Komentarze: lamps126
-
Komentowany temat:Atsu: Nie jesteśmy tu dla pieniędzy
26.06.2014 06:51
Ogladajac ich ostatnie mecze bylem za nimi,ale teraz zycze im z calego serca,ze odpadna.Tak wiec dzisiaj za Portugalie wypada trzymac kciuki ;/
-
Komentowany temat:Ostatnie słowa Maty w kierunku Mourinho
18.02.2014 19:45
WicioCFC
Jak widać nie skorzystał,mając atrape na ławce trenerskiej -
Komentowany temat:Rooney może odejść, ale nie do Chelsea
25.08.2013 15:42
Po takim incydencie to pewnie byśmy go dostali ale... w plastikowym worku ;p
-
Komentowany temat:Chelsea sprowadzi gwiazdę i odda gwiazdę?
23.08.2013 10:43
Ludzie troche obiektywizmu ;p Jak MU nie odda swojej gwiazdy to sa frajerami,ale jak chca nasza gwiazde to tez sa frajerami...Prawda jest taka ze Mata zostanie i Rooney niestety tez zostanie...
-
Komentowany temat:Diabły wystosowały specjalny list do Abramowicza
23.08.2013 10:35
To bylo raczej oczywiste...takie numery to chyba tylko w Arsenalu przejda...
-
Komentowany temat:11 Premier League według użytkowników Chelsealive!
10.01.2013 14:45
Nie bede z toba dyskutwal bo twoj poziom IQ ci na to nie pozwala.Twoje interpretowanie,w tlumaczeniu dla ciebie: rozumienie tego co ktos pisze dokladnie to obrazuje.Tak na marginesie.. po przeczytaniu kilku twoich komentarzy zaluje ze jednak wdalem sie z toba w dyskusje :/
-
Komentowany temat:11 Premier League według użytkowników Chelsealive!
09.01.2013 22:57
Rozumiem niechec do wszystkiego co zwiazane z MU ;p ale Rafael obiektywnie patrzac zasłużył na to...W tym momencie jest to niestety najlepszy prawy obronca ligi,na mnie osobiscie robi w tym sezonie ogromne wrażenie
-
Komentowany temat:Ba: O tytuł będzie bardzo trudno
08.01.2013 15:18
Moze i trudno ale to nie hiszpania ..."Wystarczy" wygra wszystkie lub prawie wszystkie mecze i tytul jest mozliwy ;p.A z takim podejsciem to tylko do Arsenalu...
-
Komentowany temat:Benitez: Doceniam nasze ofensywne trio
05.12.2012 19:18
Prznajmniej sie wreszcie obudzil.... wyjatkowo jest niestety sprawka Di Mateo to jak graja teraz,dla przykladu takiego Hazarda wystawial bez przerwy nawet w glupim pucharze ligi i teraz wlasnie to wychdzoi...
-
Komentowany temat:Fatalna druga połowa i porażka w derbach z WHU
01.12.2012 16:38
Pierwsza sprawa to niech ten benitez pokaże przynajmniej ze ma jaja bo umiejetnosci trenerkisch nie posiada...i posadzi te gwiazdeczki jak Hazard wreszcie na lawie dla jego wlasnego dobra i da szanse komus kto bedzie przynajmniej zapieprzal caly mecz.
