Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: lisek

Znaleziono 255 komentarzy użytkownika lisek
  • Komentowany temat:Oceny Chelsea po meczu z Leicester

    30.04.2015 16:35

    Byłem pewny że znowu nie docenią tego który ewidentnie był najlepszy. To co grał Will to miazga! Jeden z lepszych meczów w całym sezonie!

  • Komentowany temat:Drogba z urazem. Kto na Arsenal?

    21.04.2015 16:47

    Postawił bym na Solanke

  • Komentowany temat:Dwie bramki Traore dla Vitesse

    12.04.2015 10:19

    Nie oglądam ligi holenderskiej, ani meczów samego Vitesse, ale przy tych bramkach od razu przed oczami miałem Yaya Toure :)

  • Komentowany temat:Pellegrini: Mam najsilniejszy skład w Premier League

    24.08.2014 20:00

    W każdej formacji ? Hehe. Courtois&Cech&Schwarzer VS Hart&Caballero. Really ?

  • Komentowany temat:Dodatkowy trening Petra Cecha

    21.08.2014 09:48

    Byłbym niezmiernie szczęśliwy gdyby i Petr I Tibo walczyli o podstawowy skład i żaden z nich by się nie poddawał ani obrażał, tylko jeszcze ciężej trenowali, byłoby niesamowite, mieć 2 takich bramkarzy!

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na spotkanie z Burnley

    17.08.2014 11:35

    Iva jest dużo lepszy od Luis'a. Na ławę Filipe jest idealny :)

  • Komentowany temat:Redknapp o Diego i bramkarzach

    16.08.2014 10:19

    święte słowa @topojek ;)

  • Komentowany temat:Courtois wraca do normalnych treningów

    12.08.2014 09:27

    Jestem za tym aby właśnie Courtois bronił większość meczy. Z całym szacunkiem do Petra, ale Tibo jest na tym samym poziomie, i jest młodszy, więc nie można tego nie wykorzystać.

  • Komentowany temat:Mourinho: Diego jest fantastycznym zawodnikiem

    01.08.2014 11:06

    Szczerze nie wierzyłem, że kupno za równo Diego jak i Fabsa będzie dobrym ruchem. Na szczęście na razie się myle i jestem pod dużym wrażeniem ich gry, oby tak dalej

  • Komentowany temat:Oficjalnie: David Luiz porozumiał się z PSG

    23.05.2014 23:14

    A wierzyłem, że to kolejna plota. Luiz, dziękuje za wszystko, za finał LM, za twoje treningi, charyzmę, to co wnosiłeś do zespołu. Za wszystko dziękuje! Pisząc to płaczę :w

  • Komentowany temat:Terry: Luiz powinien zostać

    18.05.2014 13:23

    Staram się nie traktować tych plotek na poważnie, ale bardzo mnie zmartwił post na FB Luiza, ze zdjęciem Oscara i Williana, gdzie dopisane było "już za wami tęsknie ". Chyba, że chodzi o coś innego, ale wątpie

  • Komentowany temat:Schwarzer: Niezwykłe przeżycie

    23.04.2014 13:26

    Miałem wielkie obawy, gdy Mark wchodził na boisko, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Oby tak dalej do końca sezonu no chyba że Petrowi uda się wrócić jakimś cudem !

  • Komentowany temat:Clattenburg sędzią meczu z Hull

    06.01.2014 18:14

    No gorzej trafić to się chyba nie dało ;//

  • Komentowany temat:Mata: Prezent na Trzech Króli

    06.01.2014 14:13

    Juan wracaj do formy, potrzebujemy cię ! ;)

  • Komentowany temat:Zidane: Nie mógłbym pracować z Mourinho

    06.01.2014 14:11

    Nie, to Mou nie mógłby współpracować z Zizou xd

  • Komentowany temat:Awans po zwycięstwie nad Derby

    05.01.2014 17:34

    Mam wrażenie, że wszyscy piłkarze Chelsea cieszą się co najmniej 2x bardziej jak strzeli Mikel niż oni sami xdd

  • Komentowany temat:Składy: Derby vs Chelsea

    05.01.2014 15:23

    Nie rozumiem co się większość pluje na temat Ramiresa. Że on zagra na skrzydle to jest jakieś 10 % szans, raczej bd operował w środku pola, i to mu wychodzi, nie bez przypadku ostatni trenerzy bez wyjątku jak mają go do dyspozycji stawiają na niego, bo on ciężko pracuje...

  • Komentowany temat:Wywiad z Azplicuetą (styczeń 2014)

    04.01.2014 09:03

    Azpi to pewny punkt naszej obrony. Przyzwyczaiłem się do jego dyspozycji na prawej stronie, ale on i na lewej nie odbiega od ideału. Azpilicueta ma swój dobry poziom, poniżej, którego nigdy nie schodzi, a wydaje mi się, że najlepiej radzi sobie w meczach przeciwko wielkim gwiazdom na skrzydłach tak jak choćby w poprzednim sezonie z Bale'em

  • Komentowany temat:Jose: Mata zareagował w dobry sposób

    03.01.2014 17:51

    Oby nie odszedł, jak z powrotem odzyska swoją formę, a Oscar się nie opuści, to mamy najlepiej w Europie obsadzoną tą pozycję :3

  • Komentowany temat:Ojciec Courtoisa: Barcelona nigdy nie interesowała się Thibautem

    03.01.2014 17:49

    Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Z jednej strony to jeden z największych talentów na świecie i już bym go chciał widzieć w Chelsea, bo boję się że ktoś go nam może sprzątnąć, z drugiej jednak strony forma Cecha nie pogarsza się od kilku ładnych lat, i cały czas jest wysoka.

  • Komentowany temat:Jose: Nie jesteśmy zainteresowani Gonzalo

    03.01.2014 15:13

    I dobrze, jakoś w ogóle nie widzę go w Chelsea, nie pasowałby, i według mnie nie ma wystarczających umiejętności na potrzebnego nam napastnika, może być jedynie "Zapchajdziurą", ale na "Zapchajdziurę" wydawać 50 baniek o.O

  • Komentowany temat:Petr: Willian jest świetny

    03.01.2014 11:29

    "Myślałem, że nigdy nie zobaczę kogoś, kto pracuje więcej niż Ramires, taki ktoś jednak naprawdę istnieje." Pracowici Ci Brazylijczycy, uwielbiam Ramiresa i go bardzo cenię, ale Willianowi także nie można niczego odmówić ;) Mamy jedną z najlepszych pomocy na świecie, jeśli nie najlepszą :D

  • Komentowany temat:Oferta Chelsea za Higuaina odrzucona?

    03.01.2014 08:50

    Hahahhahaha 50 mln za Higuaina i NAPOLI nie przyjęło, co jak co ale miliarderami to oni nie są i myślę że spokojnie z pocałowaniem ręki oddali by Higuaina za taką kasę, której z resztą w mojej opinii on sam nie jest wart...

  • Komentowany temat:Davis zaskoczony nurkiem Oscara

    03.01.2014 08:39

    Przesadził z tym nurkiem, ale później z nawiązką się zrehabilitował ;)

  • Komentowany temat:Traore wypożyczony do Vitesse

    02.01.2014 18:48

    To była kwestia czasu

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352094
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373