Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

Szczęśliwy remis z beniaminkiem

dodał: Roberrcik 31.01.2012 21:36 źródło: własne
Luton

Swansea City zremisowało na własnym stadionie 1:1 z londyńską Chelsea po golach Sinclaira i Jose Bosingwy. Portugalski defensor The Blues uratował (wraz z obrońcą gospodarzy) swojej drużynie remis w 93 minucie spotkania.

Podopieczni Andre Villasa-Boasa pokazali dziś dwa oblicza. W pierwszej połowie zagrali beznadziejnie i Łabędzie kontrolowały spotkanie i udało im się zdobyć gola. W drugiej odsłonie Chelsea rzuciła się do ataku, ale na to przygotowani byli zawodnicy Rodgersa, którzy grali bardzo uważnie w obronie i naprawdę niewiele zabrakło im do końcowego zwycięstwa.

Beniaminek Premier League bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie, goście nie byli w stanie wymienić nawet kilku celnych podań. Blisko gola był w 7 minucie Graham, ale zawodnik Łabędzi nie trafił w bramkę z bliskiej odległości.

W 13 minucie gracze Chelsea mogli strzelić gola ?z niczego?. Dośrodkowanie z lewej strony trafiło do Daniela Sturridge?a, Anglik zdecydował się na strzał, ale obok lewego słupka bramki rywala.

Cztery minuty później zespół Swansea miał wymarzoną okazję na objęcie prowadzenia. Petr Cech wybiegł poza pole karne, rywal sobie z nim poradził i oddał strzał na bramkę, na szczęście na linii bramkowej znalazł się Branislav Ivanovic, później jeszcze uderzał Graham, ale tym razem David Luiz uratował swoją drużynę przed stratą bramki.

W 40 minucie ataki Swansea w końcu zakończyły się golem. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłki i nieudanej interwencji obrońcy Chelsea trafiła ona do Scotta Sinclaira, Anglik długo się nie zastanawiał i uderzył od razu lewą nogą prosto w górny róg bramki Petra Cecha. Gospodarze z pewnością zasłużyli na prowadzenie. Swansea 1:0 Chelsea!

W drugiej odsłonie podopieczni Andre Villasa-Boasa grali o niebo lepiej, ale wciąż brakowało stuprocentowych sytuacji. Zorganizowana obrona Swansea tylko czekała na ataki zawodników The Blues, a następnie świetnie je rozbijała. Swoje szanse mieli między innymi Daniel Sturridge, strzału próbował nawet Jose Bosingwa, ale uderzenia te były niecelne.

W 85 minucie po dobrym kontrataku Swansea w niezłej sytuacji znalazł się Dyer, zawodnik uderzył prawą nogą, ale obok prawego słupka bramki Petra Cecha.

Chwilę później swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za ostry faul zobaczył Ashley Cole. Lewy obrońca The Blues w głupi sposób osłabił swoją drużynę i nie zagra w arcyważnym spotkaniu z Manchesterem United.

Kiedy wydawało się, że rewelacyjny beniaminek ostatecznie zdobędzie 3 punkty, padła bramka dla Chelsea. W 93 minucie ładną indywidualną akcją popisał się Jose Bosingwa, Portugalczyk chciał dośrodkować futbolówkę, ale ta odbiła się od Taylora i wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Chelsea 1:1 Swansea!

Swansea City 1:1 Chelsea
40' Sinclair
90+' Bosingwa

Aktualna ocena: 4.85

11734 wyświetlenia | 87 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

BlueAge01.02.2012 00:08

W moim przypadku czara goryczy się przelała.Z chęcią zobaczyłbym jak AVB zostaje zwolniony.Miałem wielkie oczekiwania co do tego trenera,ale póki co po każdym kolejnym meczu jestem coraz bardziej zniesmaczony decyzjami naszego szkoleniowca.Wystawianie Bosingwy ,który zawalił nam w tym sezonie już kilka bramek,oraz dopuścił do wielu okazji,w których cudem nie straciliśmy gola to dla mnie wielkie nieporozumienie.Jestem pewien,że duet Luiz-Cahill + Ivanovic na prawej obronie byłby dużo lepszy pod nieobecność Terrego.Wstawienie Maloudy do środka to kolejna decyzja,której za cholerę nie mogę zrozumieć.Nie dość,że Flo to cień zawodnika z przed dwóch sezonów to w dodatku widać,że kompletnie nie czuje się na środku pomocy.Essien się wyleczył więc jaki problem był z tym,żeby zagrał od początku? Następna sprawa to nasz taktyka 4-3-3 , dzięki której w każdym meczu gramy niesamowity piach.W drugiej połowie na szczęście taktyka się zmieniła i gra od razu wyglądała lepiej(choć nadal niesamowicie tragicznie).

