Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 16

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Tomusek

Znaleziono 82 komentarze użytkownika Tomusek
  • Komentowany temat:McEachran: Byłem zdruzgotany odejściem Ancelottiego

    12.01.2013 18:41

    TO było mistrzostwo świata zwolnić trenera za to że zajął 2 miejsce w lidze i jego drużyna grała najpiękniejszy futbol w Anglii. Ach te 103 brami i 86 pkt zdobytych w sezonie -> tego Ci CArlo nigdy nie zapomnimy!!!

  • Komentowany temat:Twierdza Britannium skruszona!

    12.01.2013 18:22

    Nie będę się podniecał zwycięstwem na farcie. Tak to zwycięstwo na bardzo dużym farcie. Bardzo się ciesze ze zwycięstwa ale prawda taka, że znowu zagraliśmy słabo! 2 bramy samobójcze i niesprawiedliwy karny załatwiły mecz. Niektórzy kibice, którzy wychwalają Beniteza obudzą się dopiero po meczach z Arsenalem i Manechesterami bo z taką grą to my nic nie ugramy !!! A propo Lamparda -> znów udowodnił, że zasługuje na kontrakt, ale Pan Szanowny Bruce Buck, Ron Gourlay oraz cały zarząd wraz z Romanem Abramovichem wiedzą lepiej. Mam nadzieję, że zmienią jeszcze zdanie, ale chyba już za późno...

  • Komentowany temat:Dwa błędy Ivanovica, dwa stracone gole

    10.01.2013 17:42

    Benitez tym meczem udowodnil ze jest DNEM a nie trenerem!!! Zamiast wpuscic Ba zaraz na poczatku 2 polowy to trzyma tego patalacha el drewniacha. MAma juz dosc tego zreszta kibice na SB tez pokazali to gdy cfc stracila 2 gola zaczeli spiewac There's only one RDM!!! Sprawa jest prosta Benitez i Torres OUT!!!! A Ivanobicovi moze nie wyszedl mecz ale jestem pewny ze nastepny taki juz mu sie w cfc nie przytrafi !!! RAFA OUT, THERE'S ONLY ONE DI MATTEO !!!

  • Komentowany temat:Benitez zaskoczony komentarzem JT

    05.01.2013 09:43

    i kolejna kompromitacja Beniteza prosze idz juz sobie z tego klubu !!!

  • Komentowany temat:Demba Ba - wyjątek od reguły?

    04.01.2013 16:31

    Anelka poradził sobie w CFC, przecież on był w 1 sezonie królem strzelców, a w następnym kluczową postacią w drodze do zdobycia mistrzostwa Anglii !!

  • Komentowany temat:Demba Ba - wyjątek od reguły?

    04.01.2013 16:30

    Nie używaj wulgaryzmów; nie obrażaj kibiców innych drużyn; nie odpowiadaj na ich prowokacje; staraj trzymać się zasad ortografii; nie przesadzaj z wykrzyknikami; nie pisz dużymi literami; nie reklamuj innych serwisów; nie pisz, że jesteś pierwszy, drugi itp.; w komentarzu nie używaj samych emotikon - w przeciwnym razie ostrzeżenie, a potem BAN!

  • Komentowany temat:Wilkins: Benitez wybrał złą jedenastkę

    03.01.2013 20:25

    "Sam Wilkins uważa jednak, że Benitez dobrze radzi sobie na stanowisku trenera Chelsea i ma nadzieję, że kibice zaakceptują w końcu Hiszpana." - ja go nigdy nie zaakceptuje, niewiem ale niektorzy z was maja bardzo krotka pamiec.. Benitez jest czlowiekiem bez honoru i nic tego nie zmieni !! A proppos Raya to nie wiem czemu CFC go zwolnila, pamietamy co mowi CArlo Ancelotti po jego zwolnieniu..

  • Komentowany temat:Gourlay: Zmiana szkoleniowca była niezbędna

    03.01.2013 18:36

    Benitez niczego nie poprawił!! GRamy ta samo taktyka ktora ustwail CFC RDM, gramy co najwazniejsze PADAKE prawie w kazdym meczu!! Popatrzcie na mecze z evertonem, norwich gramy tak naprawde gó.wno ale on poprawil nasza gre... A Gourlay to 1 czlowiek do zwolniniea z CFC !! ZMiana szkoleniowca była potrzebna?.. tych wypocin sie nie da czytac .!!

  • Komentowany temat:Kląwa QPR trwa! Anglia się śmieje?

