aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: admin 16.12.2007 19:07 źródło: inne

W derby Londynu podejmujący Chelsea Arsenal wygrał 1:0 po bramce Gallasa w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu.
Poniżej przedstawiamy relację jaką przeprowadziliśmy dla Was podczas spotkania.

Podstawowa jedenastka Chelsea na dziś: Cech, Ferreira, Alex, Terry, A. Cole, Obi Mikel, Makelele, Lampard, Wright-Phillips, Szewczenko, J. Cole.
Na ławce rezerwowych zasiedli: Cudicini, Belletti, Ben-Haim, Kalou, Pizarro.

W drugim rozegranym spotkaniu Premier League wśród drużyn "wielkiej czwórki" Liverpool przegrał na swoim stadionie z Manchesterem United 0:1. Gola dla Diabłów strzelił Tevez.

Początek meczu wygląda jak wzajemne badanie swoich sił. Drużyny przyczajone, czekaja na pierwsze błędy swojego przeciwnika. Kibice chyba posłuchali Arsene Wengera proszącego, aby zachować kulturę w chwili posiadania piłki przez byłego Kanoniera - Ashleya Cole'a.
W 5 minucie po zderzeniu z J. Colem boisko na chwilę opuszcza Sagna. W 8 minucie Arsenal ma przyznany rzut wolny - na szczęście nasi obrńcy wybijają piłkę.
A jednak zbyt wcześnie pochwaliliśmy kibiców gospodarzy - Ashley Cole jest obecnie każdorazowo wygwizdywany, kiedy tylko dochodzi do piłki. W 11 minucie strzela Adebayor - ponad bramką Cecha. Niewiele się pomylił napastnik Kanonierów...
W 14 minucie Alex popełnia błąd podając do Cecha niewiele brakowało do samobója... - w rezultacie mamy rzut rożny, który nie przynosi składnej akcji Arsenalowi.
W odpowiedzi strzela Wright-Phillips, ładnie jednak popisuje się Almunia. W 17 minucie Szewczenko podaje do SWP, ten jednak przegrywa przegrywa walkę powietrzną z obrońcami. Linia ataku Chelsea nadziewa się kilkukrotnie na Gallasa, który wybija piłki. W 19 minucie dwa wolne dla Arsenalu, na szczęście bez zagrożenia dla bramki Cecha.
22 minuta - żółta kartka dla Adebayora za faul na szarżującym Ashleyu Cole'u. Medycy na boisku.
24 minuta - rzut wolny po faulu Ferreiry - wykonuje Eboue, ale trafia w mur. Kontra Chelsea kończy się odgwizdaniem spalonego Szewczenki. Po chwili fauluje Cole'a Eboue. Do piłki podchodzi Lampard, strzela, ale piłka leci daleko od bramki.
28 minuta - wojna nerwów pod polem karnym Arsenalu, ogółna szarpanina i pyskówki. Rezultat? - żółty kartonik dla Lamparda i Terry'ego !
30 minuta - wolny dla Kanonierów, uderza Fabregas, ale ponad poprzeczką. Chwilę później fauluje Terry, musi uważać, żeby nie wylecieć z boiska!
33 minuta - pięknie uderza Szewczenko, ale broni to Almunia... Po rożnym gospodarze ruszają do kontry, piłkę na aut wybijają nasi obrońcy. 34 minuta - żółtą kartką ukarany Eboue za faul na Terrym. To już 4 kartonik w tym meczu. Terry zmuszony opuścić boisko - oby tylko chwilowo!
36 minuta - strzał Rosickyego, obok słupka bramki Cecha. Na boisko wraca Terry ale pada na swoim polu karnym ! A jednak ! Grant ściąga go z boiska, na jego miejsce wchodzi Ben-Haim! Chelsea traci swojego kapitana...
W 39 minucie strzela Eboue - bardzo niecelnie... Chwilę później Makelele zostaje faulowany i Chelsea wznawia grę od rzutu wolnego.
41 minuta - Eboue próbuje przedrzeć się z piłką na pole karne, stopuje go Ben-Haim. 43 minuta - Obi Mikel faulowany przez Hleba. Bardzo dużo agresywnych zagrań w dzisiejszym meczu.
46 minuta - sędzia gwiżdże offsajd Joe Cole'a.
Najgorzej jak można - 46 minuta - gol dla Arsenalu po rzucie rożnym: piłkę główkował Gallas !

