Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Sobczaczek123

Znaleziono 41 komentarzy użytkownika Sobczaczek123
  • Komentowany temat:Vialli: Nie chodzi tylko o samo zdobywanie trofeów

    08.10.2015 11:19

    nic dodać nic ująć :)

  • Komentowany temat:Wenger: Ranieri utorował drogę do sukcesu Chelsea

    26.09.2015 15:05

    Jedyni kibice dla których ważniejszy jest piłkarz od klubu i sukcesów <img src="/files/emoticons/1" alt=":) "> Piłkarz który grał jeden sezon i nic nie zdziałał bo jak to mówicie nie dostał szansy :) Bo drodzy panowie trzeba sobie zasłużyć.... A KDB dostał kopa od Mourinho i się wziął za siebie w nowym klubie bo wiedział że tak daleko nie zajedzie... I to rozwiązanie pomyłki Mourinho. Mata fajny zawodnik ale nie pasował do jego koncepcji, a jak by został to płacz że siedzi na ławce i dla tego go sprzedał żeby chłopak się nie marnował bo wiedział że jest dobry ale nie ma miejsca w jego drużynie i go oddał do Man Utd :)

  • Komentowany temat:Wenger: Ranieri utorował drogę do sukcesu Chelsea

    26.09.2015 14:59

    Ludzie puknijcie się w czoło to Mourinho w 2007 zostawił po sobie to co my do 2013 wykorzystywaliśmy. Ten styl i wszystko wzięło się od niego a teraz macie wielki problem że trzeba nową Chelsea zbudować... Bo Się Legendy skończyły i niestety będzie sezon czy dwa posuchy... Każdy Klub to przerabia wymiana pokolenia ale wy nie musicie mieć wszystko od razu... Stado Baranów

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Maccabi

    17.09.2015 08:19

    Smutno mi z powodu Hazarda ale mam nadzieje że wyjdzie z tej próby zwycięsko i go to wzmocni bo każdy w życiu przechodzi kryzys. :)

  • Komentowany temat:D'Hooghe: Nie możemy mieszać się w sprawy klubu

    12.09.2015 13:04

    Kurde ludzie dajcie sobie już z tym spokój bo to jest chore... Mourinho jest szefem i on wie co najlepsze dla klubu. Chyba już wystarczająco udowadnia że jest oddany i kocha nasz klub. I sorry ale mimo wszystko on jest dużo ważniejszy dla naszego klubu niż Lekarze.

  • Komentowany temat:Jose: Eva może wrócić na ławkę

    14.08.2015 16:12

    Grajmy Legendami i małolatami i traktujmy panią doktor wyżej od trenera i na pewno będziemy najlepsi na świecie :D gratulacje dla gimbusów :P

  • Komentowany temat:Jose: Eva może wrócić na ławkę

    14.08.2015 16:05

    Jesteście CENZURAami :/ i tyle...
    Trener wyjaśnił co i jak i tyle :) dziękuje :) a jak którykolwiek z was miał by możliwość co się wyklucza rządzić grupą ludzi to ciekawe jak by się zachowywał pyzatym Jose jest najlepszym trenerem tej dekady i podejrzewam ze w ogóle. Sprzedani piłkarze on wie co robi jak by nie to nie byli byśmy mistrzami i ta rozpacz nad Matą i innymi to jest chora to tak jak by każdy chciał Fergusona zwalniać bo sprzedał Ronaldo Weście się puknijcie w puste Łby :)

  • Komentowany temat:Romeu w Southampton?

    12.08.2015 20:15

    Stawiać na młodzież tylko nie płaczcie potem że jesteśmy na 10 miejscu.... Oj ludzie ludzie

  • Komentowany temat:Romeu w Southampton?

    12.08.2015 20:14

    Wy jesteście normalni??? jaby był taki super to już dawno by gdzieś grał....

  • Komentowany temat:Schürrle: Mourinho zrobił ze mnie mężczyznę

    05.02.2015 15:50

    Tak trzymać go i było by jak z Torresem. Sprzedać jeżeli jeszcze jest coś wart. I kupić innego pasującego do filozofii. Musimy też spełniać FF. :) A wy to byście chcieli kupować na potęge nie sprzedając nikogo niestety trzeba kogoś poświęcić i zaufać trenerowni. Bo liczy się klub i puchary :)

  • Komentowany temat:Arsene: Sprzedanie Maty znakiem działania FFP

    24.01.2014 12:46

    https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hpho­tos-prn1/t1/1623373_575833419152093_1300­642474_n.jpg

  • Komentowany temat:Balague: Transfer uzgodniony, Mata w United za 45 mln?

