Komentarze: Sk1at3er
-
Komentowany temat:Kadra: Di Matteo powołał!
06.03.2012 17:44
Pany ! Gdzie Kalou w pierwszej 11 ?! To była by ogromna przesada...
-
Komentowany temat:Linki do transmisji Chelsea vs Tottenham
30.04.2011 18:10
http://drhtv.com.pl/transmisja-2060.html Według mnie najlepsza stronka z transmisjami
Polecam tu jest do meczu link
-
Komentowany temat:Neymar: Nie wiem, co przyniesie przyszłość
24.04.2011 20:58
Co on kreci żal go taka gwiazda wielka !! walić go !!
-
Komentowany temat:Multimedia z meczu
23.04.2011 21:44
Nie no nie mogę lux lux lux brawo panowie tak trzymać
-
Komentowany temat:Van Persie: Filozofia City i Chelsea jest bez sensu
28.03.2011 21:57
Kogo??
-
Komentowany temat:Van Persie: Filozofia City i Chelsea jest bez sensu
28.03.2011 21:51
Cwaniakowi farfocel bo błędzie bramkarza wpadł i się jara, że ma coś do powiedzenia !
-
Komentowany temat:Van Persie: Filozofia City i Chelsea jest bez sensu
28.03.2011 21:50
A i jak tam Arsenalku w Champions League
hahah
-
Komentowany temat:Van Persie: Filozofia City i Chelsea jest bez sensu
28.03.2011 21:48
Dobra niech się koleś nie udziela, tylko weźmie za grę bo takie z niego jest drewno jakich mało. A nie będzie wypowiadał błędy innych. Niech wyskoczą z tym swoim Arsenalem wielkim drewnianym i się okaże kto lepszy !!! Luiz strzeli hattricka i będą płakać !
-
Komentowany temat:Brazylijski duet daje Chelsea trzy punkty!
20.03.2011 21:34
Brawoooo
) Ale żółtą kartkę otrzymał także David Luiz
-
Komentowany temat:Chelsea wyrusza na Bloomfield!
07.03.2011 20:23
Żeby Torres się przełamał !!
-
Komentowany temat:Petr Cech ratuje remis, Fulham 0:0 Chelsea!
14.02.2011 23:04
Drogba powinien wyjść w pierwszym składzie zamiast Anelki co on robił to... Torres nie może się odnaleść chyba.
-
Komentowany temat:Petr Cech ratuje remis, Fulham 0:0 Chelsea!
14.02.2011 23:00
Tragedia nic więcej co oni grają koniec świata, żeby nie Cech to by było po meczu! Albo się wezmą za siebie albo nie wiem... Szkoda gadać. Tyle nieczystych podań.
-
Komentowany temat:Ancelotti: Wrócić do wygrywania
14.02.2011 20:25
Gdyby The Blues wygrali z The Reds i teraz z Fulham to mieli tyle samo punktów co City, a tak będzie trudniej coś jeszcze wydusić z tej rundzie
-
Komentowany temat:Chelsea i City z nadzieją na Alvesa
14.02.2011 20:21
Jedno jest tu niemal, że pewne to że przejdzie do City, gdyż to jest bogatszy klub, a on zapewne poleci na kase...
-
Komentowany temat:Armaty Arsenalu rozstrzelały Chelsea
27.12.2010 23:39
Zgadzam się w pełni z wypowiedzią TomashCFC po prostu wyjąłeś mi to z ust...
-
Komentowany temat:Armaty Arsenalu rozstrzelały Chelsea
27.12.2010 23:36
Grę Chelsea oceniam tak:
Całej drużyny to 5 dopiero pod koniec meczu obudzili się i wzieli się do roboty.
Cech 9
Ferreira 2
Ivanowic 8
Terry 8
Cole 9
Essien 6
Mikel 4
Lampard 7
Kalou 2
Drogba 7
Malouda 4
Bosingwa 6
Ramires 5
Kakuta 7 -
Komentowany temat:Armaty Arsenalu rozstrzelały Chelsea
27.12.2010 23:30
Piłkarze widać są bez formy. Patrząc na Kalou i na Maloude widzę u nich brak takiego zrywu spida walki do końca, czego bardzo brakuje , widziałem także Drogbe, który sam się wracał z ataku by pomagać, bo w przodzie mało co się działo.
-
Komentowany temat:Armaty Arsenalu rozstrzelały Chelsea
27.12.2010 23:19
Nie wiem co się dzieje ale to chyba taki okres, ten sezon raczej już nie ma się co prosić o 1 miejsce, a szkoda bo na początku sezonu zapowiadało się ciekawie. Trudno się mówi.
-
Komentowany temat:Z Newcastle na remis. Żegnamy pozycję lidera
28.11.2010 15:27
W transmisji na zywo przeczytalem, ze gdy Alex zrobil fatalny blad podajac pilke niedokladnie do Petra Cecha, Bramkarz nie mogl bronic rekami gdyz bylo to podanie, gdyby dotknal pilki rekami to karny.Ale mogl to zrobic to byla by jakas szansa ze obroni.
-
Komentowany temat:Liga Mistrzów: Chelsea gra z Żyliną
23.11.2010 18:44
Witam :) wie ktoś może kiedy powróci Lampard do składu?? Bardzo mnie to ciekawi, brakuje mi go w Chelsea. Proszę o odpowiedź. Moje gg 5210039.
-
Komentowany temat:Lampard chce wrócić na Aston Villę
06.10.2010 21:52
Lampard zdrowiej i pomóż Chelsea wygrać to spotkanie !!:D
I jak coś Lamparda nie da się zastąpić!! -
Komentowany temat:Multimedia z meczu
06.10.2010 21:34
Co klasa to klasa !! ThE BlUeS rządzi !!!! :)
-
Komentowany temat:Redknapp: Anglia bez Lamparda?
05.10.2010 09:51
Lampard jest lepszy od Gerarda co on wogóle tworzy !!!
-
Komentowany temat:Londyn niebieski! Chelsea 2:0 Arsenal
04.10.2010 09:42
Nie wiecie moze gdzioe mozna znalesc urywki z meczu Chelsea- Arsenal 2:0 ??? BO na youtube nie ma



