Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 33

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: KBKS

Znaleziono 834 komentarze użytkownika KBKS
  • Komentowany temat:Ba dzisiaj spotka się z włodarzami Chelsea!

    30.12.2012 18:07

    oby. Lepiej on niz Falcao na którego po pół roku wy łącznie za przyzwoleniem takich wietnamów wylewalibyscie wiadra śliny, tak jak na Torresa, albo dzis Hazarda. Pozdro dna

  • Komentowany temat:Podbój świata przez Romana Abramowicza

    16.12.2012 10:12

    banan

    Ale to dzięki niemu my tu wszyscy kochamy Chelsea

    mów za siebie ok ?

  • Komentowany temat:Podbój świata przez Romana Abramowicza

    16.12.2012 10:10

    Wojciechowski europejskiej piłki, chory psychicznie facet z wielkimi kompleksami, zapatrzony w siebie.

  • Komentowany temat:Lamps szczerze o swojej przyszłości

    14.12.2012 18:47

    ColeowyZelek nikt o zdanie cie nie pyta. A co do lamparda to od 2 lat gra piach

  • Komentowany temat:Lamps szczerze o swojej przyszłości

    14.12.2012 12:35

    Ps.

    PiroMan zaczęło sie sypac bo ich nie było a mielismy pół nowego składu + zablokowanego torresa.

    1905Bdg ma 100% racji. Jesli jemu i Coleowi zalezy na Chelsea to niech przedłużą kontrakt o rok. Wy nie rozumiecie o co w tym chodzi. Jesli przedłużą kontrakt o rok i za rok dalej będa grali słabo (bo tak grają teraz Cole moze troche lepiej) to NIKT nie da im tyle co dałby im teraz. Mają takie opcje

    - odejsc po tym sezonie i dostac 250 tys w anzy za nazwisko i niedawną dobrą gre
    - przedłużyć kontrakt o 2,3 lata i do konca kariery trzepać po 150 tys które chca sobie w tym momencie zagwarantować.
    - Przedłużyć kontrakt o rok w ciągu którego okaże się ze juz nie są tak mocnym punktem drużyny i odejdą po tym sezonie dajmy na to do MLS gdzie nie dostną 250 tys ani nawet 150.

    Zastanówmy się czemu nie chcą tej ostatniej opcji. Hmmm. Bo musieliby sie starac cały czas

  • Komentowany temat:Lamps szczerze o swojej przyszłości

    14.12.2012 12:31

    karko wyjsc to mozesz ty jak ci cos nie pasuje. nie bedzie 1 latek mowił mi co mam robic i co moge pisać. Wyraziłem swoja opinie do której mam prawo

    a) Kto sie stawiał boasowi kto zaczynał bunt i kto płakał w mediach ze jak bedzie na ławie to odejdzie - Lampard i to juz w listopadzie rok temu.
    b) Kto hamuje kazda akcje, nie ma juz szybkosci ani kreatywnosci, a jedyne co robi dobrze to strzela karne ?

    Zresztą tak samo Cole sie zestarzał i tak samo powinien odejsc. Popaprańcy dalej żyją legendami i próbują przekrzyczeć jasno myslących. Tak samo krzyczeliscie przy "plotkach" o odejsciu drogby

  • Komentowany temat:Lamps szczerze o swojej przyszłości

    14.12.2012 09:47

    No i dobrze. Zrobił swoje, a od roku, dwóch jest elementem hamującym każdą naszą akcje. Jesli pójdzie do MLS nie mam nic przeciwko

  • Komentowany temat:Luiz: Chcę być liderem Chelsea!

    12.12.2012 09:05

    stalowa ściana zastąpiona serem szwajcarskim ? Watpie

  • Komentowany temat:Cole'ów przygody na Twitterze ciąg dalszy

    11.12.2012 13:46

    ah ta wolność słowa. Juz nawet są czarni i czarniejsi, bo o tym że biali w porównaniu do czarnych są śmieciowo traktowani to wiadomo.

    Szkoda ze to była tylko moneta

  • Komentowany temat:Busquets w Chelsea?

    09.12.2012 19:54

    W LONDYNIE ZŁE WARUNKI DO TRENOWANIA. MORZE ZA ZIMNE A BASENY ZA PŁYTKIE

  • Komentowany temat:Rosnąca forma Torresa przeszkodą w nowym transferze?

    09.12.2012 14:51

    sturridge out a na jego miejsce ktoś młody i nie przereklamowany.

    Rzekłbym lewandowski, ale kucharskiego nie trawie i w mojej opinii zepsuł chłopaka.

    Cavani Hulk są przereklamowani. Falcao ok ale czy sie wpasuje nie wiem. Wolałbym kogos mniej rzucajacego sie w oczy. Shurrle (przekręcilem wiem) z Bayeru lub jemu podobni

  • Komentowany temat:Chelsea monitoruje Dembę Ba?

