Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 31

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: lololo

Znaleziono 822 komentarze użytkownika lololo
  • Komentowany temat:Chelsea rozpoczyna rozmowy w sprawie napastnika Villarreal

    14.06.2023 17:10

    Ma wejść niby za Kaia. Nie wiem czemu nasz zarząd chce z klubu zrobić drużynę u23? Niech poszukają zawodników w wieku 25-29 lat

  • Komentowany temat:United zrezygnuje z Masona Mounta?

    14.06.2023 17:09

    Te 60 milionów było by ok. A w jego miejsce Madisona za 40.

  • Komentowany temat:Sosa, Williams i Dembele - kto na lewą stronę?

    22.01.2022 14:34

    O mlodziku już pisali że ma zasilić grupę u-23. Nie jest transferem na 1 skład. Dembele to typowy skrzydłowy z głową w chmurach więc nie wierzę że nadaje się na wahadlo. Sosa nie znam więc się nie wypowiem. Równie dobrze klub może kupić prawego obrońcę by móc na lewa przesunąć azpiego i grać 4 z tyłu. Azpi to nie ten poziom w ataku ale s obronie jest bardzo solidny i pracowity.

  • Komentowany temat:Liga Mistrzów: Gramy z Lille!

    13.12.2021 20:17

    Losowanie dla nas przychylne na pierwszy rzut oka :)
    Lecz trzeba patrzeć na siebie i zacząć grać odpowiedzialnie z tyłu, intensywnie w środku i kreatywnie z przodu a wtedy nikt nie będzie nam straszny .
    Pokazaliśmy że potrafimy grać jako cała 11 i to ma stanowić naszą siłę.

  • Komentowany temat:Sarr zimą wyjedzie na wypożyczenie?

    28.10.2021 20:47

    Zima może być odpowiednim momentem na 18 miesięczne wypożyczenie teraz jest ostatnim ŚO w kolejce a w drugiej połowie sezonu jest troszę mniej meczy a dodatkowo zaczynają się o większą stawkę więc musiał by liczyć na sporo kontuzji by grać dość regularnie.

  • Komentowany temat:Carabao Cup: konkurs jedenastek dla Chelsea!

    27.10.2021 08:45

    Zadania dla całego klubu :
    Podpisanie kontraktów z naszymi obrońcami - są w kwiecie wieku i muszą u nas zostać.
    Oddać Saula
    Pozbyć się Zyiecha , Barkleya a w ich miejsce ściągnąć skrzydłowego na tu i teraz .

  • Komentowany temat:Carabao Cup: konkurs jedenastek dla Chelsea!

    27.10.2021 08:35

    Cieszy awans i minuty zawodników rezerwowych i na pewno można być zadowolonym z tempa meczu jednak rezerwowy skład ma spore wahania w trakckcie meczu . Zbyt często oddawali piłkę rywalowi ;
    Kepa zrobił swoje , kilka dobrych interwencji i jeden babol :)
    Sarr troszkę nerwowy przy wyprowadzeniu i moim zdaniem najsłabszy z naszej 3 ŚO . Chalobah dobre interwencje ale potrzebuje jeszcze kogoś bardziej doswiadczonego obok siebie . James robił swoje ale jego pozycja to prawy bok - zagrał tu bo musiał ale dobry mecz i tak. Alonso poprawnie ale bez szału . Odoi znowu nie na swojej pozycji i ciągle brak by robił coś exktra . Saul moim zdaniem najsłabsze ogniwo ponownie . Dobre dłuższe podania ale tempo i obserwacja otoczenia bardzo słaba . Kova robił swoje w pomocy ale za dużo musiał brać na siebie i miał niebezpieczne 1czy2 straty . Hakim słąby mecz , zawodnik w najlepszym wieku leczy chyba anglia to dla niego za wysokie progi , Barkley bardzo często znikał i podejmował złe wybory. Kai bardzo się starał i robił swoje , najlepszy z naszej ofensywy .

  • Komentowany temat:Malmo rozstrzelane na Stamford Bridge

    21.10.2021 11:38

    Po meczu jest kilka plusów jak i minusów .
    Na minus na pewno dwie kontuzje napastników - ciekawe jak długo będziemy grać bez nich .
    Na minus gra Saula - wszedł i nie było go w meczu i dodatkowo znowu straty nie potrzebne .
    Na plus powrót na boisko Jamsa - niech wraca do rytmu meczowego bo tego mu brakuje . Bramka Kai bo to zawsze pomaga zawodnikowi.
    Wynik na plus .

    Zastanawiła mnie bardzo gra Azpiego bo grał bardzo często w środku .