    22.01.2014 20:33

    Wy jesteście wszyscy chorzy. Stawiać wyżej piłkarza od klubu!!! Ok Każdy go bardzo lubi i ceni. Ale nie pasuje do koncepcji naszego trenera zrozumcie. Co wolicie Żebyśmy wygrywali czy żeby mata grał? Sorry Uwielbiam Matę i chciałbym żeby został i dlatego to jest dla niego lepsze posunięcie. A Jose ufam bezgranicznie i wiem że za te pieniądze kupi kogoś odpowiedniego do swojej koncepcji. Macie życzę wszystkiego co najlepsze.

  • Komentowany temat:United z ofertą za Juana Matę!

    21.01.2014 09:30

    Krzysiek CFC dobrze napisałeś Mata BYŁ najlepszym grajkiem. Bardzo go lubię i może tak dla niego będzie poprostu lepiej.

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie zmienimy swojego stylu

    18.12.2013 08:54

    A poza tym wielki mi puchar faktycznie odpadlismy z bardzo ważnego pucharu.

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie zmienimy swojego stylu

    18.12.2013 08:53

    Gadacie i gadacie Chelsea nie ma stylu od co najmniej 3 lat. A właśnie on chce go jakos piłkarzy nauczyć.zrozumcie ze piłkarze mieli zmiennego trenera co pol roku i oni co chwilia musieli cos zmieniać. Spokójnie dajcie im czas. A tak poza tym to wyszło jak to rezerwowi grają. Wielki i nie zastąpiony KdB. W Realu tez się czepiali ze nie wystawia Ikera i w sumie przez to stracił prace przyszedł nowy trener i robi to samo.Na miłość Boska zaufajcie swojemu trenerowi. Benítez wygrał wam Le to go uwielbiacie. Poczekajcie na Jose. W Interze w drugim sezonie wygrał.

  • Komentowany temat:Mourinho: Benitez zaniedbał przyszłość Chelsea

    14.12.2013 05:48

    Żałosny to jest właśnie Benítez. Wygrał LE no spokoju ale Jose ma racje. Każdy gada na Abramowicza ze zwalnia trenera po chwili a większość z was zrobiła by to jeszcze szybciej. Jedziecie po każdym trenerze. A przepraszam nie po wspaniałym RdM. było dopiero Jose przyjdz a teraz jada. Ale to właśnie my Polacy. Ale odje...e się od naszego trenera.

  • Komentowany temat:Remis Anglii z Brazylią na Maracanie

    03.06.2013 09:05

    Neymar dla mnie trochę gwiazdorzył. I dobrze że go nie kupiliśmy brak chłopakowi pokory. Moim zdanie Oscar ładnie grał na pewno lepiej od niego.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Mourinho nowym trenerem Chelsea

    02.06.2013 16:54

    On na pewno jak ma przylecieć to nie samolotem rejsowym tylko wyczarterowanym ewentualnie mu Roman swojego Boeinga prywatnego pożyczy. :D

  • Komentowany temat:SkySports: Mourinho opuści Real po zakończeniu sezonu

    20.05.2013 19:12

    Jak ogłoszą że zostaje do 2016 to się powieszę ;/;/;/

  • Komentowany temat:Mourinho otrzymał prezent od Abramowicza?

    13.03.2013 12:57

    Pamiętam jak Jose wygrał z Interem LM w Madrycie i został tam na stałe teraz wygra w Londynie i też zostanie tyle że w innej dzielnicy :D :D

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Guardiola od lipca szkoleniowcem Bayernu!

    16.01.2013 17:21

    Niedługo coś czuje zaśpiewamy http://www.youtube.com/watch?v=8DLgmMnGE­zw

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Guardiola od lipca szkoleniowcem Bayernu!

    16.01.2013 17:15

    Wiecie co to oznacza!!! Jose Mourinho, Jose Mourinho!!!!!!!:)

  • Komentowany temat:Mourinho: Tytuł dla United

    06.01.2013 13:40

    Powiem tak, mam do niego szacunek i wielką wdzięczność bo to od niego zaczęła się moja przygoda z Chelsea ale niech on się zajmie swoją stratą do Barcelony. A my mamy duże szanse na Wicemistrza. Zgodzę się z nim że Man Utd mają mistrza ale on mnie zaczyna irytować.

  • Komentowany temat:Le Saux: KMŚ szansą dla Beniteza

    12.12.2012 12:12

    A tak moim zdaniem LM wygrała nam motywacja Drogby, Lamparda, Terrego, Cecha, Cola... Im nie trzeba było motywacji.

  • Komentowany temat:Le Saux: KMŚ szansą dla Beniteza

    12.12.2012 12:05

    kamilek112 sorry ale RDM wygrał nam LM i FA Cup. Chyba, że się mylę. Poprzez wygranie LM możemy tam grać. Ale pucharu nie wygrał. A jeśli chodzi o RDM to przegrał nam w tym sezonie Tarcze Wspólnoty i Super Puchar Europy. Dziękuję mu za 2 Puchary ale nie pisz takich bzdur...

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373