komentowany temat:Drogba o powrocie do Marsylii

    07.12.2010 22:28

    tomczak888 - "Oczywiście możliwość powrotu do Marsylii jest kusząca, jednak faktycznie sprawa jest tak skomplikowana że powiem, iż czuję się dobrze w Chelsea i chciałbym grać dla niej do końca."

    Ja to odbieram tak, że to sprawa powrotu Didiera do Marsylii jest skomplikowana (a nie jego przyszłość w CFC tylko odejście) bo chce grać dla Chelsea i to stoi na przeszkodzie jego odejścia do dawnego klubu.

  • Komentowany temat:Słyszę płaczący głos, widzę upadających bohaterów

    04.12.2010 20:29

    Mi również przyszedł do głowy pomysł żeby ustawić sobie taki opis na gg (za zgodą autora oczywiście). Bo tytuł jest naprawdę świetny. Upadający bohaterzy...aż płakać mi się chce, ale będzie jeszcze dobrze ;) co do całego artykułu to popieram autora, sama prawda.

  • Komentowany temat:Drogba: Mogę odejść z Chelsea

    27.09.2010 15:57

    Drogba jak to Drogba lubi pogadać sobie coś pod nosem, ale bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że media maczały tu palce. Mogło też tak być, że specjalnie rozdmuchały sprawę bo przecież zbliża się mecz z OM. Może dziennikarz zadał mu jakieś głupie pytanie i odpowiedział jak odpowiedział. Ale jeśli rzeczywiście Drogba coś takiego powiedział to jednak ma racje, nie wiadomo co wydarzy się jutro, nawet nie wiadomo czy klub będzie chciał trzymać Didiera czy w następnym sezonie nie znajdziemy dla niego następcy... tego nikt nie wie. Jednak ja życzę sobie i Wam żeby Drogba odzyskał formę z ubiegłego sezonu i został na SB.

  • Komentowany temat:Rozwód Ashley'a i Cheryl już dziś

    03.09.2010 22:12

    bartekkk888 - pierwsze słyszę żeby Ashley i Cheryl mieli potomstwo...oni nie mieli dzieci

  • Komentowany temat:Rozwód Ashley'a i Cheryl już dziś

    03.09.2010 20:14

    rivaldo185 - Cheryl była już dość znana jeszcze za panieńskiego nazwiska czyli Tweedy. Z tego co wiem to powróciła do niego. Więc jak wyda kolejną płytę to podejrzewam, że będzie to płyta Cheryl Tweedy, a nie Cole i z czasem wszyscy się przyzwyczają. Poza tym można wziąć na przykład Wiśniewskich. Mandaryna już dawno nie jest żoną Michała, a znana jest jako Marta Wiśniewska i wszyscy ją tak przedstawiają. W Show biznesie takie rzeczy już zostają...

  • Komentowany temat:Obi Mikel dwa lata bez sukcesów reprezentacyjnych?

    30.06.2010 20:35

    Filipek - takie kraje jak Holandia, Niemcy czy Hiszpania itp mają bardzo dobre szkółki piłkarskie, a u nas? Prawdziwe talenty są na podwórkach i niestety się marnują...

  • Komentowany temat:Deco: Mam nadzieję na obecność Didiera

    14.06.2010 21:21

    Deco ładnie się zachował, pokazał klasę, bo wypowiedź Ferreiry, że ma nadzieję, że Didier nie zagra nie podobała mi się. Rozumiem, że są w tym meczu rywalami, ale przecież grają w jednym klubie, znają się już tyle lat i chyba się nawet lubią, bo powiedzmy sobie szczerze Drogby nie da się nie lubić. Zresztą rywalowi nie ładnie życzyć kontuzji, a co mówić koledze z klubowej drużyny. Deco to dobry chłop

  • Komentowany temat:Cheryl życzy szczęścia Ashley'owi

    12.06.2010 14:13

    Christooper - ty masz chyba 13 lat. Jak mu jedna nie wystarczała to po co się żenił? Ślubu się nie bierze żeby zdradzać, tylko odwrotnie, przecież ślubował jej wierność...

  • Komentowany temat:Drogba nominowany do kolejnej nagrody

    21.04.2010 18:51

    Tutaj możecie głosować
    http://www.thefa.com/TheFACup/FACompetitions/TheFA Cup/NewsAndFeatures/2010/POTR_Semi-Finals

  • Komentowany temat:Kolejna afera z Terrym? (aktualizacja)

    30.01.2010 00:32

    Nie wiem czy to prawda, ale Terry podobno już raz zdradził swoją żonę (wówczas nią jeszcze nie była) podobno przespał się z jakąś 17 - latką w samochodzie! Toni chciała od niego odejść, ale została bo Terry obiecał poprawę i że się z nią ożeni.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 44
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373