Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 24

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: ChelseaYaras

Znaleziono 83 komentarze użytkownika ChelseaYaras
  • Komentowany temat:Agent Essiena: Michael może odejsć

    30.12.2013 12:30

    Może w Fifa Menager by się udało..

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Steaua

    01.10.2013 20:30

    Spodziewałem się występu Williana zamiast Schurrle. Zamiast Ivy, który mógłby odpocząć zagrać powinien Azpi.

  • Komentowany temat:IT'S BLUE. WHAT ELSE MATTERS?

    06.04.2013 10:10

    http://www.youtube.com/watch?feature=pla­yer_embedded&v=YDLoJ6cevW4

    tu link jak powstaje reklama

  • Komentowany temat:Pamiętnik analfabety

    16.02.2013 10:30

    Popieram @Giacore. Tekst nudny i nie wnoszący nic ciekawego do portalu. Pozdrawiam :)

  • Komentowany temat:Demba Ba - Welcome to Chelsea!

    04.01.2013 16:05

    jest inna, a że podobna to normalne. Ludzie otrząśnijcie się ....

  • Komentowany temat:Ba: To była łatwa decyzja. AKTUALIZACJA

    04.01.2013 13:37

    Wspaniała wiadomość. Tak zupełnie na marginesie. Często w newsach pojawia się tłumaczenie "ogromny klub" podejrzewam, że pochodzi to od słów great club. Co także oznacza "wspaniały klub". GO GO THE BLUES :)

  • Komentowany temat:Wyjazdowa koszulka na sezon 2013/14 ?

    21.12.2012 19:26

    Przypomina mi się koszulka reprezentacji francji :)

  • Komentowany temat:Chelsea już w USA

    15.07.2012 19:53

    Luiz zmienił fryzurę !! :D

  • Komentowany temat:Di Matteo zostaje w Chelsea!

    13.06.2012 19:16

    @Astonn
    Szkoda, że nasi zawodnicy nie umieli się zaangażować w każdą sekudkę wszystkich meczów za kadencji AvB

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Eden Hazard w Chelsea!

    04.06.2012 18:12

    Mówiłem, że na 100 % go mamy już. :)

  • Komentowany temat:Wygrana Hiszpanii, gol Torresa

    30.05.2012 22:37

    No to dobrze, że dzieciak strzelił. Miejmy nadzieje, że na Euro będzie drugi w na liście strzelców. Pierwszy oczywiście R.Lewandowski :)

  • Komentowany temat:Media: Chelsea wygrała walkę o Edena Hazarda

    28.05.2012 15:44

    Wg mnie to pewne ! Zobaczycie !

  • Komentowany temat:jarak10 - Żegnaj Królu!

    23.05.2012 22:38

    Jestem tylko ciekaw czy w przyszłym sezonie będziemy tęsknić za nim. Chodzi mi o to, że będzie go nam brakowało czy może Torres albo kto inny godniej go zastąpi..a łatwo nie będzie

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba odchodzi z Chelsea

    23.05.2012 22:32

    Łza w oku się kręci jak się to wszystko czyta, ogląda zdjęcia czy kompilacje. Co było już niestety nie wróci. Nie mogę przeżyć, że to był ostatni mecz Didiera w niebieskiej koszulce. Nie mogę znieść myśli, że go poprostu z nami nie będzie. Dziękuje to za mało jemu powinno się wznieść pomnik. Dla nas a przynajmniej dla mnie jest on bohaterem wzorem do naśladowania i nie chodzi tu tylko o piłkę. Jest mi smutno :( It's time to say godbay !! CHELSEA FOR EVER !!

  • Komentowany temat:jarak10 - Żegnaj Królu!

    23.05.2012 22:12

    Piękny filmik... wspomnienia wracają. Tak jak napisałem na YT nie będzie już tego pięknego krzyku komentatora angielskiego DROGBBAAA !!! i to wycie z tyłu.... coś niesamowitego. Wielka legenda, Chelsea to Didier, Didier to Chelsea !

  • Komentowany temat:Bosingwa: Brazylia bez Ramiresa? Kpiny!

    21.05.2012 23:09

    Nam Rami jest potrzebny a w reprezentacji jak widać nie. Szkoda, że nie dostał powołania. ale co zrobimy

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba odchodzi z Chelsea

    21.05.2012 22:49

    Czekam na oficjalne info... teraz mam łzy w oczach jak pomyślę o tym co On zrobił dla tego klubu. Wielka żyjąca legenda, wiele bramek, asyst, meczów... odchodzi można powiedzieć w chwale. Schodzi ze sceny z pucharem Ligii Mistrzów. Schodzi w akompaniamencie braw, łez i krzyków.
    Jedyne co się ciśnie na usta to pieśń... DIDIER DROGBA TRA LALALA.... DIDIER DROGBA TRAAA LALALA !!!!

  • Komentowany temat:Villas-Boas gratuluje Chelsea

    20.05.2012 23:17

    @game89 Chodziło Ci pewnie o efektowniejszą grę bo efektywna to ona jest i to widać !! :)

  • Komentowany temat:Multimedia z meczu

    20.05.2012 21:14

    Nie wyświetla mi się video :(

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 11:21

    Modliłem się i wymodliłem !! Chelsea I raz z pucharem Ligii Mistrzów coś niesamowitego !!!!! CHELSEA CHELSEA TILL I DIE !

  • Komentowany temat:Wygrać Champions League. Do dwóch razy sztuka?

    19.05.2012 16:55

    Ogląda ktoś na stadionie AZS poznan - finał :D chce połączyć juwenalia z meczem :D :D

  • Komentowany temat:McLeish zwolniony z funkcji trenera Aston Villi

    15.05.2012 00:00

    Zgodzę się z wami chłopaki O' Neil dobrze prowadził Villians, szkoda, że odszedł.

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Blackburn

    13.05.2012 20:03

    Teraz mnie olśniło. Przecież Sam zawiesił karierę z powodu konntuzji kolana, ale jak widać wrócił !!!! :)

  • Komentowany temat:Mikel: Błąd Boasa? Brak komunikacji!

    13.05.2012 12:03

    Nawet jeśli nie wygramy LM Di Mateo powinien dostać szansę od zarządu i prowadzić Chelsea w następnym sezonie. Zobaczcie ilu piłkarzy już się wypowiadało na temat Włocha i to tylko w samych superlatywach. Dla nich treningi są radością nawet jeśli wiedzą, że będą na ławce. Chce Robiego na kolejny sezon !!

  • Komentowany temat:

    06.05.2012 12:03

    Ten film już jest w temacie Multimedia.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 24
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373