    03.01.2013 18:25

    I znów kolejny popis nasze "wspaniałego taktyka" od 7 boleści. Zrozumcie to wreszcie że Benitez to słaby trener. W meczach z city, fulham, corinthias, norwich, evertonem i QPR gralismy padake, ale niektórzy sa zaslepieni i nie widza tego !!! Co miał wczoraj zdziałać MAta w 15 minut?? no ja sie pytam kur.wa co??? Był to bardzo ważny mecz ,ale Benitezowi zachciało sie jakiejs rotacji i gramy rezerwami... a w sobote gramy puchar anglii, w ktorym to mogilbysmy zagra rezerwami.. PATAOLOGIA!! Benitez to fałszywy człowiek, ma tak naprawde w du.pie CFC, rpzyszedl tu po to aby poprawic swoja reputajce po nieudanej przygodzie w Interze. Mówił że nigdy nie przyjdzie do takiego (sztucznego wg niego) klubu jak CFC a i kibice CFC machaja tylko kijkami, a ci prawdziwi sa w LFC. Choćby nie wiem co Benitez ugrał w CFC (z taka gra nic nie wygra, ale...) to i tak go nie chce na nastepny sezon. Po ty słowach pokazal ze niema honoru i przyszedl do CFC. Jest to najemnik i kibice ci na SB baardzo dobrze ze mu gwizdaja.
    Teraz o meczu-> jak mozna wygrac ajkis mecz w PL majac w środku pomocy Luiza(środkowego obronce), LAmparda(który gra jako defensywny a nie rozgrywajacy pomocnik) MArina , ktory deibutuje w CFC i osamotnionego Oscara. Moses to typ zawodnika ktory bardziej czeka na pilke niz po nia sam przyjdzie na swoja polowe, wiec tak naprawde gralismy bez pomocy... Hazard wszedl na 30 minu a MAta na 15 no ale co oni mieli zdzialac?? w tak krotkim czasie?? Gadki wszystkich "wielkich znawcow" ze Benitez poprawil gre naszej druzyny to sciema. Nic nie poprawil, Za RDM w jego ostanimn meczu ligowym z WBA zagralismy 10x lepiej jak z norwich, evertonem itd. Ale Benitez mial pica (patrz mecz z evertonem -> slupkki i poprzeczki) i nagle go wszyscy zaczeli wychwalac. Oczywuiscie wina i to nie mala lezy po stronie zawodnikow..
    Na koniec dwa magiczne słowa : RAFA OUT !!!

  • Komentowany temat:Goodison Park zdobyte! Everton vs Chelsea 1:2

    30.12.2012 17:40

    CZekamy na wypowiedż Wietnama i jego biadolenie, że LAmaprd już nie jst potrzebny CFC, a Torres to dobry napastnik !!!
    Mecz nie był w naszym wykonaniu dobry, ale czy to sie teraz liczy??

  • Komentowany temat:Ba dzisiaj spotka się z włodarzami Chelsea!

    30.12.2012 17:36

    game89 jako zmiennik Torresa?? Przecież on go wygryzie ze skłądu na dobre już po 1 meczu !! To jest napastnik z prawdziwego zdarzenia i to jescze za 7 mln funtów???

  • Komentowany temat:Benitez z szansą na przedłużenie umowy

    28.12.2012 09:47

    w ww.taktycznie.net/2012/04/barcelona-2-2-­chelsea-woska-robota.html

    Tu masz zdebowiecki poczytaj sobie jak CFC byłą genialnie poukłądana w defensywie na mecz z Barcą.. bo dla ciebie liczy sie zapewnie tylko gra ofensywna.. a w meczu z Bayernem to nieobecni byli RAmires Meiereles Terry to jak on miał poukładac tą drużyne żeby grała jak równy z równym z Bayetrnem gdy na 1 szkrzydle musiał wystawić Bertranda a na 2 KAlou ???

  • Komentowany temat:Rosną szanse Chelsea na pozyskanie Falcao?

