Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 34

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: damian376

Znaleziono 166 komentarzy użytkownika damian376
  • Komentowany temat:Matić w United już w tym tygodniu?

    26.06.2017 10:04

    Szkoda,że do United.

  • Komentowany temat:Bonucci zamierza pozostać w Juventusie?

    25.06.2017 20:07

    Szkoda Bonucci to klasowy stoper, przydałaby się, ale jak przyjdzie Sandro to będę zadowolony.

  • Komentowany temat:Terry: To mój ostatni sezon w Chelsea

    31.01.2016 20:54

    Jeb.AC zarząd. To jest niepojęte co się dzieje z tym klubem. Wcześniej Lampard teraz Terry tak się traktuje legendy klubu. Niech Hazard ucieka z tego klubu a nie całuje herb bo za kilka lat też mogą wywinąc ten numer. Oby John pożegnał się z klubem z pucharem LM.

  • Komentowany temat:Ręce na pokład! Szukamy redaktorów

    23.01.2016 12:55

    Szkoda szukać redaktora tu trzeba twardego administratora,który wypleni te dziesiątki multikontów i osób,którzy obrażają inne osoby. Ale nie widzę poprawy jest coraz gorzej. W sumie jakby strona upadła nikt normalny by nie płakał z tego powodu.

  • Komentowany temat:Ręce na pokład! Szukamy redaktorów

    12.01.2016 22:28

    Żenujący poziom strony, beznadziejne pisane newsy brak ciekawych artykułów. Ta strona pod względem merytorycznym jest na zerowym poziomie. Nie mówię już o osobie,która ogarnęła by niektórych pajacy że strony. Niestety czasy kiedy był Wietnam odeszły do lamusa. Tylko dlatego że nie macie żadnej konkurencji ta strona ma jeszcze dużo użytkowników. Życzę zmiany na szczeblu wyższym by strona podniosła się z marazmu, albo niech pojawi się mocną konkurencja.

  • Komentowany temat:Hazard: Wszechstronność to mój atut

    02.01.2016 15:19

    lukas602 No wiesz jakoś musi się reklamować Realowi czy innym drużynom, tym bardziej że szykuję się rewolucja kadrowa w Madrycie.

  • Komentowany temat:Ramires: Wrócić do wygrywania

    01.11.2015 14:52

    Ta sama gadka od 2 miesięcy. Efektów żadnych.

  • Komentowany temat:Oscar: To był ciężki dzień

    01.11.2015 14:51

    A Oscara kreowano na nowego Lamparda... Nawet połowy nie umie dać tego co Frank.

  • Komentowany temat:Mourinho do BBC: Nie mam nic do powiedzenia

    31.10.2015 22:49

    Whysoserious odpowiadam ci że nie chcę być śmiesznym. Mój komentarz obrazuję nieporadność i wypalenie Mourinho.

  • Komentowany temat:Mourinho do BBC: Nie mam nic do powiedzenia

    31.10.2015 22:43

    Jose drużyna jest w kryzysie? Mou: Nie ma nic do powiedzenia
    Jak wyjść z kryzysu? Mou: Nie mam nic do powiedzenia
    Czemu nie stawia Pan na Babę Rubena czy Kennedy'ego ? Mou: Nie mam nic do powiedzenia.

  • Komentowany temat:WHU v Chelsea: kolejne zmarnowane popołudnie

    24.10.2015 17:56

    damian376mordagimbie proszę o zbanowanie tego konta i sprawdzenie jego IP bo mam podejrzenie multikonta.

  • Komentowany temat:Daily Mail: Mourinho uniknął zwolnienia z Chelsea

    05.10.2015 13:31

    Mou uniknął zwolnienia dzięki nowemu kontraktowi do 2019 roku. Farciarz z niego.

