Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 16

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: chelseafcfan

Znaleziono 728 komentarzy użytkownika chelseafcfan
  • Komentowany temat:Magia Lamparda chyba nie działa...

    17.04.2023 13:48

    Potter też słabo czarował...Ale efekt nowej miotły nic nie daje, trzeba było zatrzymać tego Nimbusa 2000:w

  • Komentowany temat:Przełom w sprawie sprzedaży Chelsea

    25.05.2022 13:06

    MrKrzysztof ale Ty masz denne te komentarze...

  • Komentowany temat:Livramento: Nie usłyszycie ode mnie złego słowa na Chelsea

    06.10.2021 09:10

    Jaki debiut? przecież gra od pierwszej kolejki rozegrał już 626minut w Premier League

  • Komentowany temat:Hofmann nowym nazwiskiem wiązanym z Chelsea

    19.02.2021 13:06

    Stary,juz 28lat ma i jakos pierwszy raz słysze to nazwisko,moze jak w BVB był to moze obilo sie cos o u uszy, więc wybitny to on nie jest. Po co nam on?

  • Komentowany temat:Kepa: Nigdy nie zamierzałem odejść z Chelsea

    19.02.2021 13:03

    Jakby Kepa stanął na bramce zamiast Oblaka to nie byłoby najgorzej :)

  • Komentowany temat:Reprezentacje: Gol Mosesa, debiut Caballero

    24.03.2018 09:14

    No wreszcie ten junior Willy zadebiutował w reprezentacji????

  • Komentowany temat:Costa żąda wielkiej podwyżki?

    19.01.2017 10:02

    Łysy może zdobędzie krula, a moze Chelsea pokusi sie o Tima Krula

  • Komentowany temat:50-ty gol Hazarda w Premier League

    26.12.2016 20:36

    Diego tez niedługo strzeli 50, ma na ta chwile 45

  • Komentowany temat:Cztery mecze zawieszenia dla Aguero, kary dla klubów

    05.12.2016 19:39

    potwierdzam, zawodnik nie moze byc dwa razy ukarany, Fabregas nie jest zagrożony zawieszeniem, bo jakby był to by już dostał zawieszenie razem z Aguero i Fernandinho

  • Komentowany temat:Mourinho utyskuje na terminarz

    18.10.2014 14:58

    ,,utyskuje'' coz za wyszukane slownictwo...

  • Komentowany temat:Metro: Gigantyczna oferta PSG za Oscara i Hazarda

    28.03.2014 14:09

    hahah good joke...Hazard raczej nie do ruszenia ,jest dla nas bezcenny po prostu ,jak juz to moga kupic Oscara jak juz

  • Komentowany temat:Wenger: Będzie bardzo trudno dogonić Chelsea

    03.03.2014 12:35

    Wenger chce wygrac ostatnie 10 spotkan? Bedzie to nieco trudne: bo terminarz Arsenalu na kolejne spotkania w PL po pucharowym meczu w wekend wyglada nastepujaco:
    Totenham(W),Chelsea(W),City(D),Everton(W­) Good Luck:)

  • Komentowany temat:Arsenal traci punkty, Liverpool utrzymuje dystans

    01.03.2014 22:12

    ja jakis innym mecz ogladalem ,bo po koncowym gwizdku u mnie bylo 3:1 w meczu chelsea?

  • Komentowany temat:Eden: Dziękuję, Joe!

    23.11.2013 11:09

    Dzieki Joe ,ze Hazard przyszedl do Chelsea!

  • Komentowany temat:Powołanie dla Williana od Scolariego

    31.10.2013 23:07

    Że co?Jakim cudem może być powołany za Costę ,jesli Costa nie zadebiutowal w kadrze Brazylii?

  • Komentowany temat:Bruce: Lukaku to będzie kawał zawodnika

    18.10.2013 20:25

    Ma psuc krew ligowym rywalom ,tylko dlaczego nie w barwach The Blues, bo wedlug mnie mowienie ze nie jest gotowy na gre w pierwszej 11 to glupota ,patrzac na osiagniecia strzeleckie naszych napadziorow...

  • Komentowany temat:Nowy kontrakt dla Feruza?

    13.09.2013 01:15

    niech szybko zmadrzeje i stad ucieka ,bo bedzie wypozyczany tak jak Lukaku pomimo osiagnietego odpowiedniego poziomu ,bo trzeba chyba byc ogranym,nieomylnym w mega formie i wartosciowym marketingowo zeby grac w wieku 20 lat w skladzie chelsea...

  • Komentowany temat:Nowy kontrakt dla Feruza?

    12.09.2013 19:08

    Najwiekszy potencjal ,a skonczy tak jak Lukaku ,a w skladzie jest dziadek Eto'o ,a Romelu w Evertonie

  • Komentowany temat:Dwa kluby zgłaszają się po Piazona

    25.07.2013 14:21

    Niech idzie do Crystal bo w L'poolu nie wiadomo czy bedzie gral w miare regularnie

  • Komentowany temat:Napoli: Przekona nas tylko spełnienie klauzuli

    27.06.2013 16:28

    No dziekuje bardzo ,jak dostaniecie kluzule to nie tyle,ze pozwolicie odejsc Cavaniemu ,tylko nie bedziecie mieli innego wyjscia,chyba ze sam zainteresowan nie dojdzie do porozmumienia. Jak prezes Napoli stawia w ten sposob sprawe to nie ma o czym gadac ,Cavani nie jest wart tych 63mln i tylko szaleniec wplacilby ta klauzule,a Chelsea az tak bardzo nie potrzebuje napastnika ,ze wykazac sie taka nonszalancja...Jest wielu innych napastnikow z podobnym potencjalem na rynku,ale za to za mniejsza sume!

  • Komentowany temat:Bruce: Gra przeciwko Chelsea będzie przyjemnością

    24.06.2013 23:12

    uff a ja juz ,myslalem ze Bruce Buck oposcil Chelsea a ja o tym nie wiem...

  • Komentowany temat:Rooney woli Chelsea od Arsenalu

    22.06.2013 12:47

    Tutaj nawet nie chodzi kogo woli ,juz to widze jak zarzad Arsenalu daje mu 250 tys tygodniowki ,jak nie chcieli dac podwyzki Van Perssiemu ktory zarabial 100tys... Wiec jak juz to poszedlby do Chelsea albo gdzies za granice ,bo nie wydaje mi sie ze sprzedalby sie do MC

  • Komentowany temat:Courtois: Benteke świetnie zastąpiłby Falcao

    05.06.2013 12:10

    spokojna twoja rozczochrana Thibaut Atletico potrafi znajdowac odpowiednich zastepcow w ataku i niekoniecznie tym zastepstwem bedzie Benteke?

  • Komentowany temat:Dzeko na liście życzeń Mourinho?

    04.06.2013 11:24

    Dzeko tak jakby troche za bardzo sepi wiec chyba nie bedzie dobrym napastnikiem w Chelsi

  • Komentowany temat:Modric na radarze Chelsea?

    25.05.2013 08:56

    ty mi tu bramkami oczu nie mydl ,lepiej bylo napisac o asystach ,a te u takiego typu gracza sa kluczowe w interpretacji jego oiagniec w minionym sezonie. Juz patrze 6 asyst-szalu nie ma ,z deczka zmarnowal sie w tym Realu. ale to nie pierwszy i nie ostatni pilkarz wysokiej klasy ,ktoremu za dobrze nie idzie w Realu

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 16
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373