Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: WuJu

Znaleziono 6590 komentarzy użytkownika WuJu
  • Komentowany temat:Didier: Nie odchodzę na emeryturę

    07.01.2016 20:34

    Jak dla mnie to powinien być jeden z najważniejszych celów zarządu przywrócić do szatni Didiera,który swoją charyzmą,zaciętością,wolą walki i WIELKIM charakterem podniósł by ducha zespołu do góry !

  • Komentowany temat:Barcelona szykuje ofertę za Luiza

    26.07.2013 20:49

    Najbardziej śmieszy mnie to,że kilka dni temu Mourinho wypowiadał się na temat Luiza,że jest on ważnym zawodnikiem drużyny i,że na pewno nie odejdzie z klubu,a teraz w tym śmiesznym newsie pisze,że The Special Happy nie jest przekonany co do umiejętności Davida,no to jest naprawdę żałosne ...

  • Komentowany temat:Sky Italy: Chelsea chce Higuaina!

    15.07.2013 16:05

    Jeżeli kupilibyśmy Higuaina to jak dla mnie byłoby to totalne głupstwo ponieważ moim zdaniem cała trójka naszych napastników(czyt.Torres,Lukaku,Ba) jest lepsza od Argentyńczyka,który ma po prostu fatalną,ale to fatalną skuteczność !
    Dlatego WIELKIE NIE dla transferu Gonzalo do Chelsea !

  • Komentowany temat:Courtois: Chelsea chce Falcao, ale nie moim kosztem!

    16.02.2013 00:37

    I właśnie na taką wypowiedź Thibauta czekałem,ten news w 100% mnie uspokoił i uświadomił,że zarząd Chelsea nie zrobi żadnych głupstw w postaci oddaniu Courtoisa do Atletico.Thibaut robi na prawdę gigantyczne postępy jeżeli ten chłopak będzie się tak dalej rozwijał to będziemy mieć jednego z najlepszych bramkarzy na świecie ! :)

  • Komentowany temat:Essien: Cieszę się każdą chwilą w Realu

    13.02.2013 16:07

    Mam nadzieję,że po tym sezonie zarówno Essien jak i Mourinho wrócą razem na Stamford Bridge ! :)

  • Komentowany temat:Zenden: Sparta ma przewagę

    13.02.2013 16:06

    To z pewnością nie będzie łatwy mecz,z uwagi tego,że zawodnicy Sparty na pewno przystąpią do tego meczu na świeżości ponieważ tak jak mówi Zenden mieli bardzo dużo czasu na przygotowanie się do tego meczu.Mam nadzieję,że jutro pokażemy dobrą piłkę i pewnie wygramy to spotkanie ! :)

  • Komentowany temat:Kto zagra ze Spartą?

    13.02.2013 16:01

    Beben przecież pisze Ci w newsie,że Luiza nie będzie to jakim cudem wstawiłeś go do swojej proponowanej jedenastki!?. Najpierw preczytaj newsa a potem bierz się za pisanie swojej wypowiedzi !
    A co do składu na ten mecz to moim zdaniem Benitez powinien desygnować najsilniejszą jedenastkę czyli:
    Cech
    Azpillicueta--Terry--Cahill/Ivanovic--Co­le
    Ramires--Lampard
    Mata--Oscar--Hazard
    Torres

  • Komentowany temat:Gole Lampsa i Ba, Southampton na kolanach

    05.01.2013 19:11

    Brawo,brawo i jeszcze raz brawo,pokazaliśmy,że mecz z QPR to jedna wielka wpadka.A co do Demby no to lepszego debiutu chyba nie mógł sobie wymarzyć.Ba już w pierwszym meczu pokazał Torresowi,że jeżeli nie odzyska swojej formy to niestety ale będzie musiał pogodzić się z rolą zmiennika ! :)

  • Komentowany temat:Ba: To była łatwa decyzja. AKTUALIZACJA

    04.01.2013 15:21

    Mam nadzieję,że Ba szybko zaaklimatyzuje się w Chelsea i wejdzie z hukiem do drużyny od razu strzelając parę bramek i tym samym pokazując Torresowi,że jeżeli nie weźmie się do ciężkiej pracy to niestety,ale czego go ława i tylko rola zmiennika ! :)

  • Komentowany temat:Ile daje drużynie Frank Lampard?

    31.12.2012 12:28

    I właśnie ta statystyka idealnie pokazuje jak wiele daje Frank naszej drużynie,nawet jeśli Lampard nie gra jakiegoś porywającego meczu to i tak zawodnicy z nim grający czują się pewniej na boisku.Ja osobiście nie wyobrażam sobie tego,żeby Lamps nie dostał nowego kontraktu,po prostu nie wyobrażam !

