aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Chelsea v City

Chelsea poniosła pierwszą porażkę w przedsezonowym tournee. W Filadelfii lepszy od londyńczyków (3:2) okazał się zespół złożony z gwiazd amerykańskiej MLS. Bramki dla 'The Blues' padły łupem weteranów - Johna Terry'ego i Franka Lamparda, natomiast dla MLS gole strzelali Wondolowski, Pontius i Johnson.

Zgodnie z zapowiedzią Roberto Di Matteo w pierwszym składzie Chelsea zobaczyliśmy tym razem starszych piłkarzy. Co ciekawe, między słupkami stanął jednak nie Cech, ale wymiennie Hilario z Turnbullem.
Na środku obrony grali Cahill i Terry, a jako głębiej ustawieni pomocnicy grali Lampard z Essienem. Atak wspierali Benayoun, Marin i Ramires zaś na szpicy samotnie grał Lukaku.

Już na początku meczu okazję do interwencji miał Hilario, który udanie przeciął dośrodkowanie Beckhama. W odpowiedzi swoją akcję rozegrali Marin z Lukaku, ale dobrze interweniował grający niegdyś w Watford defensor Jay DeMerit.

W 20 minucie na prowadzenie wyszedł zespół gospodarzy po dośrodkowaniu Henry'ego. Wykorzystał je Wondolowski, który wyszedł przez Terry'ego i z czterech metrów wpakował piłkę do bramki.

Dziesięć minut potrzebowała Chelsea do wyrównania. Rzut rożny egzekwował Frank Lampard, a kapitalnie bita piłka spadła wprost na głowę naszego kapitana, który nie mógł się w lepszy sposób zrehabilitować za błąd z pierwszego gola. 1:1!

Pięć minut przed przerwą umiejętności bramkarza MLS przetestował Marin, jednak ten nie dał się pokonać. W odpowiedzi z Hilario to samo zrobił Henry.

W przerwie Roberto Di Matteo zdecydował się na cztery zmiany. Z boiska ściągnął Cole'a i Benayouna, a także Hilario i Terry'ego. W ich miejsce weszli Turnbull, Luiz, Ferreira i Malouda.

W 57 minucie świetną interwencją po strzale Lamparda popisał się Dan Kennedy, jednak chwilę później musiał już wyciągać piłkę z siatki: po dośrodkowaniu Ramiresa piłkę otrzymał Lampard, który bez wahania tym razem pokonał Kennedy'ego. 1:2!

Chelsea nie cieszyła się zbyt długo z prowadzenia, bowiem w 72 minucie doszło do wyrównania. Tym razem Beckham podał piłkę do De Rosarioa ten wysunął ją Pontiusowi, który pokonał Turnbulla.

W odpowiedzi Hazard świetnie dośrodkował piłkę do Kevina De Bruyne'a, jednak uderzona przez Belga piłka została świetnie obroniona przez Kennedy'ego.

W 78 minucie po faulu Branislava Ivanovica rzut wolny wykonywał De Rosario, ale chybił tuż nad bramką.

W 90 minucie spotkania doszło do ustalenia jego rezultatu. Tym razem niestety swój udział przy bramce miał David Luiz - strzelona przez Johnsona piłka obiła się o nogę naszego defensowa i wpadła do pustej bramki.

Przed Chelsea pozostał do rozegrania już ostatni mecz w USA. Tym razem rywalem londyńczyków będzie włoski AC Milan.

MLS All-Stars vs Chelsea 3:2 (1:1)

Chris Wodolowski 21
John Terry 31
Frank Lampard 58
Chris Pontius 72
Johnson 90

Chelsea (4-3-3): Hilario (Turnbull h-t); Ivanovic, Cahill (Chalobah 74), Terry (David Luiz h-t), Cole (Ferreira h-t); Essien (Mikel 60), Lampard (Meireles 60); Ramires (Hazard 60), Marin (Piazon 60), Benayoun (Malouda h-t); Lukaku (De Bruyne 74).

MLS All-Stars (4-4-2): Nielsen (Kennedy h-t); Beitashour, Collin (Valdes 35), DeMerit, Morrow (Corrales 55); Beckham (Farfan 21), De Rosario (c), Alonso (Beckerman 55), Donovan (Pontius h-t); Henry (Zusi 55), Wondolowski (Johnson 59).

17551 wyświetleń | 50 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ElMago28.07.2012 12:01

Wynik nie jest zadowalający, ale są też pozytywy z tego meczu. Napewno na plus jest Essien, który jak na razie w sparingach gra genialnie, cieszy też kolejny dobry występ Marina. Napewno na minus jest gra obronną i kolejny słaby występ Yossiego...

krzysiek950626.07.2012 17:29

moim zdaniem to był najlepszy mecz ze sparingowych nasi utrzymują sie coraz lepiej przy piłce ale mnie wkurz ta gra maludy i fereiry oni to powinni być jako pierwsi do odszczału a następny benayun i strasznie by pasowało prawego obrońce

ElNinoTorres926.07.2012 17:25

szkoda tego meczu. lecz to tylko sparing. Brawo dla Lamparda i Terrego:))

ivax2x26.07.2012 17:16

Liczę, że na Milan obudzą się ze snu wakacyjnego i zagrają wreszcie dobry mecz sparingowy. Być może te błędy jakie popełniliśmy da się skorygować i będą tego efekty. Co do dzisiejszego meczu: Lukaku to według mnie powinien iść na wypożyczenie do jakiegoś klubu z PL, aby się ograł, ponieważ zagrał tylko jeden dobry mecz z Seattle a w tych dwóch grał jak cień własnego siebie.
Dobrze, że wraca Torres do składu, bo jakoś Piazon jako napastnik mnie nie przekonuje, lepiej czuje się za napastnikiem.
Co na plus: Marin, Hazard, Cole, Terry, Lampard.
Na minus: Malouda, De Bruyne.
Reszta zagrała w miarę swoich możliwości. Zobaczymy co przyniesie kolejny sparing z Milanem.

David9126.07.2012 16:22

to tylko sparingi niema co się martwić mają chłopaki czas do poprawki :D dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi byle by wygrywali mecze w sezonie :D

BeduinekRurek26.07.2012 16:11