Ostatnie newsy »

MŚ: Wygrana Francji i Danii, porażka Nigerii

17.06.2018 07:11 / admin

W pierwszych meczach na mundialu Francja pokonała Australię 2:1 a Dania cieszyła się ze zwycięstwa nad Peru 1:0. W innych humorach z boiska schodzili gracze Nigerii, pokonani przez Chorwację 0:2...

W podstawowym składzie Francji znalazło się miejsce dla N'Golo Kante, z kolei Olivier Giroud musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych. Napastnik pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania.

W 56 minucie udany rzut karny wykonał Griezmann, ale kilka minut później sytuacja powtórzyła się w przeciwległym polu karnym i Jedinak doprowadził do wyrównania. Rezultat ustalił szczęśliwy gol Paula Pogby.

W spotkaniu Danii z Peru od pierwszej minuty zagrał Andreas Christensen. Solidna gra obrońcy Chelsea zakończyła się w 80 minucie, kiedy to został zmieniony - prawdopodobnie przyczyna był niewielki uraz piłkarza. Wynik meczu ustalił swoja bramką w 59 minucie Eriksen.

W meczu Argentyny z Islandią padł tylko remis 1:1 a bramki zespołu z Ameryki Południowej pilnował Willy Caballero.

Innym sfrustrowanym graczem Chelsea mógł być Victor Moses, który mimo własnej bardzo dobrej gry musiał przełknąć gorycz porażki w meczu z Chorwacją. Gole wpadły po samobóju Etebo i jedenastce Modrica.