  • Komentowany temat:Chelsea rozważa powrót Hazarda?

    12.10.2021 10:35

    Jego powrót nie był by złym rozwiązaniem . Może wejśc w miejsce Hakima lub Pulisica.
    Sroki mają kasę więc pewnie by dały te 40 milinów euro za każdego z nich . Jeden nie pokazuje potencjału o którym mówiono gdy przychodził a drugi wiecznie kontuzje więc taka wymiana mogłą by wyjść na plus :)

  • Komentowany temat:Zabójcza końcówka i wygrana z Southampton

    03.10.2021 18:18

    Jest kilka plusów po tym meczu. Plus to 3 punkty, występ młodego obrońcy który rośnie w oczach, bardzo dobry występ Loftusa i wychodzi za Saul stał się już 5 pomocnikiem bo Ross nadaje się do gry wyżej na boisku. Na plus bramka Timo oraz powrót Mounta. Na plus też odwaga trenera do zmian takich piłkarzy jak Kai. Na minus występ Lukaku. Kova znowu miał bardzo niebezpieczne straty jak z Juve. Odoi nie daje tyle drużynie ile się oczekuję. Wynik pozytywny ale na pewno oczekujemy lepszej gry.

  • Komentowany temat:Carabao Cup: Awans po karnych

    23.09.2021 08:54

    Cieszy awans do kolejnej rundy . Zawsze to dla zmienników okazja na 90 minut gry :)
    Podsumowując :
    Kepa zrobił co miał zrobić , w karnych też spisał się dobrze więc jego występ to duży plus .
    Ben jeszcze nie wszedł na odpowiedni poziom zapewne dlatego gra bardzo mało - mecz poprawny .
    Sarr dość elektryczny , moim zdaniem najsłabszy z naszej 3 ŚO.
    Trevoh dobry mecz , kilka ważnych interwencji oby dalej się tak rozwijał .
    James dobry w obronie i dodatkowo asysta . Najlepszy z obrony ale tego można było się spodziewać .
    Odoi bardzo słaby kolejny mecz. Nie podejmuje szybko i dobry decyzji. Może o wynika z ilości minut ale tym meczem nie pokazał że zasługuję na więcej - czuje wypożyczenie w zimie .
    Saul mecz troszkę lepszy ale jeszcze sporo mu brakuje by był dla drużyny ważnym ogniwem .
    Cheek bardzo mnie zaskoczył , grał najniżej z pomocy ale pokazał kawał dobrej roboty i moim zdanie spokojnie takim występem wskoczył na 4 miejsce w pomocy i ma szanse iść wyżej .
    Kante robił swoje jak zawsze .
    Hakim słaby występ zwłaszcza w 1 połowie .
    Timo szarpał , strzelił bramkę . Mógł zrobić więcej ale nie jest źle .
    Zmiennicy :
    Mount ożywił grę więc jego zmiana na spory plus .
    Ross dawał sporo w ofensywie więc szybka zmiana na plus .
    Lukaku od razu po wejściu zmienia obraz naszej gry więc też zmiana na plus .Jestem ciekawy czy i kiedy zazębi się jego gra z Timo.

  • Komentowany temat:Trudna sytuacja Chilwella

    14.09.2021 15:14

    To jak na razie największe zaskoczenie że nie zagrał ani minuty .

  • Komentowany temat:Wygrana z Villą, mało owocny debiut Saula

    11.09.2021 22:27

    Wynik dobry gra zwłaszcza w środku bardzo słaba za sprawą Saula . Musi wiele poprawić ale na pewno stać go na to . Druga bramka na po wznowieniu gry ułożyła mecz .
    Na plus Silva , Mendy , Kova , Lukaku .
    Zaskakująca opaska kapitana dla Alonso i nie oddał jej Azpiemu jak ten wszedł .
    Na minus Saul , Odoi.

  • Komentowany temat:Niguez: Chcę grać jako pomocnik

    01.09.2021 20:19

    Jest 4 pomocnikiem na dwie pozycje więc powinnien mieć sporo okazji do pokazania że jest lepszy od pomocników z głębokiej rezerwy .

  • Komentowany temat:Niguez jednak w Chelsea

    01.09.2021 10:51

    Uzupełnienie skłądu na wysokim poziomie .
    Najwidoczniej Tuchel nie wierzy w naszych rezerowych pommocników jka Cheek i Barkley więc transfer bardzo potrzebny i moim zdaniem przemyślany . Jak nie wyjdzie to 5 milinów dla klubu nie wielkie pieniądzę a jak się sprawdzi to koszt zakupu też nie za wysoki . Podobny ruch jak z KOva i ten wyszedł nieźle :)

  • Komentowany temat:Carabao Cup: Gramy z Aston Villą

    26.08.2021 13:11

    Nasz mecz i Mułów wydaje się ciekawy na pierwszy rzut okiem.