    09.12.2012 11:29

    Tez wole jego od sturridgea ale nie chce go w klubie mimo wszystko. Mozemy sobie pozwolic na lepszego piłkarza, a do tego mamy Mosesa

  • Komentowany temat:Otwarty list Rafy do kibiców

    09.12.2012 10:05

    nie lubie go i byłem wielce przeciwny,ale zaczyna przekonywac. Choc mam nadzieje ze Mourinho (którego tez nie lubie) wróci

  • Komentowany temat:Boas: Chelsea nie zasługuje na grę w Lidze Europy

    07.12.2012 16:57

    z tobą śmieciu gralismy jeszcze gorzej. ze tez cie czasem broniłem. Idiota i bufon który NIC nie potrafi. To jakim jest smieciem najlepiej obrazuje sytuacja ze nic takiego nie komentował będąc na bezrobociu. bał sie ze go nawet swansea nie zatrudni

  • Komentowany temat:Trzy mecze zawieszenia dla Mikela

    06.12.2012 19:05

    Dobrze ze dbają o sprawiedliwośc zarówno poza boiskiem jak i przede wszystkim na boisku w sędziowskich decyzjach

  • Komentowany temat:Luiz: W takim razie wygrajmy Ligę Europejską

    06.12.2012 13:18

    jak czytam wypowiedzi znawców to płakac mi sie chce. Odpuscic ? Cos co da nam kase i szanse na superpuchar ? Puchar to puchar widac wiekszosc z was nie pamieta czasów gdy Chelsea i jej kibice uwielbiali walke o takie trofea

  • Komentowany temat:Azpilicueta: Wygramy Ligę Europy

    06.12.2012 13:16

    jak czytam wypowiedzi znawców to płakac mi sie chce. Odpuscic ? Cos co da nam kase i szanse na superpuchar ? Puchar to puchar widac wiekszosc z was nie pamieta czasów gdy Chelsea i jej kibice uwielbiali walke o takie trofea

  • Komentowany temat:Mikel z nowym kontraktem!

    05.12.2012 19:09

    HAHAHHA genialna polityka. GENIALNA.

    Luiz gra byle jak - NOWY KONTRAKT
    Mikel nie jest zbyt pewnym punktem - NOWY KONTRAKT.

    nagradzajmy piłkarzy za nic i dziwmy sie ze im odwala

    EDIT:

    ps zanim zaczniecie pluć TO MOJE ZDANIE do którego mam prawo. Jak krytykowałem kontrakt dla Luiza też pluliście to macie.

    KONTRAKT POWINIEN BYĆ NAGRODĄ. Czekam na nowy kontrakt dla Torresa i Hazardowi ze 2 razy podniesc pensje trzeba

  • Komentowany temat:Twarde warunki Sturridge'a

    04.12.2012 12:04

    to jest jedyne co nasi potrafią a sturridge najlepiej. STAWIAĆ WARUNKI. MUSI MIEC ZAPEWNIONE MIEJSCE!! nie wazne jak gra MUSI. Niczym J.Cole. Tak samo A. Cole MUSI miec wiecej niz roczny bo wie że gówno gra i za rok jak mu sie skonczy kontrakt nie koniecznie trafi dobrze, a wChelsea kaska bedzie leciała.

    Nasi piłkarze z wyjątkami to straszne młoty niestety

  • Komentowany temat:NOŁ FAJER - czyli imię kryzysu

    04.12.2012 00:01

    Spałem dzis kilka godzin wiec moze nie doczytałem w sprawie jednego pana przez którego tracimy mase punktów i bramek.

    Luiz - jak na początku sezonu wysmiałem jego nowy kontrakt (NA KTÓRY NICZYM NIE ZASŁUŻYŁ) tak wszyscy atakowali mnie bo loczuś taki sympatyczny. Loczuś nie istnieje w grze obronnej a w ataku rzuca długie podania do Torresa = oddaje piłke

    Cole - dawniej nie do przejscia dla Messiego teraz przechodzi go KAŻDY skrzydłowy mniej lub wiecej razy. Tragedia - jej przyczyną jest ... KONTRAKT. Mysli tylko o tym zeby dostac wiecej.

    Piłkarze skupili sie na jęczeniu w mediach, o kontrakt, o pozycje, o sytuacje. Skupili sie na zwalnianiu trenerów - sabotażach wewnetrznych i klub leży. Do tego własciciel idiota który zwalnia dobrego trenera dla bylekogo a teraz zastanawia sie czy bylekogo nie zastąpic grantem

  • Komentowany temat:Anży po Torresa?

    02.12.2012 10:38

    Niech idzie. Tak się składa ze bedzie kolejny cyrk. Sprowadził Szewe sprowadził Torresa to teraz romuś sprowadzi Falcao i bedzie to samo, a wielcy zwolennicy tego transferu zaczną na niego pluc

  • Komentowany temat:Kibice: Oddajcie nam naszą Chelsea!

    29.11.2012 07:12

    rafa nie łam sie. rób swoje. Remis z west hamem i być moze kibice dostana czego chcą patrząc na stabilnosc emcjonalna abramowicza

  • Komentowany temat:Clattenburg udobruchany przez Bucka?

    27.11.2012 12:11

    rozumiem że Chelsea doczekała sie oficjalnych przeprosin Clattenmanchestera

  • Komentowany temat:Mistrz Europy vs Mistrz Kraju

    24.11.2012 21:24

    ahhahahhaha to serio pojechaliście z tym typem xd 2-1 /| xd

  • Komentowany temat:Roberto Di Matteo zwolniony przez Torresa?

    24.11.2012 11:19

    1) Abramowicz to kretyn
    2) Skoro Drogba corp. zwalniało przykładowo AVB to co za niespodzianka?

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 33
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373