Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

Villas-Boas: Jeden punkt to nie ideał, ale...

dodał: admin 14.08.2011 18:09 źródło: chelseafc.com
Andre Villas Boas

Debiut Andre Villasa-Boasa trudno uznać za zadowalający, jednak choć Chelsea tylko bezbramkowo zremisowała, to jednak w drugiej połowie meczu ze Stoke 'The Blues' pokazali, jaka drzemie w nich siła. Dziś nie udało się wbić gola, ale grając w tym stylu w kolejnych spotkaniach nie powinno być o to trudno.

Nie mogę być zadowolony ze zdobycia tylko jednego punktu, jednak trzeba pamiętać o tym, że graliśmy na jednym z najtrudniejszych miejsc wyjazdowych w Anglii. O ile pamiętam, w ubiegłym sezonie Stoke odniosło u siebie 10 zwycięstw, a kilka meczów zremisowało, więc z tej strony powrót do domu z jednym punktem nie wygląda źle. To nie jest oczywiście wybitny początek, ale jesteśmy zadowoleni z tego, co pokazaliśmy w drugiej połowie - zaczyna Andre Villas-Boas.

W pierwszej połowie spotkania broniliśmy się przed ich atakami, staraliśmy się nie umieszczać piłki na ziemi, z czego mogliby skorzystać. Nie umieliśmy stworzyć swoich sytuacji, co nam się udało w drugiej połowie, jednak niestety bramka nie padła. Byliśmy blisko gola, grając na drugiej połowie przeważnie na boisku rywala, mieliśmy mecz pod kontrolą, jednak nie przełożyło się to na wynik - dodaje trener Chelsea.

Portugalczyk nie chciał komentować sytuacji, w której faulowani byli Torres i Lampard, co mogło nam przynieść rzuty karne, ale podkreślił, że gra defensywna Stoki ich stałe fragmenty gry były bardzo rzetelne.

To co robią w polu karnym, to przepychanie się - to nie z tego świata. Chciałbym zwrócić na to uwagę sędziom, aby byli tego świadomi. Jeden punkt nie jest ideałem, jednak to nie koniec świata, ponieważ zdobyliśmy go na trudnym terenie.

Pozytywem jest to, że grając z jednym z najcięższych rywali w Premier League, mogliśmy znaleźć na boisku swoje miejsce i stworzyć swoje szanse. Teraz musimy podnieść swój poziom w dwóch kolejnych domowych meczach, jakie nas czekają
- kończy Andre Villas-Boas.

5096 wyświetleń | 28 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Lukas15304514.08.2011 20:30

brakuje nam kilku kreatywnych graczy

milosz714.08.2011 20:21

Potrzeba nam transferów dobrze byłoby gdyby przyszli:Nasri,Wolcot,Lennon,Pereira,:)

disanto14.08.2011 20:15

SuperTimor2, a jak to można nazwać ?facepalm

kupiec1814.08.2011 19:50

on da rade jeszze coś wzmocnimy i wygramy lige

JonDahlTomason14.08.2011 19:31

Zawodnicy MU zdobyli mniej bramek niz zawodnicy WBA i wygrali - tak to jest szczesliwe zwyciestwo

mariusz2592214.08.2011 19:26

Mu wygralo szczesliwie ; D Jestem debilem ;x

SuperTimor214.08.2011 19:20

Widać waszemu nowemu trenerowi wystarczył 1punkt.

Od razu widać jakimi kibicami w większości jesteście, takie teksty typu";s zkoda że nie mamy tyle szczęścia co united". Dziś MU wygrał 2:1 i tylko debil napisze że szczęśliwie

PlocczaninCFC14.08.2011 19:13

Zawsze sobie mówię, że grunt, to szybko strzelić gola. Niestety nie udało się od początku meczu zapanować nad gospodarzami i to oni głównie nachodzili bramkę Cecha. Stoke, według mnie, jest drużyną, która gra "najbrzydszy" futbol w Premiership, i wcale się nie dziwię, że nie wywieźliśmy kompletu punktów. Ich teren jest naprawdę niekorzystny nawet dla drużyn z czołówki i nie zdziwię się, gdy na Britannia punkty zgubią także MU, MC, czy AFC. Na dodatek to był debiut AVB w lidze i myślę, że Chelsea pokazała dopiero swoją cząstkę możliwości. W następnych kolejkach sądzę, że "The Blues" rozkręcą się na dobre.

BlakerCFC14.08.2011 19:10

Trzeba jakiegoś porządnego napastnika, kuźde ciężko strzelić bramkę z nazwiskami malouda kalou anelka, które kojarzą mi się ze 100 letnimi dziadkami :/ nie ma skuteczności, Torres o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie ale strzały za słabe a ten Bregovic miał jedną akcję do obrony tylko

Danielekk1914.08.2011 19:06

Dengi zgadzam się. Niektórzy tego tutaj jednak nie rozumieją i już płaczą bo zremisowaliśmy. Wszystko przyjdzie z czasem. Moim zdaniem dzięki temu remisowi już tym tygodniu zawita do nas przynajmniej jeden nowy piłkarz bo Andre to inteligentny facet i dzisiaj przekonał się, że wzmocnienia są niezbędne. Zobaczycie... z tygodnia na tydzień Chelsea będzie grała lepiej :D