Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 27

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Marky

Znaleziono 48 komentarzy użytkownika Marky
  • Komentowany temat:Thibaut: Przenosiny do Realu były moim marzeniem

    09.08.2018 19:04

    @Oscar8Legend - przede wszystkim to, że Jorginho wcześniej nie grał dla Arsenalu/Totków i nie śpiewał, że Chelsea to g*wno, natomiast Tibo o Realu owszem.

  • Komentowany temat:Courtois żegna się z Chelsea... przez 30 minut

    09.08.2018 08:55

    Nie ma się co dziwić, że wylano na niego wiadro pomyj. Zapracował sobie na to ostatnim zachowaniem. Trzeba było to wziąć na klatę, a nie usuwać wpis. Całą sytuację można było rozwiązać zupełnie inaczej, ale trzeba mieć trochę pokory i klasy, a nie siano we łbie.

  • Komentowany temat:Fochy Courtois: bramkarz na Teneryfie zamiast na treningu

    06.08.2018 20:41

    Z jednej strony go rozumiem, nikt nie chce być z daleka od dzieci, ale nie tędy droga panie Tibo. Takie zachowania są skrajnie żałosne i czekam, aż w końcu jakiś klub pokaże jaja i posadzi takiego kogucika na trybunach do końca kontraktu, tak dla przykładu. Tym bardziej, że to nie jest XIX wiek, że do Hiszpanii będzie podróżował 3 tygodnie.

  • Komentowany temat:Courtois stawia ultimatum

    01.08.2018 13:09

    Co to niby za groźba? Przecież to było wiadome od dawna, że nowej umowy nie podpisze, więc artykuł nic nowego nie wnosi. Co innego gdyby zaczął się zachowywać jak Dembele, unikać treningów i płakać, że jest niewolnikiem. Będę się śmiał jak Real koniec końców zakontraktuje kogoś innego i za rok będą go mieli w d*pie.

  • Komentowany temat:Seri nie dla Chelsea

    12.07.2018 15:59

    Według plotek chciało go wiele klubów, m.in. Arsenal i Barcelona. Myślę, że dokonał mądrego wyboru, spróbuję się w Premier League i jeśli się sprawdzi, to pewnie za rok ktoś inny go przechwyci.

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Barceloną

    20.02.2018 23:19

    Szkoda Christiansena, chlopak nie wytrzymal presji spotkania, choc mial pare udanych zagran. Moglo byc pieknie, ale szczescie dzis bylo po stronie rywala. Nie ma rady, na CN trzeba zagrac na 200%.

  • Komentowany temat:Chelsea oferuje Luiza za Girouda?

    30.01.2018 11:31

    Odejście Maty da się łatwo zrozumieć po uwzględnieniu kto był wtedy trenerem, natomiast pogodzić się z tym sam do dziś nie umiem. Dobrze, że to okienko się już kończy, bo staliśmy się pośmiewiskiem. Z United wszyscy cisnęli, bo każdy był z nimi łączony, sęk w tym, że mówiło się o nazwiskach typu Bale, Griezmann czy Ronaldo, a nie Crouch, Benteke czy Caroll. Niech ten Michy już zostanie, a jak będzie grał kiepsko to wziąć kogoś z akademii.

  • Komentowany temat:Pierwsza wygrana w 2018 roku

    20.01.2018 15:44

    Trzeba oddać rywalom, że wynik nie do końca jest dla sprawiedliwy. Grali naprawdę dobrze do straty 3 bramki, ale szczęście było dziś z nami. Cieszy asysta Musondy i o dziwo przyzwoita gra Bakayoko. Zdecydowanie najsłabszy na boisku był dziś Alonso. Najtrudniejszy w ocenie jest występ Michy'ego. Z jednej strony ładnie wspierał kolegów i ściągał na siebie obrońców, z drugiej bywał irytujący próbując strzelać w sytuacjach, w których powinien podawać. Ogólnie niezły mecz, oby tak dalej.

