Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 56

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: CinekCFC1905

Znaleziono 947 komentarzy użytkownika CinekCFC1905
  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 21:22

    Dlaczego to robisz? Czy ja Cię obrażam? Po za tym, do kogo się spinam, bo bie kojarzę takiej sytuacji?

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 21:11

    Kunon- Przeczytaj naszą konwersację od początku i wtedy napisz czy i ty byś się nie zdenerwował. Po za tym w ogóle go nie obraziłem, to on to robił.

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 20:46

    Każdy wie o co ci chodzi z tym że niepoprawnie się wysławiasz.

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 20:41

    Haha. Jednego newsa nie doczytałem, bo akurat rozmawiałem przez telefon a ty teraz będziesz używał tego argumentu do walki ze mną, chociaż każdy na tej stronie wie że mam rację. Mam dla Ciebie radę, jeśli nie potrafisz się poprawnie wysłowić do tego nie rób. Poza tym przydałoby się żebyś zachował trochę kultury w stosunku do mnie, bo ja kolego cię nie obrażam. Na przyszłość-zachowaj trochę pokory, bo widzę że nie potrafisz się zgodzić z kimś, kto ma rację.

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 20:16

    Haha. Widzę że inteligencją to ty nie grzeszysz. Ile ty w ogóle masz lat, stawiam że 13. Ciekawe czy zgadłem. Jak można myśleć że młoda Chelsea to inny klub?! facepalm

  • Komentowany temat:Nasri wróci na mecz z Chelsea

    13.02.2014 19:48

    Sorry kolego, nie czytam z jednego prostego powodu, po prostu nie potrafię!

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 19:44

    A czy to takie trudne do zrozumienia, że Chelsea to Chelsea czyli jeden klub. A zawodnicy którzy bronią barw młodej Chelsea, grają w akademii naszego klubu, czylii zdziwię Cię...Chelsea!

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 19:31

    No sorry, ale nie mogę przejść obojętnie patrząc co ty wypisujesz. Chelsea ma bardzo rozbudowane kluby? Przecież Chelsea to Chelsea, czyli jeden klub. Jedna wiara, jeden klub!

  • Komentowany temat:Wilmots: Wolę bardziej Hazarda niż Messiego, Neymara i Ronaldo

    13.02.2014 19:25

    Potencjałem Eden na pewno nie ustępuje Messiemu czy Ronaldo. Jeśli będzie grał tak, jak od początku obecnego roku, to będzie znaczyło że można go już ustawiać w jednej półce z tymi dwoma Panami. Formę jak widać ustabilizował mimo swojego młodego wieku, jest kluczową postacią naszego zespołu, także nie widzę przeciwwskazań, by już niedługo skutecznie walczył o Złotą Piłkę. Jedynie co mu brakuję to ,,nosa pod bramką rywala". Messi a szczególnie Ronaldo wiele bramek strzelają na pusta bramkę, ponieważ przewidują gdzie spadnie piłka. Eden z reguły strzela sam wypracowując sobie sytuację, dlatego nie zdobywa tylu bramek co wspomniana dwójka.

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 19:12

    StaraDama- co to znaczy profesjonalną Chelsea? Czyżby zawodnicy naszych rezerw nie byli profesjonalistami?

  • Komentowany temat:Nasri wróci na mecz z Chelsea

    13.02.2014 19:10

    Czyli powoli powracają czołowi zawodnicy City. Jestem ciekaw, kiedy wróci Aguero, Teoretycznie miał pauzować miesiąc, ale z tego co wiem, to już trenuję z drużyną..

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 18:57

    KonraddT- Z reguły bywa tak, że zawodnik po kontuzji zerwania więzadeł, motorycznie prezentuję się lepiej niż zawodnicy którzy są w ciągu treningowym. Dlaczego? On w tym okresie nie próżnował. Pracował dużo ciężej (nad przede wszystkim utraconym mięśniem), by jak najszybciej powrócić do normalnych treningów z resztą drużyny. Jego organizm przyzwyczaił się do dużych obciążeń i na pewno w tej kwestii nie będzie odstawał od reszty kolegów, którzy co kilka dni rozgrywają mecze i na pewno na treningach nie są eksploatowani. Jeśli o mnie chodzi, to jetem pewny że jego cechy wolicjonalne będą w jak najlepszym porządku, boję się tylko o jego psychiczne nastawienie po tej kontuzji. Jest młody, bardzo szybko wrócił do treningów, więc na pewno jest także ambitny. Myślę że sobie poradzi.

  • Komentowany temat:Jones: Zatrzymać Hazarda

    11.02.2014 19:25

    Jeśli dzisiaj zawodnicy Wes Bromu będą podwajać Hazarda, co w obecnym footballu występuję coraz rzadziej, to inni zawodnicy naszego ofensywnego kwartetu rozmontują ich defensywę. Na ich miejscu nie ryzykowałbym taką zagrywką. Wes na pewno nie wyjdzie dziś z defensywnym nastawieniem, więc przy kontrach na pewno będą mieli ogromny ból głowy, zastanawiając się jak powstrzymać Edena.

