cześć

Moses: Rozpoczęliśmy zbyt wolno

dodał: admin 26.07.2017 08:02 źródło: chelseafc.com
Victor Moses

Choć wynik ostatniego towarzyskiego meczu przeciwko Bayernowi nie może cieszyć kibiców, to Victor Moses zauważa korzyści płynące z rozgrywanych spotkań przeciwko topowym przeciwnikom na obecnym etapie przygotowań do sezonu.

Mecz z Bayernem był dobrą, konkurencyjną grą. Bayern to klasowy rywal. Dla nas było to trzecie towarzyskie spotkanie a pierwszej połowy nie rozegraliśmy najlepiej.

Rywal zdobył trzy ładne bramki i jest to coś, nad czym musimy popracować na treningach aby upewnić się, że to poprawimy. W naszym zespole jest wielu dobrych piłkarzy którzy wiedzą, co nożna jeszcze szlifować. Tak, zbyt wolno rozpoczęliśmy to spotkanie
- opisuje mecz Moses.

Druga połowa wyglądała znacznie lepiej. Szkoda, że przegraliśmy 3:2, ale to tylko przedsezonowy sparing, teraz skupiamy się na kolejnym meczu. Ja sam zagrałem 90 minut, po urlopie nie jet to łatwe, ale potrzebujesz tych minut zanim rozpoczniesz sezon.

W części meczu Moses zagrał na lewym wahadle.

Trener powiedział mi, żebym przybrał rolę lewego wahadłowego. Mogę to robić po tamtej stronie, zwłaszcza w takich meczach jak sparingowe. W przeszłości, kiedy grałem jako skrzydłowy, robiłem to zarówno po lewej jak i prawej stronie boiska, więc nie jest to dla mnie problem.

1935 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

CFCF26.07.2017 16:16

@wieczorinho - niektórzy chyba nie pamiętają jak po prawej stronie obrony ciskał klocowaty Ivanovic :) Teraz nie doceniają dynamiki jaką oferuje nam Moses, tak samo jak nie doceniają jak wiele zyskaliśmy na jego ofensywnych wejściach w ubiegłym sezonie. To nie jest obrońca najwyższych lotów, ale jego parcie naprzód i szybkość są bardzo istotne. Zresztą wahadłowy nie musi być wybitnym obrońcą - od tego jest trójka z tyłu i w mniejszej części defensywny pomocnik.

MathewKlurins26.07.2017 13:40

Nie można się tłumaczyć tym że rywal był ze światowego topu bo my też tam powinniśmy być, jeśli już nie jesteśmy.Zgodze skę że źle zaczeliśmy bo pierwsze 25 minut to był dramat w obronie

9Torres26.07.2017 13:33

Na pewno jest lepszy od Alonso, który w tym meczu nie istniał. Moses chociaż coś robił.

MrKrzysiek9726.07.2017 10:38

Szkoda że przegraliśmy.

lysy8326.07.2017 10:26

Jego miejsce to lawka bo jest cienki jako zmiennik sie nadaje tylko i wylacznie

Fao26.07.2017 10:07

Ja tam sie z nim zgadzam, Moses to jest chłopak bez głowy dobry na mecze z przeciętnymi drużynami gdzie jego walory ofensywne górują nad słaba defensywa. W meczach z mocnymi zespołami kręcą nim jak chcą, on odrazu wyłapuje kartkę bo ostry faul to jego jedyna reakcja. Co z tego, ze zrobił postęp ja tez zrobiłbym postęp trenując z CFC co nie znaczy, ze należy mi sie gra w składzie.

wieczorinho26.07.2017 09:07

przemas ty sie nawet do komentowania na tej stronie nie nadajesz a co dopiero do oceniania mosesa.... gosc zlaiczyl najwiekszy postep w swoim zyciu a ty perd***lisz takie glupoty

przemas233326.07.2017 08:21