Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 36

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Dwejd

Znaleziono 534 komentarze użytkownika Dwejd
  • Komentowany temat:Courtois: Moje serce jest w Madrycie

    06.02.2018 23:01

    Też chłopa nie mogę, widać na pierwszy rzut oka, że taki Judasz, gra, bo gra, a pierdolamento ciągłe o Madrycie. Nie wiem w ogóle skąd ten fenomen na niego, dobry jest, ale jakiś wyjątkowy to już nie, co pokazują nie raz sytuacje na boisku.

  • Komentowany temat:Chelsea rozpoczyna rozmowy z Danilo

    04.07.2017 13:35

    Real to głupi klub, który wykupuje każdego kto ma jakikolwiek potencjał, marnują piłkarzy, a potem oczekują za nich krocie...

  • Komentowany temat:Galatasaray oferuje.. 2,2 mln funtów za Pasalica

    23.06.2017 20:44

    Za taką sumę, to im byśmy mogli kilka lat wstecz Hilario opchnąć ;d Przy tych cenach, które teraz są na rynku, to minimum 6 mln za niego

  • Komentowany temat:Alex Sandro na celowniku Chelsea?

    07.06.2017 17:39

    Gracz marzenie, przydałby się

  • Komentowany temat:Coraz bliżej pierwszego letniego zakupu

    19.05.2017 13:25

    Jeśli brać kogoś z Monaco to tylko Mbappe na atak, ewentualnie Lemara na skrzydło, albo na obrone Mendy/Fabinho. Bakayoko nie wart takiej sumy, chyba że Conte zrobi z niego twardego zawodnika, bo ostatnio co zepsuł z Juve, to nie mam pytań... Po jego stracie padła bramka, a stracił jak dziecko

  • Komentowany temat:Ibrahimović: Chelsea to dobry zespół, ale...

    16.04.2017 09:55

    Ciekawy jestem co by mówili gdybyśmy grali w LM... To tylko i wyłącznie wina Mou, takze nie powinien w ogóle wypowiadac sie na ten temat. United powinno byc w gazie, grając w lidze i w LM. Głupie gadanie i szukanie wymówek, oby dzis po raz 3 dostali lanie

  • Komentowany temat:Conte: Bałem się kupić Luiza

    16.04.2017 09:51

    Byłem negatywnie nastawiony do tego transferu, ale widać, że Conte zrobił z Luiza jednego z najlepszych, w PSG tylko nabył doświadczenia, a teraz to pewien punkt naszej obrony

  • Komentowany temat:Eden: Może Batshuayi powinien poszukać innego klubu?

    15.04.2017 20:26

    Skoro nie dostaje szans, to powinniśmy go wypożyczyć na rok do jakiegoś średniaka w PL

  • Komentowany temat:Conte: Jestem rozczarowany

    12.02.2017 21:12

    "Antonio Conte pogratulował Burnley zdobytego punktu w dzisiejszym meczu ze Swansea..." Remisując ze Swansea zabrali Nam 2 pkt ;D;D Admin zakochany po uszy ;d

  • Komentowany temat:Ashley: Po wygraniu Ligi Mistrzów poszedłem spać

    07.12.2016 21:51

    Taki obrońca jak Cole to by się Nam przydał, jeden z najlepszych LO.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Luiz, witaj z powrotem!

    31.08.2016 22:28

    TFUU!!! Ku*ewski pies!
    Najgorszy transfer tego okienka, zdrajców tutaj nie zdzierże!

  • Komentowany temat:Matić żegna Terry'ego?

    09.05.2016 18:39

    Jeśli to prawda, że Terry odejdzie to aż łezka kręci się w oku. Nieważne jak gra w ostatnim czasie, jest legendą i powinien zostać do końca. JT26LEGEND!

  • Komentowany temat:Lukaku: Nie muszę niczego udowadniać

    13.03.2016 13:32

    Najgorsze było to, jak strzelił te dwie bramki i przy obydwu celebrował strzelonego gola. Nie ujmuję mu, bo piłkarz z niego znakomity, ale mówił jak to kocha Chelsea i jak im kibicuje, a te cieszynki MOIM ZDANIEM były nie na miejscu. Tak czy siak, należało im się to zwycięstwo, a Lukaku zaliczył kolejny porządny mecz. Ciągnie tą drużynę. Chelsea musi być przebudowana, inaczej będzie lipa, a nie trofea.

  • Komentowany temat:Courtois pogodzony z opuszczeniem Atletico?

    18.05.2014 15:01

    Aktualnie chyba najlepszy goalkeeper świata. Dobrze by było gdyby od przyszłego sezonu grał w podstawowej 11 Chelsea

  • Komentowany temat:Matic: Mamy dobrych napastników

    03.04.2014 15:53

    Jest częścią Chelsea, to wiadome, że dobrze będzie się wypowiadał o kolegach z drużyny, a tak szczerze, to chyba sam nie wierzy w to co mówi

  • Komentowany temat:Hamann: Chelsea odniesie porażkę

    02.04.2014 17:42

    Za każdym razem ta sama gadka ;D

  • Komentowany temat:Monaco po Lukaku?

    28.03.2014 18:07

    Taki skład jaki mamy plus właśnie Lukaku na szpicy i byłoby genialnie, ale boję się właśnie o to, że Mou może go sprzedać :/ :/

  • Komentowany temat:Willian: Chcemy wygrać każdy turniej

    04.02.2014 22:51

    Tak, według Wicia City było dla Nas nieosiągalne itp... Taki "kibic"

  • Komentowany temat:Mourinho: Zamierzamy pokonać City

    03.02.2014 02:03

    Zwycięstwo nierealne?? Co Wy p*erdolicie... "kibice" Nierealne to może być dla średniaka, albo dla United w takiej formie, My jesteśmy Chelsea, każdemu damy radę. Dziś zwycięstwo z City. 2:1 Jeśli nie wierzysz w zwycięstwo swojej drużyny, to jakim prawem śmiesz nazywać się kibicem...

  • Komentowany temat:Szlagier 24. kolejki - Man City vs. Chelsea

    02.02.2014 23:09

    Typowałbym remis 1:1 lub Nasze zwycięstwo 2:1 i oby tak było. C'mon Chelsea!!

  • Komentowany temat:Zouma już dogadał się z Chelsea?

    25.01.2014 20:57

    Mou mówił że nikt nie przyjdzie, mówił też że Mata na pewno nie odejdzie w styczniu!

  • Komentowany temat:Jose: Nie zlekceważę Stoke

    25.01.2014 17:44

    Mata w pierwszym składzie powinien wyjść!

  • Komentowany temat:Mata! Ty Judaszu!

    24.01.2014 19:29

    Skandaliczne zachowanie Wietnama, prawa redaktorskie powinny być mu odebrane już dawno. To co on wyprawia to jest jakaś parodia.

  • Komentowany temat:Essien już w Milanie! Transfer czy wypożyczenie?

    24.01.2014 18:44

    Pewnie ktoś jeszcze przyjdzie prócz Salaha, no cóż... zobaczymy. W każdym razie Bizon u Nas już by i tak nie pograł

  • Komentowany temat:Wallace nie chce żegnać się z Interem

    22.01.2014 18:36

    Dawać go do Nas, niech siedzi na ławie i ewentualnie wchodzi za Bronka. Szkoda go zmarnować, bo na tournee prezentował się świetnie.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 36
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373