  • Komentowany temat:Chelsea wypożyczy Saula?

    25.08.2021 09:40

    Opcja bardzo ciekawe . Zawodnik ze sporym doświadczeniem tylko odniżył strasznie loty ostatnio ale może zmiana otoczenia mu pomoze . Jeśli za wypożyczenie zapłacimy do 10 milinów i potem będzie możliwość a nie konieczność wykupu to opcja jest bardzo dobra tylko trzeba chyba w pierwszej kolejności pozbyć się nadmiaru w postaci Cheeka , Barkleya , Pijwodę .

  • Komentowany temat:Tuchel zadowolony ze swojego składu

    24.08.2021 08:25

    Z tą grupa 18 zawodników to troszkę przesadził bo skład liczy około 30 zawodników . 3 bramkarzy - pewnie policzył 2
    Obrońców jest 13 z tego trzeba odliczyć : Sarr , Ampadu , Baba , Emerson .
    Pomoc 7 z czego 4 odpada do liczenie Cheek , Pijwoda , Barkley , Bakayoko ,
    Atak to 7 ludzi z czego kilku z urazami .
    Wieć lekko liczac 3+9+3+7=22 bez zawodników do odstrzału . Mozliwe że nawet kogoś jeszcze nie policzyłem :)

  • Komentowany temat:Arsenal pokonany, debiut i bramka Lukaku

    23.08.2021 08:14

    Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu . Arsenal jest w rozsypce i my to wykorzystaliśmy a tak trzeba robić by coś osiągnąc - wygrywać ze słabszymi . Lukaku bardzo udany debiut . Mam nadziej że Werner pójdzie w stronę miejszej pressi i też wniesie sporo w tym sezonie. Bardzo dobry mecz Alonso - wyglądał jak za Conte.
    Przy tym ustawieniu Pulisic może mieć problem z grą bo jest raczej skrzydłowym niż 10 a na wahadło to na pewno się nie przeniesie . Już lepiej Odoi może się w tym zestawieniu odnaleść chodź też bęzie miał cieżko o minuty . Chyba że bedą mecze w których zagramy zestawieniem 4-2-2-2 . Dwa skrzydła i Lukaku i Werner od początku .

  • Komentowany temat:Pulisić z wirusem, nie zagra z Arsenalem

    21.08.2021 09:58

    Pierwszy raz miał pełne przygotowanie przed sezonem to na początku taki wirusek .
    Ciekawe czy ma tylko wynik pozytywny czy czuje jakieś skutki .

  • Komentowany temat:Emerson wypożyczony do Lyonu!

    19.08.2021 22:22

    Szkoda że wypożyczenie a nie od razu transfer definitywny . Ciekawe czy jest jakiś zapis o transferze po roku czy np tylko taka możliwość z ustaloną kwotą ?

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Abraham sprzedany do Romy

    17.08.2021 15:27

    Ciekawe jak sobie poradzi , zwłaszcza że będzie pracował z bardzo mocna osobowością trenerską :) . Ostatnio troszkę tych młodych anglików ucieka za granicę .

  • Komentowany temat:Mocny początek sezonu: 3 punkty z Crystal

    14.08.2021 21:43

    bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu z pełną dominacją .
    Wykorzystaliśmy słabą postawę CP bo na w przebudowie.
    Cieszy dobry mecz młodego obrońcy ale jak dobrze zauważył CFCF może zostać tak samo potraktowany jak Tomori.
    Czekamy na kolejny mecz i kolejne zwycięstwo :)

  • Komentowany temat:Powrót Lukaku za wielkie pieniądze!

    12.08.2021 21:57

    Tuchel musi to teraz po układać . Na pewno daje to kolejne możliwości i kombinacje . Jestem ciekawy jak Timo na to zareaguje . Może mu ulży że wszyscy będą patrzeć na innego droższego napastnika a może się załamie że po roku spad aż tak że klub za wszelką cenę szukał napastnika . Czas pokaże .
    Ja mam nadzieje że Lukaku pokaże że warto było na niego czekać tyle lat.

  • Komentowany temat:Superpuchar: bitwa o pierwsze trofeum

    11.08.2021 08:25

    Superpuchar zawsze jest dość dziwny bo kluby nie mogą wystawić podstawowej 11. Uważam że Chelsea brakuje więcej podstawowych zawodników więc można spodziewać się wyrównanego meczu i jakieś zaskakującej bramki.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 31
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373