Arbiter kończy pierwszą połowę. Chelsea dostała gola do szatni od swojego byłego zawodnika - Williama Gallasa. Gra jest agresywna, na dodatek wykluczony z niej został nasz kapitan John Terry. Co czeka nas w ciągu kolejnych 45 minut ?

Rozpoczynamy drugą połowę meczu, na razie nie widać roszad w składach. Z animuszem rozpoczyna Chelsea, ale dośrodkowana przez Lamparda piłka opuszcza boisko. Kolejna kontra kończy się w podobny sposób.
Dośrodkowanie SWP wybija Gallas, uderzyć próbuje Ferreira, jednak piłkę łapie Almununia. Cały czas słuchac przeraźliwe gwizdy kiedy piłki dotyka Ashley Cole.
54 minuta - wypuszczoną zbyt daleko przed siebie piłkę przez SWP przejmuje Almunia. Arsenal w ataku.
57 minuta - SWP ponownie w polu karnym, ale znów przerywa Gallas. Rożny wykonuje Lampard, ale niecelnie. W 60 minucie SWP zagrywa piłkę wzdłóż bramki, ale nikt tego nie zamyka.
61 minuta - pięknie strzela Obi Mikel, broni Almunia! Mikel próbuje ponownie, znów górą Almunia. Minutę później Flamini fauluje Joe Cole'a, rzut wolny dla The Blues.
64 minuta - żółta kartka dla Toure za dyskusje. chwilę później taki sam kartonik zobaczył Flamini za faul na Cole'u!
65 minuta - za Makelele wchodzi Pizarro.
66 minuta - siódma żółta kartka w meczu ! Tym razem dla Joe Cole'a za faul na Eboue. Ten opuszcza boisko na noszach, za niego wchodzi Van Persie.
Van Persie wchodzi w grę - oddaje dwa strzały, ostatni z trudem łapie Cech. W 72 minucie znów Van Persie: potężnie, ale obok bramki.
73 minuta - żółta kartka dla Ben-Haima za faul na Fabregasie. W 74 minucie Wright Phillips wali tuż przed bramką w piłkę - ta leci obok słupka!
W 75 minucie Grant ściąga z boiska Wright-Phillipsa. W jego miejsce wchodzi Kalou. W 76 minucie po akcji Kanonierów strzela Fabregas - nad poprzeczką.
Zmiana również w drużynie gospodarzy - schodzi Hleb, w jego miejsce Silva.
78 minuta - uderza Kalou, ale znów Arsenal ma szczęście - obok słupka!
80 minuta - zamieszanie w polu karnym Arsenalu, dośrodkowania są blokowane, w końcu zamiast piłki do bramki wpada Szewczenko... Grę wznawia Almunia.
83 minuta - żółta kartka dla Mikela.
85 minuta - sędzia nie uznaje gola Fabregasa z powodu offsajdu. Uffff... Po ziemi uderza Joe Cole, ale nie sprawia tym kłopotu Almunii. Chwilę później Rosicky wprost w ręce Cecha.
W 88 minucie dwa strzały na bramkę Cecha - strzaleli kolejno van Persie i Fabregas, nasz goalkeeper pokazał w obronie wielki kunszt! W odpowiedzi Cole do Szewczenki, ten uderza, ale łapie piłkę Almunia.
90 minuta - znów piłka w siatce Cecha, ale znów sędzia jej nie uznaje - wcześniej był faul na Ben-Haimie! Arbiter dolicza 5 minut! Do boju!
91 minuta: faul pod polem karnym gospodarzy na Mikelu. Uderza Szewczenko - znów popisuje się Almunia! W 93 minucie na spalonym ukraiński napastnik.
Wenger dokonuje ostatniej zmiany - schodzi Adebayor, za niego Bendtner.
W 94 minucie sam na sam z Cechem Fabregas, jednak nie wykorzystuje sytuacji. W 95 minucie ukarany jeszcze żółtą kartką Fabregas za zaczepkę z Colem. Tak kończy się ten mecz - Chelsea przegrywa i pozwala oderwać się Manchesterowi i Asrsenalowi w tabeli Premiership.

Arsenal - Chelsea 1:0 (1:0)
bramki: Gallas (47')