Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 34

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Iwan5350

Znaleziono 79 komentarzy użytkownika Iwan5350
  • Komentowany temat:Courtois: Jestem jednym z najlepszych na świecie

    14.10.2013 13:18

    Z jednej strony prawda jest co mowi Thibaut - jest na chwile obecna na prawde mega :D Ale z drugiej strony mozna to odczytac jako przesadna pewnosc siebie. To tylko moja opinia :)

  • Komentowany temat:Suarez nie zagra w tym sezonie. 10 meczów kary!

    24.04.2013 16:22

    Fergie Association XD Jego czyn strasznie mnie zdenerwowal, ale jeszcze bardziej ta decyzja! No do k**** nedzy. Ja rozumiem jakby mu dali 6-7 meczow, ale nie 10!!!

  • Komentowany temat:Van Aanholt gra w okularach

    20.04.2013 22:48

    Fajnie po latach zobaczyc Edgara Davidsa w akcji :P

  • Komentowany temat:Pierwszy transfer Mourinho... Lewandowski!

    18.04.2013 22:32

    Nosiwoda zawsze w cenie :D

  • Komentowany temat:Aston Villa wygrywa Nextgen series!

    01.04.2013 21:42

    Powiem wam, ze jak tak poogladalem naszych mlodych to niezla ekipa sie tworzy :) Zwlaszcza ten Alex Kiwomya - chlopak jest MEGA SZYBKI i ma niezla kiwke, moze byc z niego pozytek za kilka lat (do niedawna byl mistrzem kraju na 100m XD)

  • Komentowany temat:Azpilicueta debiutuje.... w rezerwach

    07.09.2012 20:12

    Ludzie! Easy! Dopiero co przyszedl, niech zagra sobie z rezerwami na rozgrzewke :P Na QPR powinien z lawki wejsc w 2. polowie, moze ze Stoke tez :)

  • Komentowany temat:Cahill: Chwilami graliśmy żenująco słabo

    01.09.2012 00:19

    I to jest wlasnie roznica miedzy klasowymi zawodnikami, a naszymi "grajkami" w Ekstraklasie... Gary nie owija w bawelne i mowi jak jest :D A u nas sie poslucha wywiadu po takim meczu jak ten i zaraz "no, zabraklo szczescia, nie gralismy zle, itp."

  • Komentowany temat:Szok! Essien w czerwonym trykocie?

    31.08.2012 08:51

    BIZONA ZOSTAWCIE W SPOKOJU!!! NIGDY NA WYPOZYCZENIE!

  • Komentowany temat:Znamy pensję Mosesa

    28.08.2012 10:21

    hmm 50 kola na tydzien? troche duzo, no ale coz... nic na to nie poradze :P

  • Komentowany temat:Cech: Mój błąd! To jak samobój...

    23.08.2012 09:27

    Tak dlugo jak wygrywamy mozemy mu wybaczac potkniecia :) Poza tym od 8 lat genialnie broni dostepu do naszej bramki, za co tak bardzo go szanuje i podziwiam :D

  • Komentowany temat:Drogba pod ogniem krytyki. 'Aktor'!

    19.04.2012 17:26

    Didier im pokazal, ze: "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Wiele osob pewnie powie, ze nie wypada takiemu graczowi jak Drogba tarzac sie po boisku. Ale moim zdaniem skoro "wielka" Barcelona robi to praktycznie w co drugim meczu, to czemu on nie mialby tego sprobowac na nich :) Tyle w temacie

  • Komentowany temat:Pre-season. Wracamy do USA

    26.03.2012 22:53

    SUPER!!! Zwlaszcza, ze bede niedaleko (Vancouver, BC). Moze nawet uda mi sie pojechac obejrzec mecz :D OBY SIE UDALO!

  • Komentowany temat:Gol Cahilla dla Muamby

    18.03.2012 19:26

    milo z jego strony :) jak patrze na to zdjecie to od razu widze pod nim podpis: "Bitch, I'm fabulous" :P

  • Komentowany temat:Guus: Mam ważny kontrakt do połowy czerwca

    18.03.2012 09:42

    oby przyszedl Guus :) moze postawi nas na nogi

  • Komentowany temat:Agent Lukaku: Będzie już tylko lepiej

    05.03.2012 20:17

    a ja sadze, ze moglby wyjsc od 1. minuty w jutrzejszym meczu z Birmingham :) czas na mlodziez, czego bal sie w pewnym sensie AVB. DO BOJU MLODZIEZ!

  • Komentowany temat:Rysunek dnia wg Goal.com

    06.02.2012 20:30

    Najlepszy rysunek jaki widzialem dzisiaj :D

  • Komentowany temat:Linki do transmisji Chelsea vs Man Utd

    05.02.2012 14:00

    CANAL + 3D - Let's watch it in 3 dimensions :D

  • Komentowany temat:Lille: Chcecie Hazarda? Dajcie 35 milionów!

    18.01.2012 18:19

    Romkowi sie zwroci za same koszulki z nazwiskiem HAZARD :D Beda schodzic jak CR7 w Realu :)

  • Komentowany temat:Powrót Essiena już jutro!

    08.01.2012 14:42

    to teraz dawac link do meczu! MUSZE ZOBACZYC ESSIENA W AKCJI :D

  • Komentowany temat:Sylwester Abramowicza

    27.12.2011 19:57

    Roman! Y U NO INVITE ME?! :D

  • Komentowany temat:City znalazło pogromcę. Zwycięstwo Chelsea!

    12.12.2011 23:49

    Wazne zwyciestwo, morale pojdzie w gore! Jednak Ci komentatorzy na C+ to jedna wielka MASAKRA... Karny? Oni to chyba jakis inny mecz komentowali. Richars? Jego nawet na stadionie nie bylo :D (moze byl, nie zauwazylem na trybunach). Toure - WTF!!! CZERWONA W 15 minucie juz powinna byc dla tego Pana. Ale i tak cieszy wygrana, i to z MC, ktorzy ostatnio sa w gazie. DOBRANOC I GO GO THE BLUES!!!

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Liverpool

    18.11.2011 16:14

    gdyby nie problemy zdrowotne Essiena, to teraz Chelsea bylaby 1 w tabeli :D On moglbybyc drugim Makelele gdyby nie te kolana

  • Komentowany temat:Cech jak Batman?

    06.11.2011 10:58

    kask + maska = ???
    :D

  • Komentowany temat:Oceny SkySports: Lampard najlepszy

    05.11.2011 22:00

    jak dla mnie Cech 10 za dogranie do konca meczu ze zlamanym nosem, i dobre parady :)

  • Komentowany temat:Oceny SkySport: Luiz najlepszy

    23.10.2011 20:06

    Foy'owi brakowało ostatnio rozgłosu, to sobie pomyślał: "Hmm...A może tak w meczu QPR vs Chelsea się pokazać :) ". Dodatkowo zmotywował go Tony Fernandes (prezes QPR): "Jak wygramy to dostaniesz 1.000.000$ na konto i nowego Bentleya Continental GT"
    I tak to wszystko wyglądało :D

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 34
  • Użytkowników: 352131
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373