Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 17

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Igorro

Znaleziono 382 komentarze użytkownika Igorro
  • Komentowany temat:Oficjalnie: Chelsea żegna Ramiresa!

    27.01.2016 22:44

    Dzięki Rammy za to co zrobiłeś dla drużyny. Piękny gol z Barceloną. Według mnie bardzo dobry ruch ze strony Chelsea. Dobra kasa. Cieszę się z tego transferu, gdyż wyczuwam tutaj zaufanie do Rubena. Więcej szans dla niego, a wydaje mi się ze lepiej gra. Dobrze, dobrze :)

  • Komentowany temat:Sky potwierdza transfer Djibolodjiego

    31.08.2015 16:17

    Ech. Jedyna nadzieja na ten sezon, że Jose da szanse młodzieży. Starsi gracze poczuli się zbyt pewnie. Jak młodzi weszli w ostatnim meczu, to widać było, że walczą, rwą (zwłaszcza Kenedy), po prostu mają motywację, której zabrakło u Edena, Fabsa, Matica i można wymieniać, wymieniać nazwiska. Jeśli Jose nie zacznie stawiać na graczy z formą (albo przynajmniej wielką ochotą do gry), dopóty będzie słabo. Dość gry za "nazwisko"

  • Komentowany temat:Nie zobaczymy już Evy na meczach?

    11.08.2015 21:15

    Cóż, zachowanie Jose jest lekko mówiąc niewłaściwe. Taka sytuacja w żaden, ale to w żaden sposób nie pomaga zespołowi, jak już to jedynie szkodzi. Taka decyzja jest niezrozumiała i bezsensowna, więc nie wierzę w to. Jeśli to jednak prawda, to jedynie co mogę powiedzieć" Jose, wstyd!

  • Komentowany temat:Montella: Cuadrado od nas nie odejdzie

    22.01.2015 15:30

    A co miał powiedzieć trener? "Tak, na pewno go sprzedamy". Kluby prowadzą pewnie negocjacje odnośnie ceny, więc to pewnie zagrywka na jej podniesienie. Czuję, ze typek do nas dołączy. Nie jestem w stanie ocenić transferu, bo pierwszy raz o nim w ogóle usłyszałem.

  • Komentowany temat:Rosyjski kryzys uderza w Abramowicza!

    18.12.2014 16:47

    Szkoda mi trochę Romka, ale akurat obecna sytuacja jest w porządku. Rosjanie myślą ze wszystko im można. W ich mentalności wojny wygrywa się czołgami, wojskiem. Zapomnieli że są XXI wieku i teraz wystarczy przycisnąć gospodarczo, żeby przeciwnik padł. Mur beton taki Abramowicz przewidział obecna sytuacje i się na nią w pewnym stopniu przygotował.

  • Komentowany temat:Mourinho: Zdobyty punkt

    21.09.2014 21:00

    Kolejna nie zrozumiała zmiana Jose. Dlaczego wpuścił na murawę Didiera (który nic nie dał, nawet piłki nie potrafił przytrzymać) zamiast Remy? Według mnie Remy jako gracz szybki, mógłby się przydać w jakiejś kontrze, a i w obronie więcej by zdziałał niż Drogba. Nie rozumie tej zmiany. Czy znowu w Chelsea stawia się na nazwiska, "doświadczeni" a nie na aktualną formę graczy? Czy po meczu z Schalke Jose nic nie zauważył?

  • Komentowany temat:Merson: Jeżeli Diego nie zagra to wygra Manchester City

    19.09.2014 14:29

    Widzę ze każdy pewny zwycięstwa. Ludzie, gramy na terenie City, które będzie cholernie zmotywowane. Chelsea jest innym zespołem niż rok temu. Teraz więcej strzelamy, ale też więcej tracimy. I tu jest ten ważne szczegół. Rok temu mieliśmy problemy z atakiem pozycyjnym (dlatego tak słabo szło nam z potencjalnie słabszymi rywalami), za to mieliśmy świetnie ułożoną obronę, dzięki czemu w meczach z topowymi drużynami dawaliśmy radę. Możemy wygrać, owszem, ale też możemy dostać po dupie i to ostro, skoro taki Everton potrafił nam wbić parę bramek :/ Jeśli obrona nie zagra na wysokim poziomie, to może być dramat.

