Komentarze: psycHodeliK
-
Komentowany temat:Dwie torpedy Cisse zatapiają Chelsea
03.05.2012 10:57
@ Rovas. Nie ma potrzeby zmieniać taktyki, skoro 4-2-3-1 daje efekty. Z Newcastle nie mieliśmy ofensywnych pomocników. Malouda nie jest typowym rozgrywającym. Meireles to defensywny pomocnik, tak samo Mikel. Nie ma kreatywności w środku pola i to jest problem. Mata i Lampard nie będą grali cały sezon, jeśli gramy co 3 dni. Skąd wiesz co się działo w szatni za AVB? Carlo dawał radę? Tylko przez jeden sezon, potem wszystko runęło. Nie mamy skrzydłowych, więc Ramires musi tamże grać. ;) Aha, i jak to nie idzie? Mamy bardzo dobre wyniki, tylko 2 przegrane mecze ;) A jakie było ostatnie mecze AVB? ;)
-
Komentowany temat:Dwie torpedy Cisse zatapiają Chelsea
03.05.2012 08:00
No to teraz się pokłócimy, nie? ;)
@Rovas Malouda to sam w sobie jest już niestety porażką. Wystawienie Ramiresa na skrzydle na pewno da więcej niż wystawienie tamże Maloudy. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że co 3 dni gramy arcyważne mecze i musimy rotować składem, bo piłkarze to ludzie i dopada ich zmęczenie. Niestety dopadło ich wczoraj. Ja oglądam wszystkie mecze ;) Nie sądzę żeby gra za RDM nie różniła się niż za Boasa. Po samej taktyce widać. Boas prawie cały czas wciskał na siłę 4-3-3, które nie dawało żadnych efektów (ty jeszcze chcesz tej taktyki -.-), a Roberto zmienił taktykę, która w tej chwili do nas pasuje idealnie, czyli 4-2-3-1. Boas do tego grał z kontry z beniaminkami. Świetnie było prawda? RDM powinien zostać na stałe, wyciągnął zespół z tony gówna.
Zgodzę się tylko w kwestii transferów. Pozornie mamy szeroki skład, ale są tu też wypaleni gracze, których trzeba koniecznie zastąpić. -
Komentowany temat:Jol: Cała Anglia trzyma kciuki za Torresa
09.04.2012 19:52
Loreal1PL, jesteś żałosny. Spłoń. Przeczytaj co napisałeś i się jeszcze raz nad tym zastanów.
BTW, przestudiuj słownik ortograficzny. -
Komentowany temat:Mourinho sięgnie po Bosingwę?
08.04.2012 10:17
Z pocałowaniem ręki. Nawet z dopłatą.
-
Komentowany temat:Abramowicz chce stawiać na młodych
08.04.2012 10:14
Tak, tak, tak. Piazon, Bertrand, Josh czy Feruz powinni znajdywać się chociażby na ławce. Myślę, że by sobie poradzili. Ryan powinien zagrać jeszcze z Fulham, bo z Wigan szło mu naprawdę dobrze.
-
Komentowany temat:Późny gol Maty daje trzy punkty!
07.04.2012 19:14
Nic nie zrobił? AVB zostawił nas w niezłym gównie. Po jego odejściu spodziewałem się gry w LE, al my walczymy w LM, FA CUP i są spore szanse na BIG 4! Umiesz czytać? Piszę przecież, że od kilku spotkań...
-
Komentowany temat:Późny gol Maty daje trzy punkty!
07.04.2012 19:02
Nie patrz na inne kluby, patrz co u nas się dzieje. Jak bez większych problemów Wigan miałoby być ograne skoro oni tak sobie odpuścili, że prawie nie biegali. Który mecz był tak beznadziejny jak ten? Z resztą i tak jest dobrze, gdyż wygrywamy mecz takim Drogbą, Maloudą, Essienem czy Sturridge'm, którzy są bez formy i nie zanosi się żeby ją odzyskali...
-
Komentowany temat:Późny gol Maty daje trzy punkty!
07.04.2012 18:50
lampard82
Tak, oceniaj po jednym meczu. Ten skład był rezerwowy, było widać, że sobie odpuścili. Równie dobrze pracę di Matteo możesz oceniać po jednym rewanżowym spotkaniu z Napoli. Gramy co 3 dni. Odpuścili sobie ten mecz po prostu...
Hiszpański nierób? Tylko wszedł i gra się ożywiła. Mówiąc, że przewracał się o własne nogi, wnioskuję, że jesteś ślepy. Przewracał się, bo się poślizgnął. Nie on jeden z resztą.
Motywacja na Barcę, a motywacja na Wigan się różnią. Nie ma co porównywać i tych dwóch spotkań oraz gdybać co by to było gdybyśmy... Z Barceloną na pewno tak nie zagramy.
Śmieszy mnie, że po jednym złym meczu, który ewidentnie został odpuszczony, od razu spływa fala krytyki na di Matteo i innych. Najbardziej śmieszy mnie hejtowanie Torresa, bo on od kilku spotkać gra znakomicie. -
Komentowany temat:Agent Torresa: Nie prowadzimy rozmów z innymi klubami
29.03.2012 21:13
Przypominam, że 99% 'fanów' wychwalało Drogbę i jechało po Torresie za Boasa.
-
Komentowany temat:Boas: Nie jestem dyktatorem
03.02.2012 15:41
No, no.. Malouda się fochnął - gra. Drogba się fochnął - gra. Lampard się fochnął - gra. Dobre podejście do drużyny panie Boas. Lepiej byłoby gdyby był pan tym dyktatorem...