  • Komentowany temat:Jose: Odejdę wtedy gdy będą chcieli tego piłkarze

    05.10.2015 13:20

    @whysoserious Przecież Mourinho ma fatum LM od 2011 roku a już napewno ma problem z Chelsea by dojść do finału 5 sezonów LM z Chelsea i max. półfinał. A tacy przeciętnaicy jak Grant czy Di Matteo doszli do finału. Przypadek nie sądzę.

  • Komentowany temat:Koeman: Zasłużone 3 punkty

    03.10.2015 23:02

    Świetna wypowiedź. Mam wielki szacunek za to co robi Koeman w Soton. Grają ładną dla oka piłkę mimo że nie mają tam żadnych gwiazd.

  • Komentowany temat:Mourinho: Chelsea nie miała lepszego menadżera ode mnie

    03.10.2015 22:13

    Mou nie kompromituj się widzisz tylko złe decyzję dla nas a o karnych dla Świętych i czy fatalnej postawie defensywy nie masz odwagi powiedzieć. Mou zamiast pieprzyć o tym jaki jest genialny powinnnien powiedzieć o tym jak chce zażegnać kryzys. Ale tego nie usłyszymy bo sam Mou nie wie. Koniec tej farsy Mou out !

  • Komentowany temat:Koszmar trwa: porażka z Southampton

    03.10.2015 20:52

    glb90 Hiddink,Klopp,Carlo. W przyszłym sezonie Simeone być może.

  • Komentowany temat:Koszmar trwa: porażka z Southampton

    03.10.2015 20:24

    Zero pomysłu na grę ofensywą padaka w obronie. Zero progresu, niestety Mourinho trzeba pakować walizki i odejść z honorem.

  • Komentowany temat:Fabregas: Nie możemy stracić ani punktu więcej!

    02.10.2015 18:41

    Z Mou jest to niemożliwe. Będziemy nadal tracić punkty.

  • Komentowany temat:Mourinho: To najgorszy okres mojej kariery

    02.10.2015 18:39

    Temu panu już podziękujmy nadal chce stawiać na Bronka. Im szybciej odejdzie tym lepiej dla nas.

  • Komentowany temat:Czy Chelsea czyni postępy?

    01.10.2015 13:32

    Co to za pytanie ? Oczywiście że nie robimy postępu. Dlaczego ? Mecz z Maccabi to była formalność naprawdę słaby rywal z Arsenalem wygraliśmy tylko dlatego że graliśmy w przewadze jednego zawodnika, zresztą nie zasłużenie bo to Costa powinnnien wylecieć natomiast mecz z Walsall to był sparing. Szczęście i fart się skończył to już zremisowaliśmy szczęśliwie z Newcastle i dostaliśmy od Porto oklep.

  • Komentowany temat:Jose: Brak danego piłkarza to nie kwestia kary

    30.09.2015 18:09

    Czy jeśli ktoś chce odejścia Mou to znaczy że jest sezonowcem? Beka z ludzi. Mou out!!!

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z FC Porto

    29.09.2015 23:21

    A gdzie ocena trenera The Special One ?

  • Komentowany temat:Porto zbyt silne na własnym terenie

    29.09.2015 22:53

    ferdziu7 ty geniusz normalnie a kto wystawia Bronka Roman czy Holland ? Zrozumcie Bronek to pupilek Mou i zagra z Soton.

  • Komentowany temat:Porto zbyt silne na własnym terenie

    29.09.2015 22:45

    Ile jeszcze musimy zaliczyć kompromitujących występów żeby Mourinho w końcu wyleciał z klubu ? Koniec tej farsy Romek wywal go jak najszybciej.Znowu pupilek Ivanović zagrał jak patałach, a Mou nadal będzie go wystawiał . Dziękuję za taką Chelsea.

  • Komentowany temat:St. James wciąż niegościnne: wyszarpany punkt

    26.09.2015 20:28

    Cieszmy się tym remisem oddalamy się od strefy spadkowej. Podtrzymuje moje słowa: Mourinho do odstrzału! Hejty za 3,2,1.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 34
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373