Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 39

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: trueblue

Znaleziono 16 komentarzy użytkownika trueblue
  • Komentowany temat:Multimedia ze spotkania z FC Basel

    18.09.2013 23:33

    Piękna Brmaka Basel a Mou wydaje się nie rozumieć jakimi zawodnikami dysponuje i ustawia Chelsea w sposób jaki to robił z Makelele, Drogbą i resztą starej świty, co jest przykre - nie korzysta z Maty - to nawet nie zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski z gry tyle co Mou z ustawienia zespołu - Chelsea nie posiada teraz zawodników, którzy są w stanie grać defensywnie

  • Komentowany temat:Sierota

    05.06.2013 13:08

    podpisuję się pod komentarzem maroog - dokładnie - felieton o niczym, czemu nie ma o tym, jak zarobił pierwszy milion napadając na pociąg? gdzie trafił po tym jak został sierotą? Jak ustawiły go koneksje z Bierezowskim oraz czego się tak na prawdę boi i po co mu ta ochrona, to nie wynika po prostu ze strachu, oraz o jego relacjach z kremlem. Pisząc o tak barwnej postaci powinno podać się trochę więcej tych szczegółów - przynajmniej ze dwa trzy, bo, wszystko w życiu Romana ma podwójne dno! To co zostało przedstawione o Abramowiczu to lekko mówiąc kpina a reaserch w oparciu o wikipedię jest godzien pożałowania

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Southampton

    15.01.2013 19:46

    BA
    Marin Mata Hazard
    Lampard Luiz
    Cole Terry Cahil Ivanovic
    Cech

  • Komentowany temat:Boas: Abramowicz nie ma żadnej wizji. Liczą się wyniki

    09.01.2013 12:17

    True story, jedynie MU siedział wystarczająco długo budując wokół siebie wizerunek niezastąpionego.

  • Komentowany temat:Swansea: Ręce precz od Michu!

    06.01.2013 22:51

    Mi się wydaje, że to mógl by być niezly transfer, biorąc pod uwagę, że zawodnik zna się dobrze z Juanem Matą bo razem kiedyś grali.

  • Komentowany temat:Mata kupił udziału Realu Oviedo

    08.11.2012 23:45

    To ja też się pochwalę, przebywam właśnie w Oviedo i kupiłem jeden udział w klubie ;P

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Manchester United

    31.10.2012 00:21

    Surmi osobiście zgadzam się z tobą co do prawie całego składu, zamiast Daniego dał bym Lucasa - chciał bym wreszcie, żeby ten chłopak miał więcej możliwości bo wydaje mi się, że ma potencjał :D

  • Komentowany temat:Mata: Z powrotem w Londynie

    20.05.2012 22:45

    Do osoby wrzucającej ten news treść oryginału wygląda tak:
    Back in London! Here I'm with a blue legend in a picture. Amazing!! I'm feeling better. Thanks for your messages!! And now we're going to celebrate with our fans! It wouldn't have been possible without your support!

    czyli:
    Z powrotem w Londynie! Jestem z "niebieską" legendą na zdjęciu ( o ile się nie mylę to Zola i o niego chodzi jako tę Legendę a z twojego tekstu wynika, że to mata)
    Prośba o poprawę. Pozdrawiam i cieszę się ze wszystkimi fanami CFC z wczorajszego Finału oby Tito i Dj Bobo ( Di Mateo nie przypomina go trochę ) zostali.

  • Komentowany temat:Oceny Skysports za mecz Chelsea vs Manchester United

    06.02.2012 16:42

    Dobrze, że nie tylko ja mam takie wrażenie ale już któryś raz oceny dawane przez skysports są z kosmosu. Jak by wystawiający nie oglądali meczu.

  • Komentowany temat:Linki do transmisji Chelsea vs Man Utd

    05.02.2012 14:00

    Nie wiem czy tak można. To nie jest, żadna obraźliwa treść ale osobiście polecam korzystanie z weeb.tv - 15 zł za miesiąc się płaci a jakość super i sporadyczne problemy z transmisją, które objawiają się chwilowym muleniem ale raczej to wynika z kiepskiego internetu, zapewniam, że nie z tej reklamy nie mam też korzyści. Na prawdę warto zobaczyć a 15 zł, żeby w spokoju obejrzeć i LM i Premier League to niewielki koszt, jeżeli ktoś tak jak ja w ogóle nie ma telewizora i żadnej kablówki.

  • Komentowany temat:Cole: Mistrzostwo wciąż jest otwartą kwestią

    23.12.2011 00:51

    zdecydowana racja - nie wierzy w to co mówi ale chciał bym przypomnieć, że już raz CFC było skreślane w tym sezonie i z LM i z szans na Mistrza a potem nastąpiło odrodzenie.

  • Komentowany temat:Garść statystyk z meczu Tottenham - Chelsea

    23.12.2011 00:49

    Statystyki podawane na C+ bardzo często były podawane jako "possesion - last 5 min" więc może dlatego tak zaobserowowałeś

  • Komentowany temat:Ancelotti: Nie będę się skarżył

    10.04.2011 09:45

    Myślę, że nie porównujmy jak by się zachował SAF a przypomnijmy sobie naszego The Special One co on by zrobił w takiej sytuacji. Na prawdę klasa, której się nie spodziewałem u Carla.

  • Komentowany temat:United górą na SB pierwszy raz od 9 lat!

    07.04.2011 11:30

    Przede wszystkim co to za pomysł Zhirkova wpuszczać od początku a druga rzecz zdjąć Drogbę a nie Torresa to był żart ze strony Carla... ta porażka przez takie rzeczy boli jeszcze bardziej... no i Karny nieodgwizdany ale do tego, że jesteśmy w każdym ważnym meczu LM każdy zdążył się przyzwyczaić (dla przypomnienia ostatni mecz z Barceloną i jeszcze wcześniej z Liverpoolem )chociaż by te dwa....

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Piazon z przedwstępną umową z CFC!

    25.03.2011 20:17

    Wreszcie jakaś zmiana polityki transferowej, jeszcze tylko mogli by sami zacząć szkolić zawodników zamiast kupić Toresa to zainwestować to w młodzików

  • Komentowany temat:Kalou: Nieważne, kto strzela

    21.03.2011 12:32

    Nie wiem czemu Carlo to zrobił ale ja uważam, że od początku powinien grać Drogba i Torres a Luiz już w tym momencie się zwrócił. Torres oby nie okazał się transferem jak Andrij Shevchenko.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 39
  • Użytkowników: 352094
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373