  • Komentowany temat:Wrzątek emocji i remis na Emirates

    03.01.2018 22:57

    Morata po kontuzji zapomniał jak się gra, jak gość chce strzelać tylko głową to w Stoke czy innym WBA go powinni przygarnąć. Mam nadzieje, że się otrząśnie, bo kroczy za nim widmo Torresa. Bakayoko to inna kwestia i tu niewiele można powiedzieć, naliczyłem mu 2 pozytywne zagrania w całym meczu. Najwyższy czas po prostu uznać, że ten transfer nie wypalił i zapełnić nim ławkę rezerwowych albo trybuny.

  • Komentowany temat:Grzywna dla Conte od FA

    06.12.2017 16:55

    Standard, trenerowi grzywnę, a sędziemu w podzięce za beznadziejne sędziowanie poklepanie po ramieniu. Poziom hipokryzji federacji piłkarskich jest bliski ego Zlatana.

  • Komentowany temat:Oceny po meczu ze Swansea

    29.11.2017 23:37

    Mecz był ciężki do oglądania. Morata sobie wyrabia konsekwentnie opinie nurka, przez co sędziowie zaczynają go olewać nawet gdy jest faul. Na plus czyste konto i gra obrony, szczególnie Christiansena, naprawdę budzi chłopak nadzieje na przyszłość.

  • Komentowany temat:Cahill jutro na... 'tęczowo'

    24.11.2017 22:26

    'Osoba czująca się dyskryminowana', czyli w praktyce podciągnąć pod to można wszystko. Nie przyjęli Cię do roboty? Oskarż o homofobie. Irytujesz ludzi swoim zachowaniem? Oskarż o homofobie. Tak można bez końca wymieniać. Jakby nie wystarczyło tej propagandy w mediach, to jeszcze kluby piłkarskie się muszą w to angażować, żenujące.

  • Komentowany temat:Christensen 'posadzi' Luiza na ławce na dłużej?

    21.11.2017 14:19

    Andreas swoją solidną grą zasłużył na pierwszy skład w kolejnych spotkaniach. Co do Luiza to dalej uparcie twierdzę, że jego miejsce jest na DP, powinien konkurować z Bakayoko o skład, może przy okazji by go podszkolił w strzelaniu.

  • Komentowany temat:Chelsea powalczy w styczniu o Barkley'a i Benteke

    09.11.2017 15:23

    Barkley zdaje się mieć naprawdę duży potencjał, pytanie jak szybko wróci do formy sprzed kontuzji. Transfer Benteke raczej nie ma żadnego sensu, chyba, że Michy będzie chciał odejść.

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z United

    05.11.2017 20:16

    Osobiście uważam, że na 6 zasłużył jedynie Alonso, reszta rozegrała przyzwoity lub dobry mecz. Bakayoko fajnie pchał akcje do przodu, ale nad strzałami to on musi popracować. Morata świetny gol i ogólnie dobre spotkanie, ale te dwie akcje, w których się zaplątał o własne nogi sprawiły, że wyglądał w tych momentach jak Torres w największym dole.

  • Komentowany temat:Marco Silva: To niesprawiedliwy wynik

    21.10.2017 22:45

    Sami sobie zgotowali ten los marnując kilka dobrych okazji w drugiej połowie, więc nie powinien tu mówić o niesprawiedliwym wyniku. Gdyby nam sędzia pomógł to okej, ale w takim przypadku może mieć pretensje tylko do swoich graczy.

  • Komentowany temat:Mistrz Anglii przegrywa z ostatnim zespołem tabeli

    14.10.2017 18:27

    Nie wygląda to za dobrze, 9 punktów straty do City, które idzie jak czołg. Obrona powinna dostać od Conte po liściu na otrzeźwienie, bo dziś się chyba nie wyspali (ew. w trakcie meczu). To, że nikt nie zagrał na poziomie (może poza Cescem) jest oczywiste i nie ma co się nad tym rozwodzić. Martwi, a raczej irytuję mnie powoli Michy. Stroi chłop fochy o to, że schodzi z boiska, gdzie nie pokazał absolutnie nic - tracił piłki jak je dostawał, a jak szło dośrodkowanie to zawsze był nie tam gdzie powinien. Sodówka chyba uderzyła do głowy jak zobaczył saldo konta.
    Conte też podjął niezrozumiałą decyzję. Cahilla nie powinno być w 1 składzie, ja rozumiem, że to kapitan, ale tylko dziś potwierdził w jak żałosnej formie jest. Oby Musonda dostał teraz więcej czasu, bo Willian i Pedro specjalnie się nie przydają.

