Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: FRANKI

Znaleziono 612 komentarzy użytkownika FRANKI
  • Komentowany temat:Pięć najważniejszych momentów Torresa

    30.08.2014 09:06

    Costa może buty wiazac Torresowi sezon to pokaże ten Costa to piłki przyjąć powodzenia El Ni?o ma nadzieje ze w Milanie pokażesz na co cie stac i wrucisz do nas jas czekamy na ciebie

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Torres w Milanie

    29.08.2014 21:16

    Jose to głupek zostawia starego Drogbe smutne

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Torres w Milanie

    29.08.2014 21:15

    SZKODA

  • Komentowany temat:Druga kolejka, druga wygrana

    23.08.2014 17:24

    wiedziałem ze tak bedzie jest nasz wielki Costa on jest rewelacyjny ciesze sie ze gra u nas no i na ławce mamy asa DROGBA

  • Komentowany temat:Kolejna zmiana w numeracji, Drogba z 11!

    15.08.2014 19:30

    nr 8 powinien dostac anglik

  • Komentowany temat:Kolejna zmiana w numeracji, Drogba z 11!

    15.08.2014 19:20

    bez jaj po pierwsze po co Drogba wracał to nie wiem i 8 dla Oscara

  • Komentowany temat:Obi Mikel wystawiony na listę transferową

    28.07.2014 13:40

    Torres zoztaje i git

  • Komentowany temat:Hiszpańska prasa: Ancelotti obserwuje Lukaku

    26.07.2014 19:27

    Benzeme bije na łeb żart Lukaku to leniwa drewniana panienka niech odejdzie nie wiem co on u nas robi a tego jest wolny po prostu za słaby na Chelsea

  • Komentowany temat:Fernando żegna Cole'a

    08.07.2014 19:23

    Jest Torres i to mnie cieszy to nasz niebieski Fernando

  • Komentowany temat:Fernando żegna Cole'a

    08.07.2014 17:27

    Na tej stronie nie ma fanów Chelsea niestety jaracie się transferem Costy a to bedzie dopiero niewypał juz mamy jedno drewno Lukaku a teraz Costa

  • Komentowany temat:Składy: Mazacar od pierwszej minuty!

    26.12.2013 16:48

    Kevin nie ma bo jest słaby taka prawda tak samo jest z Lukaku

  • Komentowany temat:Wilkins: Jose, uwierz w Juana i Fernando!

    20.09.2013 19:09

    Mou wie co robi dzięki niemu mamy Eto wiec nie mamy co narzekac

  • Komentowany temat:Mourinho: Nadal idziemy swoim kursem

    20.09.2013 19:06

    DOBRZE ZE MAMY ETO

  • Komentowany temat:Jose: Przecież gramy ofensywną piłkę

    20.09.2013 09:32

    ETO

  • Komentowany temat:Mikel: Jeśli będziemy tak grać, przegramy z każdym

    20.09.2013 09:31

    Z tą grą to należne miejsce dla nas to LE Mou ma kompleks Beniteza dlaczego nie gra Mata Torres Azpilicueta Oriol Romeu dlaczego gra Eto Lampard Terry

  • Komentowany temat:Mikel: Jeśli będziemy tak grać, przegramy z każdym

    20.09.2013 09:18

    Jak będzie grał Eto to wygramy wszystko on jest świetny ma swietne przyspieszenie nie zwalnia naszych akcji to inwestycja na lata dziekuje Mou

  • Komentowany temat:Jose: Przecież gramy ofensywną piłkę

    20.09.2013 09:14

    Błendem Romana było zwolnienie AVB choc to nie największy błąd ten błąd to zwolnienie Beniteza broniłem go od początku bo moim zdaniem to najlepszy taktyk z nim Chelsea mogła być wielka popatrzmy na Liverpool jak grał za Beniteza ja grała Chelsea jak gra Napoli Interu nie liczę bo Benitez sam powiedział ze bez transferów nic nie zrobi dlaczego Roman nie dał mu szansy i ta dziecinada na tej stronie najpierw Mou wruc a teraz hejty za styl i komentarze ze za Beniteza graliśmy lepiej zastanówcie się czego chcecie bo ja chciałem by Benitez został nie chciałem Mou mam nadzieje ze Roman się obudzi i po sezonie zwolni Mou i ściągnie Beniteza chyba ze Mou mnie zaskoczy