    28.12.2012 09:21

    Przecież Falcao dawno już powiedział, że transfer dopiero latem a niektórzy tu już se mysla że zima do nas przyjdzie...<img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm ">

  • Komentowany temat:Benitez z szansą na przedłużenie umowy

    28.12.2012 09:19

    Benitez kiedyś powiedział, że nie będzie nigdy prowadził "takiego" klubu jak chelsea i że kibice LFC sa prawdziwi a ci za CFC to sztuczni kibice z kijkami.Powiedział tak i nie może sie tego wyrzeknac !!! Jest najemnikiem, który jest tu aby poprawic sobie reputacje. RDM miał CFC w sercu był jej oddany, ale niektórzy wolą Beniteza.... Acha nie mówice mi, że Benitez to świetny taktyk, bo RDM też umiał taktycznie rozwalić Barce... ale Roamn zawsze wie lepiej... Ani Benitez ani Guardiola, predzej juz bym wolal Terrego na łąwce trenerskiej, który by nie był "świetnym taktykiem", ale był oddany klubowi... i nie mówił takich rzeczy jak Benitez!!!

  • Komentowany temat:Benitez o swojej przyszłości

    22.12.2012 09:39

    Przyszłość jest prosta: Benitez idzie do RM a Mou wraca do CFC i każdy zadowolony !!!! :P

  • Komentowany temat:Mourinho do Rafy: Dbaj o swój interes

    22.12.2012 09:34

    "Jako kibic chelsea" - Mou wracaj do CFC, wszyscy Cie tu kochają wrócisz wygrasz i pomnik Ci postawią !!!!

  • Komentowany temat:...a nowym trenerem CFC jest: BENITEZ!

    21.11.2012 20:59

    To jest paranoja!!! I Co po sezonie ?? Znów inny trener bo jemu nie wyjdzie.... ?? GŁUPOTA ABRAMOWICZA!!! To co ten koles wyrabia to jest chore... RDM - byłes legendą, jestes i zawsze nia bedziesz !!!

  • Komentowany temat:Di Matteo zwolniony!

    21.11.2012 16:54

    Nasuwa mi się 1 myśl- TEN KLUB NIGDY NIE BEDZIE NORMLANY, dopóki Abramowicz nim rządzi.. tak dziekuje ROmanowi za to co dla nas zrobilale czy on nie wiem że takimi decyzjami niszczy CHELSEA ????

  • Komentowany temat:Lampard: Najważniejszy dobry start

    17.08.2012 09:04

    Janusz1219997 ale lepiej po meczu ...:D :D :D

    Pewny start w lidze jest bardzo ważny jeśli wygramy 1 mecz zyskamy pewność siebie.

  • Komentowany temat:Lamps: Chcę zakończyć karierę na Stamford Brdige

    15.08.2012 12:08

    Świetna wiadomość!!!! Lamps na zawsze wierny CFC!!

  • Komentowany temat:Di Matteo: Nigdy nie obiecywałem ofensywnej gry

    06.08.2012 09:12

    Hans18 prawda a ci którzy kochają ten piękny ofensywny furbol (to wszystko przez barce kiedyś grało sie defensywnie i mogło być) niech sie przerzucą na barcelone i zachwycają się 1000 podań między obrońcami, z których i tak nic nie wynika dopóki Messi nie zrobi indywidualnej akcji ...

  • Komentowany temat:Blamaż z drugoligowcem. Aż 3:1!

    05.08.2012 11:55

    KBKS Święta racja niech se jeb.ną w łęb bo z ttych wolych wakcji to sie nie którym w du.pie poprzewracało i to bardzo a szczególenie użytkownik afcv<img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <br>
    <br>
    Ja pierdziele to jest niepojęte RDM nam wygrywa dublet a gościu po meczu sparingowym pisze macie swojego Di Matteo no to sie poprostu płakać chce<img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm "> <img src="/files/emoticons/4" alt="facepalm ">

    afcv : Zarejestrowany: 20.05.2012 10:11 [78 dni] kibicujesz chelsea od 20 maja :D

  • Komentowany temat:Jest taki wyjątkowy klub? - kibic Chelsea o jej historii

    02.08.2012 10:24

    Felieton świetny, autor naprawdę się postarał!!!!

  • Komentowany temat:Milan lepszy od Chelsea

    29.07.2012 09:48

    Gretzky po twoim avatarze widać że jesteś zwolennikiem AVB...facepalm facepalm facepalm

    Zrozumcie, że to są mecze, w któych nasz zespół ma złapać kondycję .
    W pierwszym sezonie Ancelotiego wygraliśmy też tylko 1 sparing a na koniec sezonu mieliśmy dublet ...

  • Komentowany temat:Boas: Duch Tottenhamu lepszy niż Chelsea

    28.07.2012 10:17

    Duch to jest coś takiego co nie istnieje, nie można dotknąć... AVB ty dla mnie już nie istniejesz.... Nigdy go nie lubialem ale teraz sie pałka przegina...







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 16
  • Użytkowników: 352028
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373