-
Komentowany temat:Niebiescy czy Czerwoni?
02.02.2012 19:03
Jeśli AVB dowali w składzie Maloudą i Bosingwą to będzie kiepsko... Obstawiam wynik 2:2
-
Komentowany temat:Trio Manchesteru wróci na mecz z Chelsea
01.02.2012 11:28
I kij. Patrząc realistycznie dostaniemy i to sporo...
-
Komentowany temat:Adam Johnson na celowniku The Blues?
29.01.2012 14:27
Już kiedyś mówił, że nie odejdzie. Nawet dziękował Manciniemu, że odrzucił oferty za niego. Nie ma co się nastawiać.
-
Komentowany temat:Boas: Bruyne, Willian i polityka transferowa CFC
27.01.2012 18:42
Cóż, jeśli nie będzie transferów to niech pan Boas da szansę naszej młodzieży...
-
Komentowany temat:Szachtar: 'Willan nie jest gorszy niż Hazard'
27.01.2012 11:07
Willian to świetny zawodnik. Spiridon ma rację, jest nawet lepszy od Hazarda. Myślę, że powinniśmy dać te 30 mln eurosów. Willian nie pomoże nam w LM, ale musimy sobie zapewnić grę w tej LM w przyszłym sezonie, a on zdecydowanie odświeżyłby naszą grę w lidze.
-
Komentowany temat:PSG sprowadzi Bosingwe?
26.01.2012 11:47
Pamiętam jak Jose świetnie pilnował Messiego w meczu z Barcą. Cóż, było minęło. Teraz można powiedzieć, że się wypalił. Jeśli znajdziemy dobrego następcę, droga wolna.
-
Komentowany temat:Willian: Transfer do Chelsea? To marzenie!
26.01.2012 07:57
Noo, jeśli ta wypowiedź jest prawdą to jest świetnie!
Widać, że chłopak jest solidny i nie boi się nowych wyzwań. Jak ktoś już napisał, takich graczy nam potrzeba, a nie bojących się gry w wielkim klubie, wykreowanych przez media. -
Komentowany temat:Rzecznik Genk potwierdza rozmowy z Chelsea
25.01.2012 14:36
Wątpię żeby kogokolwiek ściągnęli przed nadchodzącym meczem. Jak już to 30-31 po zawodach z QPR.
-
Komentowany temat:Eto'o: Drogba potrzebuje zwycięstw
25.01.2012 10:32
Z całym szacunkiem do Drogby, myślę, że Didier powinien odejść. Czas wprowadzać na ławkę takich zawodników jak Feruz, Lalkovic czy Lukaku. Chcę dla niego jak najlepiej, ale lepiej będzie, jak przestanie blokować miejsce w składzie. Cóż, na razie życzę, ci Didier, sukcesu w PNA.
-
Komentowany temat:Rezerwy: Feruz daje remis z Norwich
25.01.2012 10:28
Feruz, Piazon i Lalkovic powinni dostać szansę w seniorach. Są świetni i powinni grać ze słabszymi drużynami w CC. Zasługują na to. ;)
-
Komentowany temat:Kalas z nagrodą najlepszego młodego gracza
25.01.2012 10:24
Kiedy Kalas przychodził do Chelsea za taką cenę, myślałem, że to jakaś kpina. Teraz ten chłopak pokazuję swoją wartość, naprawdę świetnie sobie radzi ;) Tak trzymaj Tomas ;)
-
Komentowany temat:De Bruyne kupiony już w styczniu?
25.01.2012 10:22
BlakerCFC - sorry, ale pieprzysz trzy po trzy ;) Ten chłopak jest świetny. Jeśli nie wiesz jak gra to przypomnij sobie mecz Genk z Chelsea ;) Lepiej kupować świeżych, głodnych sukcesów piłkarzy, a nie wypromowanych przez media.
Co do newsa, De Bruyne to bardzo obiecujący piłkarz ;) Myślę, że dobrym ruchem będzie jego kupno, a w lecie wypożyczenie do klubu z PL -
Komentowany temat:Abramowicz włączy się w transfer Williana?
24.01.2012 11:33
TomoCFC - podziały na ludzi z danego państwa są największą głupotą. Według twego rozumowania Ramires i Luiz nie dają rady w Chelsea i trzeba ich się pozbyć oraz nie kupować Brazylijczyków. Idiotyzm. Zresztą Hazard i Willian mają podobną posturę ciała, więc nie wiem o co ci chodzi.
Z tego co piszesz, wnioskuję, że Willian nie jest potrzebny. Moim zdaniem jest i to bardzo. Willian gra na obu skrzydłach z powodzeniem. Mata schodzi cały czas do środka, a Cole zastępuje go na skrzydle i dlatego ma 2 razy więcej roboty. Willian na lewe skrzydło, a Mata do środka i będzie dobrze. -
Komentowany temat:Willian na progu przenosin do Chelsea?
21.01.2012 17:55
Skąd wiesz, że będzie plucie? Skąd wiesz, że będzie niewypałem? Ach, zapomniałem, wzorujesz się tylko na lidze.
-
Komentowany temat:Willian na progu przenosin do Chelsea?
21.01.2012 17:52
Lukaku dostaje mało minut. W następnym sezonie raczej pójdzie na wypożyczenie i się rozegra. Zresztą jak przykład Lukaku ci nie odpowiada to popatrz na Hernandeza.