  • Komentowany temat:Mourinho: City ma masę szczęścia

    31.01.2014 16:19

    Haha, czy po takich słowach morale zawodników City pójda w dół? Nie sądzę! Oni znają swoja wartość i wygrane różnicą kilku bramek nie moga być dziełem przypadku.

  • Komentowany temat:Agent Zoumy potwierdza transfer

    31.01.2014 16:15

    Liga Francuska to naprawdę dobre miejsce dla rozwoju młodych zawodników. Ponadto praktycznie każdy zawodnik z tej ligi sprawdza się w naszej drużynie. Myślę że za kilka sezonów może to być kluczowa postać naszego zespołu.

  • Komentowany temat:Agent: Wallace zostaje do końca sezonu

    31.01.2014 16:09

    Po co pisać o zawodniku, który tylko w teorii jest zawodnikiem Chelsea. Przecież wiadomo że on nigdy nie będzie czołową postacią naszej drużyny. Sorry za sarkazm, ale tak po prostu jest...

  • Komentowany temat:Salah: Świetny rok

    31.01.2014 16:05

    Mam dużą wątpliwość co do słuszności tego transferu. Po co wydawać kolejne miliony, skoro można by odwołać któregoś zawodnika z wypożyczenia o podobym lub nawet większym potencjale, co tylko byłoby z pożytkiem dla klubu jak i samego zawodnika a zainwestowane pieniądze za Salaha można by było przeznaczyć na kupno nowego napastnika.

  • Komentowany temat:Ancelotti zainteresowany Courtoisem?

    30.01.2014 18:24

    Carlo chyba nie zrobisz nam tego? Bierzcie tego Kiko Garcie, który wszystko broni Ronaldo. Może wtedy nie będzie miał problemów z umieszczaniem piłki w siatce Espanyolu..

  • Komentowany temat:Martinez: Latem złożymy ofertę za Lukaku

    18.01.2014 17:05

    Nie oddałbym go nawet za 40 mln. Szkoda tylko że już w tym sezonie nie został u nas. Gdyby Mou przejrzał na oczy to już teraz mielibyśmy 5 pkt przewagi nad Arsenalem..

  • Komentowany temat:Koniec sagi z Lewandowskim

    05.01.2014 03:03

    Celem numer jeden na to okno lub po zakończeniu obecnego sezonu powinien być Diego Costa. Ma wszelkie predyspozycję by sprawdzić się w jakże trudnej roli bycia bramkostrzelnym napastnikiem CHELSEA...

  • Komentowany temat:Inter odrzucił ofertę za Guarina

    05.01.2014 02:56

    Guarin w CHELSEA to coś takiego jak Cabaj w Legii...

  • Komentowany temat:McClaren: Wielki mecz

    05.01.2014 02:54

    Niezły trener, dziwię się że prowadzi jedynie II ligowy zespół. Mecz na pewno nie będzie łatwy. Derby pewnie cofną się głęboko do defensywy a my nie będziemy chcieli ryzykować. Wydaję mi się że może to być dość nudny mecz. Obstawiam 0:1 lub 0:2

  • Komentowany temat:Mourinho: Niektórzy wolą pieniądze niż trofea

    05.01.2014 02:49

    Witsel, Hulk, Falcao, Moutinho, J.Rodriguez, Willian (dobrze że Anji straciło sponsora hehe). Można wymieniać i wymieniać. Prawdą jest że piłką rządzi pieniądz. Nie powinno być czegoś takiego że zespół przez 100 lat buduję swoją historię, ma ustabilizowaną sytuację finansową, zajmuję na koniec sezonu miejsce w środku tabeli i z rzadka zdobywa jakieś trofeum, przegrywa z zespołem który przed objęciem szejka dostaw od nich bęcki na każdym kroku. To jest wielka niesprawiedliwość a takie ,,mocarstwowe" kluby na chwilę jak Malaga czy Anji to jest jakaś żenada...

  • Komentowany temat:Jose: Z szacunkiem do Derby

    05.01.2014 02:37

    Derby może być niewygodnym rywalem, aczkolwiek myślę że powinniśmy sobie z nimi poradzić. Mam nadzieję że będziemy kontynuować dobrą passę. Liczę na 0 z tyłu.

  • Komentowany temat:Juventus chętny na Matę?

    05.01.2014 02:34

    Szkoda Maty. Ma bardzo mało wad, ale akurat jedna z nich jest najważniejszą cechą od której Mourinho zaczyna budowanie składu, czyli odbiór. Ze skutecznym pressingiem na rywala u Juana też bardzo kiepsko. Szkoda, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Tak czy siak, Mou mógłby spróbować zrobić taki mały trik o którym już mówiłem, a mianowicie: Torri w defensywie zmieniałby się pozycjami z Juanem i preesowałby z resztą ofensywnych graczy a Mata jedynie by przeszkadzał obrońcą w skutecznym wyprowadzeniu piłki.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 56
  • Użytkowników: 352028
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373