game8901.02.2012 00:04

latem muszą być zmiany i tyle...gadamy już o tym długo ale tacy piłkarze jak Luiz, Cahill, Terry, Cole, Ivanović, Cech, Romeu, Torres, Mata, Ramires, Essien, Sturridge i powiedzmy Lampard to nasza przyszłość i jak do tego damy młodzież Lukaku, McEachran, Courtois, De Bruyne, Piazon, Feruz czy Chaobah to wygląda nasza przyszłość ciekawie i dobrze...jednak trzeba dokonać wymiany pokoleń, podziękować Drogbie, Kalou, Mikelowi, Bosingwie i przede wszystkim Maloudzie!!!...Chelsea musi wzmocnić pomoc i to mocno...mamy już ukształtowaną bardzo ciekawą drużynę jednak trzeba ją wzmocnić kreatywnymi zawodnikami typu Lucas z Sao Paulo, Hazard, Willian, Van der Wiel czy Hulk...nie mówie że wszyscy wymienieni ale dwóch ofensywnych i prawy obrońca Wiel albo Azpilicueta bo to co robi Bosingwa aż boli oglądającego mecze Chelsea...po wzmocnieniu drużyny i RZECZYWISTEMU DAWANIU SZANS WYMIENIONYM MŁODYM ZAWODNIKOM będę spokojny...mam nadzieje że właśnie coś w ten deseń planuje nasz zarząd...

sam Andre musi zacząć też działać bo ewidentnie widać że nie leży nam to ustawienie i taktyka a skoro nie mamy piłkarzy którzy dobrze by grali w tym ustawieniu to trzeba je zmienić dla dobra klubu bo teraz awans do LM to nasz cel!!!a Liverpool i Arsenal coraz bliżej!!!!

Boas musi też zacząć stawiać na młodych skoro wyjadacze jak Malouda Kalou Bosingwa czy Mikel grają taki piach...

Będzie dobrze ja wierze że latem będą wzmocnienia bo skład mamy dobry w połowie a Boas też będzie robił postępy

RedeeQ31.01.2012 23:49

CIEKAWOSTKA: Torres nie strzelił gola od 20 spotkań!

hamm3rfall66631.01.2012 23:45

Wszyscy się czepiają Meirelesa, jakby Lampard lepiej grał. Meireles nie jest typowym rozgrywającym, jest to facet od wszystkiego. To że takich dwóch już mieliśmy to nie jego wina.
A bardziej kreatywny od Flo to chyba Chalobah by był nawet.

chelseafantito31.01.2012 23:38

Ściągamy Courtoisa, Cecha do pomocy będzie rozgrywał bo on jako jeden z niewielu chce grać do przodu

Seba6531.01.2012 23:31

Kompromitacja i tyle.Same strzały rozpaczy, które nawet nie trafiały w światło bramki.Zero pomysłu na grę.Jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy.

riux31.01.2012 23:27

Jedna z rzeczy które mnie najbardziej denerwuja w Chelsea to ciągła zmiana trenerów ale do cholery jasnej w tym przypadku to naprawdę uważam, że AVB nie ma szans wznieść nas na wyżyny i powinien jak najszybciej opuścić nasze szeregi! Malouda, Meireles, kompletne dno. Ashley Cole ponizej jakiejkolwiek krytyki, miał jakieś podanie bez straty piłki ? Mam nadzieje, że w jego miejsce wejdzie Bertrand albo Luiz (który tez moim zdaniem jest za slaby na pierwszy sklad, ADHD. On powinien pic melise przed meczami. Ogólnie nie najgorszy wystep ale od ostatniego obroncy wymagam pewnosci i opanowania ktorego on nie ma) Torres powinien jak najszybciej zmienić klub bo tutaj nie bedzie gral lepiej ! Remis kompletnie niezasłużony !

grzes43031.01.2012 23:26

Nie mam ochoty komentować naszej gry i kolejnych zawodników bo każdy z was już to zrobił ale jedno zdanie muszę napisać. Brak zaangażowania, motywacji, pewności siebie, wiary w odniesienie sukcesu. Tego nam brakuje. Każda zmarnowana sytuacja to rozłożenie rąk przez Torresa który chciałby chociaż jedną piłkę prostopadłą dostać, przez Matę który posyła piłkę w pole karne a tam nikt nie walczy o nią, Luiz który próbuje podrywać zespół ale to jak kulą w płot. Nie widać w naszym zespole wzajemnego zaufania, widać za to zniechęcenie do gry tak jakby mieli dość piłki do końca życia. Nie mam pojęcia czy to wina samych graczy czy też AVB.

dread1131.01.2012 23:20

Żałosne. Nasz skład powinnien byc taki :
Cech,Ivanovic-Luiz-Cahill-Bertrand, Essien-Romeu-Mata, Torres-Sturridge-Lukaku. Co do transferów jeden zawodnik by nam się przydał napewno ale co roku w okienku nie powinniśmy wymieniac połowy składu. Andre to porażka może jakby przyszedł za 20 lat ale i tak wątpie. Nie gadajmy na Torresa bo on i Luiz widac, że chcą coś grac a bynajmniej szybko, zrywnie się poruszają. Romek obudź się albo wpierd..l dla tego trenera bo on potrafi podac fajną regułkę po meczu przedłużając resztki cierpliwosci kazdego fana. Piep.zył, że były szanse na mistrza tera juz stulił pysk, zaraz odpadniemy z FA Cup więc też się zamknie. O lidze mistrzów myślę, że nie warto nawet wspominac. Ci co się bulwersują nie są sezonowcami wy palanty tylko przejmują się losami klubu czyli nam zalerzy. Szkoda, myślałem, że ten trener wprowadzi nowoczesną szybką piłkę a nie styl gorszy od tego który reprezentują beniaminki.

chelseapol31.01.2012 23:20

musi poprawić skuteczność sturridge jeśli nie straci miejsce w podstawowym składzie <myśli>