-
Komentowany temat:Chicharito myślami przy Chelsea
26.10.2012 14:41
Midnite
Porownywanie tych obu panow jest troche nie na miejscu ;p bo u Hernandeza to jest praktycznie jedyny atut.Ale w przecienstwie RVN posiadal swietna technike i kleil pilke do nogi..A u Hernandeza odskakuje na 5m ze az sie czasem dziwie jak taki drewniany pilkarz moze grac w MU w pierwszym skladzie -
Komentowany temat:Chicharito myślami przy Chelsea
25.10.2012 23:21
Oby wlasnie on zagral a najlepiej kosztem RVP albo Rooneya mimo ze raczej tak nie bedzie ;p Nie oszukujmy wiekszej krzywdy nam nie zrobi bo jezeli nie dostanie pilki na pusta bramke to jest bezproduktywny a z nim graja praktycznie w 10
-
Komentowany temat:Giggs ostrzega przed Chelsea
25.10.2012 16:05
Juz nie moge sie doczekac tego, zwlaszcza ze osatnimi czasy spadla troche ranga tych spotkan przez to ze z forma u nas bylo nie najlepiej...a u nich sklad moze i solidny ale toporny i drewniany.A teraz to swietne transfery z obu stron i az bedzie chcialo sie to ogladac
-
Komentowany temat:Lewandowski: Niczego nie wykluczam
06.09.2012 22:28
Madas
A ja uwielbiam takie bezsensowne komentarze bo faktycznie tam jest takie tempo jak w Anglii,na EURo sie popisal chce to zobacz jak bedzie sie odbijal od kompanego w LM ... -
Komentowany temat:Lewandowski: Niczego nie wykluczam
06.09.2012 18:10
On sie do Anglii nie nadaje za slaby jest fizycznie i kondycyjnie bo tu albo trzeba miec wybitna technike lub sile fizyczna albo przynajmniej ogromna wole walki...no moze do Arsenalu by pasowal a szczególnie to niech omija szerokim lukiem city,MU bo tam by sie nawet na lawke nie lapal u nas moze by sie zalapal ;p ale osobiscie nie bardzo go tu widze ...
-
Komentowany temat:Oficjalnie: Hulk zasila szeregi Zenitu!
03.09.2012 21:17
swoja droga to ci brazylijczycy leca na kase niezle ;p najpierw luca$ teraz hulk ...
-
Komentowany temat:ESPN: Chelsea pyta o Hernandeza
17.08.2012 19:08
Mam nadzieje ze nie bede chcieli negocjowac... nie dosc ze w pierwszym sezonie dokladal noge na pusta bramke to teraz nawet tego nie potrafi ....
@@@
kiko10 haha kto by go tu chcial czlowieku... -
Komentowany temat:Chelsea zainteresowana Hernandezem?
16.08.2012 23:00
Jeszcze tylko jego by brakowalo ... srodkowi obroncy maja lepsza technike od niego a znalezc kogos zeby noge dostawia to nie problem... do tej pory to bylo dla mnie zagadka dlaczego SAF go tak czesto wystawial w 11 nawet gdy sie jego fart sie zakonczyl, umiejetnosciami to on sie do ekstraklasy by nadal
-
Komentowany temat:Czterech graczy Chelsea nominowanych do nagrody
16.07.2012 20:10
A ja bym chcial zeby dostal Buffon dla mnie to najlepszy bramkarz jezeli jest w formie i fajnie ze sie w tym sezonie odrodzil
-
13.07.2012 19:12
Pozbyc sie go szybko jak tylko idzie...od poczatku bylem przeciwnikiem sprowadzania jakichs odpadow z tego teatru czekajacego zeby tylko ograc im pilkarza a potem wykrasc..
-
Komentowany temat:Lucas praktycznie w United?
10.07.2012 23:34
Talent ma ogromny pytanie tylko czy sie sprawdzi w Anglii,niech go kupia bedzie przynajmniej ciekawie a do tego glupio tak kopac leżącego bo Kagawa to wiele nie zwojują ;p
-
Komentowany temat:Oscar podpisze 5-letnią umowę
10.07.2012 19:11
A ogolnie to ESPN to wiarygodne zrodlo ? bo zdania sa podzielone a wy jak mysliscie ?
-
Komentowany temat:Ferguson: Odejście Drogby wyjdzie nam na dobre
08.07.2012 16:33
przemas2333
Szkoda ze nie podales wieku w swoim profilu bo wiecej jak 12 to ci nie dam...Co on powiedzial zeby go wyzywac ? czlowieku mozna go lubić lub nienawidzić ale szacunek mu sie nalezy i wbij to do swojej kapusty ,przez takich jak ty to czasem mi wstyd ze jestem z wami kibicem Chelsea... -
Komentowany temat:Rafael z nowym kontraktem
02.07.2012 23:46
Takich pilkarzy wlasnie jak on uwielbiam walczakow z szybkoscia i dryblingiem ale nawet mi przez mysl nie preszlo ze Ferguson by mogl sprzedac swoja perelke tym bardziej on wyglada na takiego ktory szanuje swoj klub, dla nich to plus
-
Komentowany temat:Hiszpańska prasa: Maicon dołączy do Chelsea
02.07.2012 15:05
Nie wiem jak on gra ogolnie a tym bardziej jeszcze teraz...ale jak widzialem co z niego Bale robil to komentarz jest tu zbedny