  • Komentowany temat:Fernandinho: Musimy pokonać Chelsea

    19.09.2014 09:51

    Zapowiada się ciężki mecz. Według mnie faworytem jest MC, grają u siebie, będę chcieli odbić się za ostatnie wyniki. W Chelsea problem jest z obroną. Jeśli ta formacja nie zacznie skuteczniej grać, to mecz z City przegramy.

  • Komentowany temat:Drogba: Jestem jak diesel - potrzebuję czasu

    18.09.2014 12:09

    Wynik to nie wina defensywy tylko ataku. To czego najbardziej brakuje w sporcie to właśnie tego "czasu". Drugim napastnikiem musi być Remy, nie ma co kombinować, bo potem wychodzą takie bezsensowne remisy.

  • Komentowany temat:Chelsea vs Schalke: składy

    17.09.2014 20:23

    W ataku za Drogbę powinien grać Remy. Lewa obrona będzie dziurawa, byle za "lekko" nie podeszli do tego meczu.

  • Komentowany temat:Hat-trick Costy, trzy punkty Chelsea

    14.09.2014 09:51

    Pierwsza połowa słaba, za to druga świetna. Ofensywna pomoc oraz atak świetnie gra. W końcu Chelsea napastników, którzy spełniają swoje zadania. Problem jest z obroną. O ile nie mam żadnych pretensji do Thibo (nie mógł nic wybronić), o tyle gra obrońców woła o pomstę do nieba. Matic też za dużo sobie pozwala (w pierwszej połowie wiele niedokładnych podań). Muszą ogarnąć się, bo w meczu z MC nie można pozwolić sobie na takie błędy. Pozytywnie zaskakuje Ramires. Jakim cudem nagle zaczął dobrze i co najważniejsze mądrze grać? Chelsea obecnie gra dobrze, ale potrzebuje jeszcze poprawić kilka spraw. Według mnie nie ma też co się napalać, bo to dopiero początek sezonu (pamiętajmy o "przygodzie" z Boasem).

  • Komentowany temat:Jose o napastnikach

    30.08.2014 15:39

    Nigdzie nie jest powiedziane, że na 100% nie gra Costa. Mam nadzieje, że Hiszpan zagra, bo inaczej będzie lipa. Chelsea musi kupić napastnika blisko poziomu Costy, inaczej sezon może być dramatem.

  • Komentowany temat:Jose: Drogba należy do Chelsea

    25.07.2014 09:33

    A mi się ten transfer zbytnio nie widzi. Zamiast postawić na Lukaku, to ściągamy Didiera. Mamy Diego, jest El Nino. Jest 3 napastników, która wystarczy. Jeśli przyjście Drogby oznacza odejście Lukaku to będzie absurd.

  • Komentowany temat:Mało angielska Chelsea

    19.07.2014 16:45

    Hahahaha, dlaczego polskich kibiców Chelsea ma niepokoić fakt, ze coraz mniej Anglików gra w tym zespole? Osobiście kibicuję Chelsea, a nie reprezentacji Anglii. Lepiej dla Polski że Anglicy maja coraz większe problemy ;p

  • Komentowany temat:Mourinho: Van Gaal najlepszym trenerem mundialu

    13.07.2014 15:22

    "na tyle świetną pracę z zespołem, który nie jest na tyle silny aby dotrzeć tam gdzie mu się to udało,". Czyli że Holandia nie była jednym z faworytów do zwycięstwa? Absurd. Według mnie najlepszym trenerem kadr na chwilę obecna jest Loew. Owszem, ma bajeczną kadrę, ale trzeba potrafić ją wykorzystać. Taktyka, zmiany w trakcie meczu udane. Zobaczymy co dzisiaj Niemcy pokażą.

  • Komentowany temat:Pogba w Londynie. Wakacje czy transfer?

