Ostatnie newsy »

Chelsea wciąż bez zwycięstwa

18.08.2019 19:21 / admin

Tylko remisem 1:1 zakończył się mecz na stamford Bridge między Chelsea a Leicester a to oznacza, że The Blues wciąż nie mają na koncie zwycięstwa w tym sezonie. Co więcej - druga połowa należała do gości a tym samym zdobyty punkt można rozpatrywać w kategoriach dobrego wyniku...

Piłkarze The Blues mogli objąć prowadzenie już w drugiej minucie, lecz Pedro uderzył obok bramki. Kilkadziesiąt sekund potem bramkarz Lisów poradził sobie z uderzeniem Mounta.

Duńczyk był bezradny kilka minut potem: wtedy to Mount pokonał go płaskim uderzeniem po zabraniu piłki Ndidiemu.

W 21. minucie zawodnicy Chelsea mieli następną dogodną sytuację, ale nie wykorzystał jej Mount. Tym razem górą był bramkarz Leicester.
Kilka minut potem piłkarze z Londynu mogli zdobyć następnego gola. W porę interweniował jednak Fuchs, który uprzedził Kante.

W 67. minucie gracze Leicester City doprowadzili do wyrównania po trafieniu Ndidiego, który wysokoczył najwyżej w polu karnym i zdobył gola głową, odpokutowując tym samym sytuację straconej bramki po swoim błędzie.

W 73. minucie na uderzenie zdecydował się Maddison. Jego próba poszybowała jednak w niewielkiej odległości nad poprzeczką. Kilka minut potem okazję miał Vardy, lecz też nie wykazał się odpowiednią precyzją.

W 89. minucie znowu blisko byli goście. Celnie strzelał Tielemans, ale Kepa zdołał odbić piłkę do boku.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1.

Chelsea - Leicester 1:1 (1:0)