Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

05.05.2024 15:33

hatfu

Ancelotti: Bez paniki!

dodał: admin 17.04.2010 21:58 źródło: chelseafc.com
Pomimo wyjazdowej porażki z Tottenhamem i oddaniu przewagi punktowej nad Manchesterem United, Carlo Ancelotti nalega, aby nie wzbudzać paniki.

Dwa gole Tottenhamu i czerwona kartka dla Johna Terry'ego - oto jak skończyła się dzisiejsza przygoda Chelsea na White Hart Lane. Późna bramka Franka Lamparda to jednak było zbyt mało, aby wywieźć choć punkt z meczu z 'Kogutami'.

Już na początku meczu mieliśmy trudności, ponieważ pozostawiliśmy zbyt wiele miejsca rywalowi na środku boiska. Właśnie przez to nie umieliśmy kontrolować ataków Tottenhamu. W drugiej części pierwszej połowy mieliśmy lepsze posiadanie, jednak wówczas naszym problemem była z kolei obrona. Nie położyliśmy wystarczającej presji na piłce - analizuje przyczyny porażki Carlo Ancelotti.

Od pierwszego gwizdka Tottenham dobrze atakowało, z kolei my przez pierwsze 15 minut nie byliśmy zdecydowani. Pozwalaliśmy na zbyt dużo dośrodkowań z prawej strony - wyjaśnia niejako przyczynę ściągnięcia po przerwie Paulo Ferreiry nasz trener.

W drugiej połowie staraliśmy się zagraćć lepiej, mieliśmy swoje szanse na gola, jednak kiedy straciliśmy Terry'ego, nie można już było uratować tego meczu - ciągnie Ancelotti.

W wyniku przyznanych dwóch żółtych kartek Terry musiał pożegnać się z kolegami, którzy od 65 minuty grali w osłabieniu. Naszego kapitana zabraknie też w spotkaniu ze Stoke City.
Nie lubię dyskutować o decyzjach sędziego. Jesteśmy rozczarowani ponieważ zabraknie nam Terry'ego w następnym spotkaniu.

Dziś Manchester United odrobił straty, wbijając w 90 minucie gola we własnych lokalnych derby.
Nie sądzę, aby ten późny gol Czerwonych Diabłów miał na nas wpływ. To był trudny dzień w którym zagraliśmy przeciwko silnej drużynie. Tottenham powtórzył to co pokazał w meczu z Arsenalem a my nie zagraliśmy najlepiej.

Wiemy co musimy zrobić w naszych pozostałych trzech spotkaniach. Trzeba je wygrać, aby być pewnym tytułu. Nie panikujemy, wciąż jesteśmy na szczycie ligi a to pozycja, której zazdrości nam każdy. Znów musimy pokazać swoją jakość. Jeden punkt przewagi nad drugim zespołem w tabeli nie jest taki zły, jednak musimy grać lepiej - kończy Ancelotti.

2261 wyświetleń | 20 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

KoSi_9518.04.2010 09:11

MANU SZACUNEK I HONOR - Graliśmy już bez Terrego i szło to bardzo dobrze.Chelsea nie jest drużyną jednego zawodnika tak jak MU.Potrafiliśmy wygrywać bez Lamparda,Drogby czy właśnie Johna.Teraz mamy tydzień na treningi i odpoczynek, a każdy wie,że Chelsea gra lepiej jak ma sporo czasu do treningów, a nie 3-4 dni.

chris.chelsea18.04.2010 08:46

Terry wypadł tylko na 1 mecz, a nie na 3, bo nie dostał czerwonej na raz, tylko 2 żółte, wiec nie zagra tylko ze Stoke.

Teraz musimy wygrać wszystkie nasze mecze, to będziemy mieli mistrza. Nie możemy stracić ani jednego punktu.
Liczę też, ze Tottenham powstrzyma MU i weźmie im przynajmniej 1 pkt

sebastian11118.04.2010 07:39

my wygramy z resztą a mu wygra z resztą i 1 pkt wygramy

MANU SZACUNEK I HONOR17.04.2010 23:32

bez terrego do konca sezonu dziurawa obrona to porblemy teraz cheslea i w nastepnym tygodniu liverpool na wyjezdzie gdzie obstawiam remis bo z taka gra nic wiecej na pewnoi nie bedzie zaluje tlko mczuz blacburn oczywiscie MU

MANU SZACUNEK I HONOR18.04.2010 08:31

sebastian nie wygrcie z taka gra to stoke jestzagrozeniem dziurawa obrona kto bedzie tam gral terry drygoje tym zepsolem bez niego was niema!!

w4sk117.04.2010 23:02

ja cie pierdziele byla szansa na powiekszenie przewagi to jak zwykle przegralismy!!! to wszytstko przez to ze sedziowie nie lubia CHELSEA!!! ze stoke bedzie dobrrze 4<0 dla nas nie mniej xD

bart17.04.2010 22:43

bez paniki ale prawdopodobnie przegarlismy tytul

mikuś17.04.2010 22:35

Ja mam nadzieję , że wygramy ze Stoke, a Manchester chociaż zremisuje z Tottenhamem. Tak więc bez paniki ale nie można stracić koncentracji i trzeba wygrac każdy mecz.

Ogarniacz17.04.2010 22:22

z tym moze byc roznie gdyz gramy na wyjezdzie z liverpoolem a tam wszystko moze sie zdazyc ale badzmy dobrej mysli......

OnlyChelsea17.04.2010 22:21

dokladnie narazie mamy fotel lidera i myslem ze tak zostanie;)