Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 27

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: vidic

Znaleziono 182 komentarze użytkownika vidic
  • Komentowany temat:Zapowiedź: Chelsea vs Everton

    30.11.2010 19:45

    patrząc na grę CFC ... i jako człowiek który ma pojecie o piłce przynajmniej za takiego się uważam ..... widzę że ten kryzys jest spowodowany brakiem takich piłkarzy w środku pola jak essien czy lampard ... skoro maja wrócić na sobotę to głęboko wierze w 3 pkt

  • Komentowany temat:Chelsea zainteresowana Ledesmą?

    30.11.2010 19:33

    fakt że nie zły jest ale pewnie to plota

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Chelsea vs Everton

    30.11.2010 16:45

    Lamps8 - opanuj się zaraz powiesz że jeszcze przegramy, jesteś kolejnym pesymistą jakich tu ewidentnie "mało" ... everton jest nieobliczalność ale przegrał kolejkę temu 1-4 ...nasze słabe wyniki były spowodowane absencjami ...a teraz wracają lampard-essien-terry i nie wyobrażam sobie abyśmy nie zainkasowali 3 pkt ... w końcu ile może trwać seria meczy bez zwycięstwa?? CHELSEA!

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Chelsea vs Everton

    30.11.2010 15:44

    " Typ ChelseaLive.pl: 1:1 " żżżałosne widać wiarę w nasz klub.... CHELSEA! mój typ 2-0!

  • Komentowany temat:Visor : Roman 'Disaster' Abramowicz?

    29.11.2010 10:18

    wdłg mnie w ost meczach nie mamy dobrego snajpera ... utd ma berbatova arsenal chamakha bayern gomezea itp. my mamy Anelke ale on nie jest od strzelania bramerk tylko rozgrywania ... i zostaje Drogba na którym zawsze się to opierało ... ale nie ma się co oszukiwać Didier w ost czasie jest w słabej formie i tylko przeszkadza w grze

  • Komentowany temat:Abramowicz nie chce płacić za jacht

    27.11.2010 23:52

    moim zdaniem są to młodzi piłkarze i gdyby się ich w tym wieku wzięło do PL to by się rozwinęli nie mowie o 5-6 graczach ;p tylko góra 1 może 2

  • Komentowany temat:Abramowicz nie chce płacić za jacht

    27.11.2010 23:48

    ja mówię o poszczególnych zawodnikach tego klubu... pewnie dla Cb dobrzy piłkarze to tylko tacy którzy mają głośne nazwiska ? w Dortmundzie jest mnóstwo młodych, ciekawie zapowiadających się piłkarzy, którym warto się przyjrzeć ... i jak mogą być sezonowcami jak już w zeszłym sezonie zajęli wysoką pozycje... teraz są efekty pracy Jurgena Kloppa

  • Komentowany temat:Abramowicz nie chce płacić za jacht

    27.11.2010 23:05

    według mnie CHELSEA powinna poszukać piłkarzy w Borussi Dortmund ... oglądam ich mecze i naprawdę mają mnóstwoooo fantastycznych piłkarzy typu Barrios czy Kagawa ...

  • Komentowany temat:Chelsea w kontakcie z Guardiolą?

    24.11.2010 15:35

    Guardiola ma też doświadczenie wkońcu wygrał już 2 razy mistrzostwo i lige mistrzów...

  • Komentowany temat:Zwycięstwo, co chluby nie przynosi...

    23.11.2010 23:49

    1 raz widze fana ManUTD ktory pisze z sensem ;O

  • Komentowany temat:Oceny Sky Sports za mecz z Żyliną

    23.11.2010 23:20

    Josh McEachran 6

  • Komentowany temat:Zwycięstwo, co chluby nie przynosi...

    23.11.2010 23:05

    Drogba w kluczowych momentach sie obudzi! jest po chorobie wiec dopiero dochodzi do formy...

  • Komentowany temat:Zwycięstwo, co chluby nie przynosi...

    23.11.2010 22:43

    wy jesteście "pojebani" nie mówię o wszystkich rzecz jasna ... Chelsea zagrała świetną 2 połowę , dobrze zaprezentowała się większość naszej młodzieży... to może być moment przełomowy dla naszego zespołu.... w końcu zwycięstwo i w końcu strzelone bramki!

  • Komentowany temat:Składy: Mieszanka młodości, ale bez Boriniego

    23.11.2010 20:28

    w takim mecuz jak ten powini dac sznas eboriniemu!

  • Komentowany temat:Mourinho: Carlo, uciekaj, póki czas

    23.11.2010 14:49

    tylko Guss Hiddink~!

  • Komentowany temat:Ancelotti chciał zmian w Chelsea, ale nie pozwolił na to zarząd?

    21.11.2010 23:23

    a ja chce aby Basti-fantasti do nas dołączył ale to sie nie stanie ;p

  • Komentowany temat:Liga Mistrzów: Chelsea gra z Żyliną

    21.11.2010 18:47

    FrankfanLamps "Zilina 3-0 Chelsea" - dla mnie jesteś pajacem

  • Komentowany temat:Scolari: Chelsea nie dała mi czasu na sukces

    20.11.2010 17:08

    może by i sukcesy przyszły ale tylko w lidze europejskiej bo coś myślę że z tym panem to nie zajęli byśmy miejsca w pierwszej 4 , A tak poza tematem ładnie wyłapał w głowę od kibiców podczas wywiadu :D

  • Komentowany temat:Szok! Chelsea znów przegrywa

    20.11.2010 17:04

    myślę że Drogba jednak coś strzeli dziś

  • Komentowany temat:Szok! Chelsea znów przegrywa

    20.11.2010 17:03

    drogba zmarnował sam na sam i 2 razy groźnie uderzał piłkę głową....ramires gdyby pomyślał to by lepszy strzał oddał ...

  • Komentowany temat:Szok! Chelsea znów przegrywa

    20.11.2010 17:01

    "Żałosna gra" - beznadziejny tytuł ... źle nie gramy, brakuje skuteczności no i przytrafił się 1 poważny błąd w obronie w konsekwencji którego straciliśmy bramkę ;/

  • Komentowany temat:Zdziesiątkowana Chelsea jedzie do Birmingham

    19.11.2010 00:12

    Taurus a Ty jaki klub reprezentujesz?

  • Komentowany temat:McLeish: Możemy pokonać Chelsea

    18.11.2010 01:55

    cech
    ferreira-ivanovic-bruma-zhirkov
    mikel
    mceahran-malouda
    anelka
    DD-kalou
    i 0:1 3pkt ..Panie McLeish

  • Komentowany temat:McLeish: Możemy pokonać Chelsea

    17.11.2010 21:26

    COME ON CHELSEA! COME ON CHELSEA!

  • Komentowany temat:Kalou i Drogba już w Cobham

    17.11.2010 17:13

    a ja jestem zadowolony... jeszcze tego by brakowało aby i oni wypadli po meczu z PL ze składu ;|

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 27
  • Użytkowników: 352081
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373