Ostatnie newsy »

Koeman: Skutecznośc była po stronie Chelsea

30.04.2017 18:18 / admin

Ronald Koeman pochwalił dzisiejszą skuteczność Chelsea choć podkreśla, że wynik 0:3 jest dla jego zespołu zbyt surowy.

Myślę, że zagraliśmy dziś dobry występ. Dobrze rozpoczęliśmy ten mecz, ale mieliśmy pecha uderzając w pierwszej minucie tylko w słupek. Popełniliśmy kilka błędów w posiadaniu piłki, co okazało się niebezpieczne w pierwszej połowie meczu, ale do stanu 0:1 graliśmy dobrze.

Po stracie gola było nam trudniej kreować swoje sytuacje, a kiedy zrobisz takiej drużynie jak Chelsea trochę więcej miejsca na boisku, skrzywdzi cię drugą bramka, która zabija mecz. Trzeci gol padł po akcji wysokiej jakości pokazującą ofensywną siłę Chelsea
- mówił Ronald Koeman.

Być może nie zasłużyliśmy na aż taką porażkę, ale taki jest futbol. Chelsea dobrze broniła prowadzenia, ma doświadczenie. Czekała, kiedy damy jej więcej miejsca i tworzyła swoje szanse - to była różnica między obydwoma zespołami. Dziś byli skuteczniejsi.

Gueye zagrał dobrze, nie jest łatow pokryć Edena Hazarda. Myślę, że go kontrolował, był agresywny, zatrzymał jednego z najlepszych graczy Chelsea. To był znakomity występ