  • Komentowany temat:Stoke v Chelsea: składy

    23.09.2017 15:12

    Po tym co ostatnio wyczyniał Pedro mam spore wątpliwości czy powinien być w 1 składzie. Mam nadzieję, że talent Musondy eksploduje i powoli wygryzie go ze składu.

  • Komentowany temat:Musonda: Łzy szczęścia

    21.09.2017 13:48

    Jego wczorajsza gra naprawdę cieszyła oczy. Bardzo mi przypomina Hazarda pod względem poruszania się po boisku, duża pewność siebie przy dryblingach. Oby dostał jeszcze kilka szans w tym sezonie, bo tym meczem pokazał, że na nie zasługuje.

  • Komentowany temat:Wygrana Chelsea z Leicester

    09.09.2017 18:21

    Mi osobiście Bakayoko się podobał w tym meczu, wchodził jak czołg i kilka akcji pociągnął do przodu ładnie. Kante parę podań rodem z ekstraklasy, ale ogólnie przyzwoity występ. O Pedro nie ma co gadać, bo każdy widział to co wyczyniał, jedna dobra akcja w całym meczu. Hazardowi wyraźnie potrzeba czasu na powrót do dawnej formy, ale wierzę, że to nastąpi szybko. Całej drużynie przydałoby się kilka spokojnych spotkań, żeby się zgrać z nowymi piłkarzami. Pod koniec wyszedł brak zrozumienia w kontrach, każdy próbował sam wtedy kiedy nie należało, a podawał wtedy kiedy mógł strzelać. Przyzwoity mecz w naszym wykonaniu, szkoda straconej bramki, ale najważniejsze 3 punkty.

  • Komentowany temat:Mourinho: Moja Chelsea była bardziej ofensywna niż ta Conte

    06.09.2017 11:38

    Z tego co kojarzę to całkiem ładnie dla oka Chelsea wtedy grała, ale co najwyżej przez pierwsze pół sezonu, później przyszedł okres wymęczonych wygranych po 1:0. Mistrzostwo wówczas - z resztą jak przy każdej drużynie Mourinho, wygraliśmy żelazną defensywą, a nie piękną grą. No ale to jest Mourinho, zawsze był megalomanem i prowokatorem, wiec nie ma się co przejmować takimi gadkami.

  • Komentowany temat:Everton odrzuca ofertę Chelsea za Barkleya

    30.08.2017 10:08

    Nie ukrywam, że bardzo chętnie zobaczyłbym go w koszulce Chelsea, chłopak ma trochę gorącą głowę, ale i wielki talent, a jak Conte potrafił uspokoić Coste to i z nim sobie poradzi.

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Evertonem

    27.08.2017 17:00

    Oceny z grubsza się zgadzają, ale nie rozumiem dlaczego Batshuayi miał dostać taką samą notę jak Kante. Kante zagrał przyzwoity mecz mimo kilku niecelnych podań, a Michy niestety pokazał, że nie zasługuję na więcej minut niż dziś dostał. Umiejętności ma, to już wiemy, ale jak do tej pory do niego nie dotarło, że w piłkę się nie gra samemu to czarno widzę jego przyszłość w klubie.

  • Komentowany temat:Costa: Chelsea okazała mi lekceważenie

    21.08.2017 13:42

    Dobrze, że on okazał szacunek klubowi jak rzucał koszulką treningową w Mourinho, czy chciał odejść do Chin zimą. Niech sobie siedzi w tej Brazylii i cały rok, przynajmniej klub zaoszczędzi na jego pensji.

  • Komentowany temat:A może Gonzalo Higuain?

    15.07.2017 12:55

    Nie ma szans, żeby Juventus pozwolił mu odejść, w każdym razie na pewno nie za mniej niż 100 milionów, a wiadomo, że nasz zarząd nie jest skory do wydawania takich sum.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 27
  • Użytkowników: 352094
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373