  • Komentowany temat:Superpuchar po karnych dla Bayernu

    31.08.2013 00:06

    To nie jest wina Mou że przegraliśmy tylko Torresa to on truchtał cały mecz a Lukaku jest genialny ten jego pressing super

  • Komentowany temat:Superpuchar po karnych dla Bayernu

    30.08.2013 23:55

    Lukaku jest beznadziejny nie tyle rzut karny ale co miał robic jakie było jego zadanie? On jest beznadziejny zero szybkości nowy Drogba smiac mi się chce nie ma co go usprawiedliwiac że jest młody ma 21 lat przeciesz dzieci na tej stronie chciały go od pierwszej minuty

  • Komentowany temat:Eto'o piłkarzem Chelsea

    29.08.2013 18:43

    Ja osobiście żałuję ze Rafa odszedł powinien zostac zaczynaliśmy cos grac jakoś ta gra wyglądała a teraz to klapa Mou cos próbuje jak by sam nie wiedział co Chelsea ma grac Mata nie gra a jak gra to nie na swojej pozycji jedna pozytywna rzecz to to że on wie że Lukaku to cienias nie dla Chelsea Niewinem dlaczego on jest u nas w zespole chyba tylko dlatego ze jest podobny do Drogby bo umiejętności jego to na pewno nie ma choc dzieci na tej stronie wiedza lepiej ale mam dla nich rade niech coc raz obejrzą sobie mecz Chelsea i wtedy zaczną oceniac

  • Komentowany temat:Lukaku: Mógłbym rywalizować z Rooney'em

    23.08.2013 09:55

    Dobrze że Mou dał odpocząć Torresowi z Aston pewnie zagra z Man Utd oby tak było bo to co pokazał Ba to szkoda słów a Lukaku wcale nie był lepszy przez 20min nie pokazał nic i nie Wiem dlaczego on jest uważany na tej stronie za naszego najlepszego napastnika jak to drewno pokroju Carola jedyna jego zaleta jest siła i to tyle jak dla Chelsea to on i Ba są za słabi pamiętam euforie po przyjściu Ba i po jego debiucie z Southampton i hejty na Torresa że Ba wciąga nosem Torresa i nie chcę przypominac kto kogo wciągnął nosem i to samo będzie z Lukaku

  • Komentowany temat:Valencia negocjuje z Torresem!

    01.08.2013 13:42

    Nie Nie Nie Torres musi zostac bo kto nam zostanie po jego odejściu Lukaku ? czy Ba to nie są napastnicy dla Chelsea Torres musi zostac Niewinem dlaczego na tej stronie obrzeza się Fernando za to co zrobił dla Chelsea wygrał nam dwa finały kto wywalczył Żut różny? Torres! Przez 80min żaden z naszych piłkarzy nie potrafil tego zrobic Kto zapewnił awans do tego finału kto wygral nam LE Torres a tu banda dzieciaków go krytykuje nigdy Ne byłem na stamford ale mam znajomego co był i mówił mi ze Torres jest kochany w Londynie

  • Komentowany temat:Lukaku: Chcę regularnej gry

    01.08.2013 07:54

    Dziecinada zachwycacie się nim jak by już strzelił ważne bramki dla Chelsea a o ile pamiętam to tak nie jest co z tego ze w West Bromie strzelał Torres też strzelał w Liverpoolu a i co jest wyzywany od szmat choc strzela ważne bramki dla nas wygrał nam dwa finały LM i LE to mało kto wywalczył Żut rożny po którym Drogba strzelił przez 80min meczu żaden z naszych piłkarzy nie był w stanie tego zrobic kto zapewnił nam awans do tego finału na Camp Nou

  • Komentowany temat:<i>W przypadku kupna Rooney'a nie musimy nikogo sprzedawać</i>

    28.07.2013 08:58

    Musimy kupic Rooney'a bo Lukaku jest słaby i gruby mało zwrotny i z niego drugiego Drogby nie będzie i Mou sam o tym wie co do Ba tez mnie nie przekonuje zostaje Torres to jedyny klasowy napastnik jakiego mamy i wrazie jego kontuzji leżymy

  • Komentowany temat:Roberto: Piazon ma szansę zostać topowym graczem

    26.10.2012 19:05

    jest swietny powinien czesciej grac

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373