Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 50

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Floro

Znaleziono 308 komentarzy użytkownika Floro
  • Komentowany temat:Willian: Nie było żadnego spisku

    19.12.2015 09:50

    Willian przyszedł do nas z Rosji a nie z Ukrainy

  • Komentowany temat:'Transfer request' Stonesa, czyli co to oznacza w praktyce

    27.08.2015 16:33

    O ile pamiętam Modrić też składdał transfer request

  • Komentowany temat:Jose: Poprawimy ofertę za Stonesa

    19.07.2015 02:07

    Nice, dobry grajek, btw zauważyłem że Stones urodził się dokładnie tego samego dnia co ja xD do tego jakiegoś klasowego skrzydłowego ub 10 i jedziemy z koksem!

  • Komentowany temat:Oceny po finale COC

    01.03.2015 19:46

    co?! cuadrado 7? za co? to samo willian, zouma tylko 6? omg, jak dla mnie dzisiaj jeden z najlepszych, smiech na sali z niektórymi ocenami

  • Komentowany temat:De Bruyne: Może za mało kosztowałem?

    25.02.2015 12:01

    druga po sturridge'u nasza pomylka transferowa w ostatnim czasie. chcialbym zeby kiedyś wrocili

  • Komentowany temat:Wywiad z Przemysławem Kijowskim - prezesem True Blues Poland!

    07.02.2015 00:41

    Schuerle xD wiadomo o co chodzi xD

  • Komentowany temat:Oferta za Cuadrado zaakceptowana?

    23.01.2015 02:01

    a może by tak powrót de Bruyne, tak jak to było z Maticiem ? xD

  • Komentowany temat:Oceny po spotkaniu z Newcastle

    10.01.2015 18:31

    Oscar brama i asysta i ma note 7 ? hahahaha

  • Komentowany temat:Fabregas: Chelsea gra podobną piłkę do Barcelony

    01.01.2015 12:31

    Trochę racji ma, tyle że my gramy różnymi stylami i czujemy się dobrze z piłką przy nodze jak i bez niej. To jest nasz atut, że potrafimy grać z posiadaniem piłki i z kontry.

  • Komentowany temat:Multimedia z meczu z Tottenhamem

    04.12.2014 00:26

    Nie tylko jako zmiennik, ogólnie jest bardzo dobry i dziwie się dlaczego tak mało gra. Miło się na niego patrzy, bo to jest typ zawodnika który sam sobie potrafi stworzyć sytuacje.

  • Komentowany temat:Jose: "Złota Piłka" jest zła dla futbolu

    29.11.2014 07:41

    Wg mnie np. ta nagroda powinna być przyznawana danemu piłkarzowi wyłącznie raz. Wtedy by to lepiej wyglądało, ponadto wiadomo że zarówno cr7 i messi odbiegają od reszty póki co, ale też nie można patrzeć tylko na statystyki jakie osiągają a powinno się patrzeć na całokształt. Mimo wszystko ta nagroda powinna być przyznawana tylko raz i byłoby po sprawie.

  • Komentowany temat:Messi chce przenieść się do Chelsea?

    28.11.2014 15:12

    Niezła bajeczka :D aczkolwiek fajnie byłoby go zobaczyć u nas, moze nie za 200 mln ale fajnie byłoby. 4-3-3 i za williana na prawe skrzydło by był :D Szkoda jednak, bo raczej napewno zakończy kariere w Barcie, chyba że jakies szejki z psg czy city dadza wiecej kaski niz barca by pomylsała :D

  • Komentowany temat:Poyet: Złamać passę Chelsea

    28.11.2014 13:13

    ErroR dlaczego wątpisz że Southampton nie pokona city? patrzac na to jak obie drużyny grają i jaka forme prezentuje, ja bardziej stawam na Świetych, póki ich sie trzyma forma. City uzależnieni są tylko i wyłącznie od bramek Aguero, święci graja jako zespoł

  • Komentowany temat:Schalke v Chelsea - składy

    25.11.2014 20:30

    A gdzie Remy?

  • Komentowany temat:Mourinho zaangażowany w rozmowy o Reusie?

    19.11.2014 22:43

    Ja stawiam, że jeżeli tylko Chelsea i Mou skupią uwagę na Reusa na serio, to w przyszłym sezonie bd grał u nas. Bayern raczej odpada, jeżeli chodzi o kase to napewno jestesmy w stanie zagwarantowac mu podobna pensje co real czy city, tyle ze u nas nie dość ze miałby najwieksze szanse na regularna gre (czego mu real nie zapewni) to miałby realna szanse na trofea na arenie ligowej jak i europejskiej (city raczej tu odpadaja), do tego Mou jest swietnym negocjatorem :D

  • Komentowany temat:

    10.11.2014 06:43

    Ziomek ten post jest 3-4 newsy temu.

  • Komentowany temat:Hazard: W Chelsea spełniam swoje marzenia

    10.11.2014 00:17

    Bardzo przypomina mi Joe Cole'a , fajnie byłoby gdyby został tak długo jak on, albo nawet i do końca kariery. Byłaby z niego dobra legenda xD Statystykami może i nie zachwyca, ale jego wpływ na grę jest olbrzymi, a u boku Mourinho statystyki same jakoś przyjdą xD

  • Komentowany temat:Diego Costa niepowołany na zgrupowanie kadry!

    07.11.2014 14:46

    Diego może się wku***ć teraz, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

  • Komentowany temat:Chelsea v Shrewsbury: składy

    28.10.2014 20:45

    Oscar potrzebuje gry? człowieku co ty gadasz, jak on gra praktycznie w każdym meczu :/ Szkoda że nie ma Solanke, ale jeśli grał wczoraj to cóż. ja tam bd patrzył na grę Ake i Zoumy, bo z młodszych graczy oni sa najbliżej załapania sie do składu z młodszych zawodników.

  • Komentowany temat:Lukaku: Postawiłem na własną karierę, nie na Chelsea

    13.10.2014 16:26

    "jesteśmy w górnej części tabeli"

    taa

  • Komentowany temat:Mourinho: Zasłużone zwycięstwo

    23.08.2014 22:54

    Demick- drugie piłki to są piłki jakie sie zbiera po długim podaniu, kktoś tam główkuje a ty masz ja zebrac pozniej. narazie gralismy po jednej polowie dobrze w tych 2 meczach, wiec jest co poprawiac, ale ostatni akapit napawa mnie optymizmem, poniewaz widac co chce jose poprawic :D

  • Komentowany temat:Jose: Torres wciąż ma u nas przyszłość

    23.08.2014 19:27

    Hahaha, musi zdobyc wiecej bramek od napastnika który gra xD
    No to powodzenia Fernando, obyś trafiał wiecej bramek od Diego xD

  • Komentowany temat:Zarobki Drogby ujawnione

    29.07.2014 17:53

    Zarobił w chinach to wiadome było przeciez ze tu chodzi o przywiazanie do klubu niz o hajs.

  • Komentowany temat:Skład na mecz z Wolfsberger AC

    23.07.2014 19:18

    *Raszko - Przypadkiem tak sie nazywa xD

  • Komentowany temat:Shaw: Manchester to największy klub na świecie

    23.07.2014 10:36

    Nie wiem jak wy, ale mi se wydaje, że on (już) nie kibicuje chelsea, rozumiem, że przeszedł do Manu i na pewno nie powie na nich nic złego, ale jezeli tak z dupy woli ich pochwalić, to chyba wiele daje do zrozumienia, bo chyba nikt mu nie kazał tego mówić

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 50
  • Użytkowników: 352131
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373