    11.07.2014 13:46

    Ciężko mi uwierzyć w ten transfer. Kupiliśmy już na środek Fabregasa. Mamy Matica, jest też Oscar, Van Ginkel. Chyba że odejdzie Mikel i Ramires to wtedy jest to możliwe. Ale szanse na transfer są dla mnie na poziomie 15%

  • Komentowany temat:Mourinho: Czapki z głów przed Klose, chociaż...

    10.07.2014 21:47

    Klose jest zajebisty. Przez wiele lat gra na wysokim poziomie. Słowa Jose są nie potrzebne.

  • Komentowany temat:Torres: Fabregas byłby naszym świetnym wzmocnieniem

    05.06.2014 16:15

    Transfer Cesca to strzał w 10. Jeśli dojdzie do skutku to na prawdę super. Może 1 lipca będą dwie oficjalne bomby transferowe: Cesc i Costa :D No i jeszcze tylko odejście El Nino i bajka hahahha

  • Komentowany temat:Atletico: Chelsea chce Costę? Niech spełni klauzulę!

    04.06.2014 20:44

    To chyba już koniec dobrych stosunków i współpracy między klubami xD

  • Komentowany temat:France Football: Hazard dołączy do Luiza

    03.06.2014 17:23

    Plota. Nie ma szans na odejście Hazarda. Motor napędowy drużyny. Jego odejście spowoduje problemy w następnym sezonie. A wszyscy wiedzą, ze jeśli najbliższy sezon będzie bez trofeów i bez efektywnej gry to znowu czekać nas będzie zmiana na ławce trenerskiej. Odejście Luiza, Maty, Lampsa jest zrozumiałe. Ale Hazard stanowi zbyt ważne ogniwo drużyny.

  • Komentowany temat:Fabregas w Londynie. Rozmowy z Chelsea?

    01.06.2014 20:50

    Może jego transfer w końcu ustabilizowałby środek pola. Byłoby dobrze gdyby przeszedł do Chelsea

  • Komentowany temat:Oscar: Nie pozwolimy sobie na półśrodki

    26.05.2014 09:23

    Ja to mam nadzieję, że wygra zespół z Europy, a nie z innych kontynentów :D

  • Komentowany temat:ClubCall: Brak nowego kontraktu dla Lamparda

    17.05.2014 12:42

    Oczywiście wszyscy od razu narzekają na klub. A mi się wydaje, ze Lamps żąda zbyt dużej pensji. Sorry, ale on nie gra już na takim poziomie, żeby dostawał olbrzymią pensję. Jestem pewien, ze zarząd chciałby go zatrzymać, no ale skoro żąda dużej kasy to bez przesady.

  • Komentowany temat:

    12.05.2014 11:11

    Mam nadzieję, ze jest to tylko takie puste gadanie. Nie oszukujmy się, obecni napastnicy nie spełniają swoich zadań. Załóżmy, że przyjdzie Costa, Lukaku wróci z wypożyczenia. Mur beton odejdzie Eto, na 99% Demba Ba. Mimo wszystko wydaje się, że ta dwójka napastników lepiej wypełnia swoje zadania, niż Torres. Inna sprawa to ta, że jak zostanie Torres, to bardzo prawdopodobne, ze Lukaku będzie 3 w hierarchii napastników, a obecnie strzela więcej niż El Nino. W Chelsea oprócz umiejętności liczy się też nazwisko, inaczej gracze z akademii dostawaliby więcej szans. Co do zalet marketingowych. Hm, Torres już nie przyciąga kibiców tak jak dawniej. Podsumowując, Fernando miał dużo czasu na udowodnienie swojej wartości. Strzelił kilka ważnych bramek, wygrał z nami trofea, ale mimo wszystko gra poniżej oczekiwań. Dla jego i klubu dobra powinien odejść.

  • Komentowany temat:Mourinho: Ja w United? Nie ma mowy

    25.04.2014 16:09

    Grant93 ma rację. Pamiętam jak był news na ChelseaLive, w którym Mou mówił, że jak nie wygra żadnego trofeum w sezonie to odejdzie. Jose czasami nie wie chyba co mówi.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 17
  • Użytkowników: 352176
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373