Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

Twierdza Britannium skruszona!

dodał: admin 12.01.2013 16:50 źródło: goal.pl
Chelsea v Boro

Gracze Stoke City cieszyli się z wyśrubowanego rekordu braku porażki na własnym stadionie od lutego 2012 roku. Aż do dzisiaj. Dziś na tym terenie powody do radości miała tylko Chelsea, która wygrała z godpodarzemi 4:0.

Mecz na Britannia Stadium aktywniej rozpoczęli gospodarze jednak to napastnik Stoke, Jonathan Walters mógł w 7. minucie otworzyć wynik spotkania - jego strzał o centymetry, ale minął jednak słupek bramki Petra Cecha, który uporał się już z kontuzją i strzegł dziś bramki Chelsea.

W okolicach 30. minuty meczu dwie dobre sytuacje stworzyli asystując sobie nawzajem Ba i Lampard. Strzały obu graczy bronił jednakże przytomnie nogami Begovic. Nie miał już za to żadnych bośniacki bramkarz The Potters w doliczonym czasie gry, gdy we własne pole karne wrócił Jonathan Walters i po dośrodkowaniu Azpilicuety wpakował piłkę do własnej siatki. Co najgorsze był to dopiero początek pecha napastnika.

W 62. minucie spotkania znów dośrodkowanie The Blues zakończyło się bramką i znów swojego golkipera zaskoczył, tym razem naciskany przez Lamparda, Walters. Trzy minuty później było już 3-0 dla gości. Rzut karny po wątpliwym faulu Shawcrossa / Hutha na Macie wykorzystał bardzo pewnie Frank Lampard.

To nie był koniec emocji na Britannia Stadium. Kilka minut później Lampard mógł podwyższyć wynik, w idealnej jednak sytuacji trafił prosto w Begovicia. Trafił za to niemal w okno jego bramki w nieco trudniejszej - bo z ponad 30 metrów - sytuacji Eden Hazard. Fenomenalnym uderzeniem Belg ustalił w 73. minucie spotkania wynik meczu na 4-0.

Gracze Pullisa mogli zdobyć jeszcze tego popołudnia honorowe trafienie po tym gdy faulowany w polu karnym Walters wykorzystywał jedenastkę. Mocny strzał niezwykle pechowego dziś gracza tylko otarł się o poprzeczkę. Chelsea odczarowała Britannia Stadium i przeskoczyła w tabeli Premier League Tottenham Hotspur.

Lamps9014.01.2013 17:57

mi Go nie szkoda taki pilkarz taka gra...

surmi13.01.2013 21:25

Waters musi być załamany 2 samobóje a na sam koniec zmarnował jeszcze karnego no sądzę że fala krytyki spadnie na niego jak grom z jasnego nieba co do samego meczu o dziwo Chelsea zagrała całkiem ładnie mam nadzieje że utrzymają poziom do starcia derbowego z Arsenalem !

kibicchelsea13.01.2013 20:27

2 samobóje ;D hahaha

jonjon1713.01.2013 18:47

Szkoda mi Waltersa...

szczepanh713.01.2013 12:08

Dziwny mecz, ale i takie sie maja miejsce w futbolu:) ważne 3pkt! ! !

Kobiel613.01.2013 10:18

Z takim trudnym rywalem jakim jest Stoke potrafiliśmy zdobyć 6 punktów! No, a z QPR zdobyliśmy, tylko 1 pkt... Szkoda, tak straconych głupich punktów, no ale mówi się trudno. Cieszy, że jako pierwsi pokonaliśmy ich na ich stadionie.

krzysiek950613.01.2013 09:52

dobry mecz chociaż wkuża mnie to że zamiast tych starych zawodników takich jak ferreira powinien dać pograć młodym przy takim wyniku

Marti61513.01.2013 09:26

Najważniejsze są 3 punkty , a teraz trzeba się skupić na środowym meczu z świętymi i liczyć na niedzielne potknięcia Manchesterów.

kazul9113.01.2013 08:39

Gramy w kratkę. Raz mamy dobry mecz, a raz zły, i tak od jakiegoś czasu. Zdecydowanie musimy ustabilizować formę.