Ostatnie newsy »

Porażka w meczu z Bayernem

25.07.2017 16:00 / FigaZ

The Blues w swoim drugim towarzyskim spotkaniu ponieśłi porażkę w meczu z mistrzem Niemiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3.

Po przekonującym sobotnim zwycięstwie z Arsenalem tym razem podopieczni Antonio Conte przystąpili do pojedynku z bardziej wymagającym rywalem.

Pierwszą bramkę dla Bawarczyków zdobył już w 6 minucie spotkania Rafinha, który kozłującym strzałem po długim słupku z ponad 20 metrów zaskoczył Courtois. Zaledwie 6 minut później wyszli oni na dwubramkowe prowadzenie po akcji Ribery'ego, który ograł w polu karnym Cesara Azpilicuetę po czym miękką wrzutką znalazł Thomasa Mullera. Ten sam zawodnik w 26 minucie spotkania podwyższył wynik świetnym uderzeniem sprzed pola karnego.

W doliczonym czasie pierwszej połowy mogliśmy w końcu być świadkami pierwszej bramki dla zespołu The Blues. Z prawego skrzydła piłkę po ziemi dogrywał Victor Moses. Ta trafiła pod nogi Marcosa Alonso, który potężnym uderzeniem umieścił ją w siatce. W 85 minucie wynik meczu ustalił Michy Batshuayi. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Cesc Fabregas, piłka minęła walczących o nią Wintzheimera i Moratę, a następnie trafiła pod nogi Belga, który bez problemu skierował ją do bramki.

Kolejne spotkanie zawodnicy Chelsea rozegrają w sobotę. Wówczas zmierzą się oni z Interem Mediolan.