  • Komentowany temat:Azpilicueta: Marsylia przygotowała mnie na występy w Chelsea

    26.12.2012 13:30

    Transfer Cesara okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę!.Każdy mecz w wykonaniu Azpilicuety stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie i możemy się tylko cieszyć,że kupiliśmy młodego i zarazem świetnego Hiszpana niż starego i wypalonego Maicona ! :)

  • Komentowany temat:Analiza taktyczna meczu z Aston Villą

    26.12.2012 00:46

    Z chęcią przeczytałem całą tą analizę i muszę powiedzieć,że Pilif25 spisałeś się na dziesiątkę,no po prostu genialna praca,brawo ! <brawo>

  • Komentowany temat:Benteke: Hazard marzy o Realu

    23.12.2012 12:09

    Czy ten news nie jest już stary?,bo chyba już go kiedyś widziałem,a tak to denerwujecie tylko ludzi takimi postami...

  • Komentowany temat:Radknapp: Chelsea będzie szalona puszczając Cola'a i Lampsa

    23.12.2012 11:05

    W 100% zgadzam się z Harrym.Do młodości i talentu trzeba dodać też doświadczenie i tylko w tedy może to funkcjonować tak jak ma.Dlatego pod żadnym pozorem nie możemy sprzedać Ashleya,Franka czy nie daj boże Johna !!,musimy ich zatrzymać !

  • Komentowany temat:Hazard: Czekamy na niedzielę

    13.12.2012 19:17

    Tym wywiadem Eden przekonał chyba wszystkich kibiców The Blues,że jest szczęśliwy na Stamford Bridge i nigdzie się nie rusza ! :)

  • Komentowany temat:Oriol będzie pauzował 6 miesięcy?

    10.12.2012 21:53

    No to teraz mamy nie mały problem,kto zagra na pozycji defensywnego pomocnika wtedy kiedy Mikel będzie na PNA!?.Jedną z opcji jest Luiz,drugą jak dla mnie może być Lampard,który swoim doświadczeniem na pewno poradzi sobie na tej pozycji ! :)

  • Komentowany temat:Powrót Fernando Torresa?

    10.12.2012 17:23

    Mam nadzieję,że to nie jest kolejny przebłysk formy Torresa,tylko właściwe odzyskanie formy na długi czas!.W meczu z Norsjelandem i Sunderlandem Torres w kilku momentach przypominał dawnego Torresa z Liverpoolu ! :)

  • Komentowany temat:Chelsea zna już rywala w KMŚ!

    09.12.2012 11:48

    Nie widzę innej opcji jak zdecydowanej wygranej,po ładnej i skutecznej grze w wykonaniu The Blues ! :)

  • Komentowany temat:Cech: Premier League w ogóle nas nie wspiera

    09.12.2012 11:15

    W 100 % zgadzam się z Petrem.Angielska federacja nawet w najmniejszym stopniu nie chce nam pomóc,to jest po prostu jakaś parodia...

  • Komentowany temat:Otwarty list Rafy do kibiców

    09.12.2012 11:03

    Jeżeli Benitez zdobędzie KMŚ to na pewno nasi Fani zaczną go bardziej lubić i szanować ! :)

  • Komentowany temat:Benitez: Wygrać z Sunderlandem

    07.12.2012 17:49

    Koniecznie musimy wygrać jutrzejszy mecz,ponieważ Manchestery grają ze sobą i jest szansa na odrobienie kilku punktów ! :)

  • Komentowany temat:Najlepszego, John!

    07.12.2012 14:08

    Wszystkiego Najlepszego John,życzę ci dużo,ale to bardzo dużo zdrowia,które jest ci bardzo potrzebne,no i oczywiście jak najwięcej występów w barwach The Blues !
    KAPITAN,LIDER,LEGENDA ! :)

  • Komentowany temat:Azpilicueta: Wiem, że kibice woleli Di Matteo

    07.12.2012 14:06

    Moim zdaniem transfer Azpiego okazał się bardzo trafioną transakcją ponieważ wszystkie mecze w wykonaniu Azpillicuety w Chelsea były naprawdę bardzo dobre ! :)

  • Komentowany temat:Prezent Drogby dla graczy Chelsea

    06.12.2012 22:28

    Żywy przykład na to jak powinno się kochać klub.Didier jest po prostu niesamowitym człowiekiem i fantastycznym piłkarzem,no nic dodać nic ująć
    WIELKIE BRAWA ! :)

  • Komentowany temat:Top 3 vs. FC Nordsjaelland

    06.12.2012 21:48

    I właśnie taki Torres mi się podoba,on powinien mieć w każdym meczu takie statystyki.Moim zdaniem El Nino musi złapać taki przysłowiowy luz piłkarski,który pozwoli mu z łatwością trafiać do bramki rywala ! :)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 25
  • Użytkowników: 352028
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373