Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

05.05.2024 15:33

hatfu

Po awans do 1/2 LE

dodał: Milin 09.04.2013 23:23 źródło: własne

Chelsea po średnim meczu pokonała Sunderland AFC 2:1. Mimo straty gola w 45 minucie The Blues dzięki atakom Torresa i Luiza, oraz bramkom Oscara i Ivanovica dopisała sobie kolejne 3 punkty, tak ważne przy walce o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Czas zapomnieć o ligowych zmaganiach i skupić się na najbliższym rywalu, a będzie nim Rubin Kazań.

Przedstawienie rywala:

Rubin powstał w 1958 roku i od tego czasu miał 4 nazwy - pierwotna brzmiała Iskra Kazań, a później od 1964 roku, z roczną przerwą na dołączenie TAN między ,,Rubin'' i ,,Kazań'', do dnia dzisiejszego obowiązuje nazwa Rubin Kazań. W swojej historii klub zdobył mistrzostwo Rosji w roku 2008 i 2009 oraz Pucharu Rosji w 2012 roku.

Kluczowy przeciwnik:

Natcho - był jedną z niewielu wyróżniających się postaci w zeszły czwartek i zdobył bramkę, co prawda z rzutu karnego, ale zawsze. Trzeba będzie bardzo na niego uważać.

Sytuacja w tabeli:

Chelsea zajmuje 3 miejsce w tabeli wyprzedzając Tottenham lepszą różnicą bramek i Arsenal o 2 punkty. Rabin natomiast plasuje się na 4 lokacie tracąc do lidera CSKA 16 punktów.

Sytuacja kadrowa:

W Chelsea na pewno nie zagrają Oriol Romeu, Ashley Cole, Gary Cahill, Demba Ba oraz Ryan Bertrand - wszyscy leczą kontuzje. W ekipie gości najprawdopodobniej zabraknie Alexandera Ryazantseva i Yanna M'Vili.

Podsumowanie:

Dla Chelsea będzie to 5 mecz w 13 dni. Nie można się spodziewać huraganowych ataków Chelsea, która ma dobry wynik z domowego spotkania. Miejmy nadzieję, że piłkarze nie odpuszczą tego meczu i przynajmniej go zremisują.

Przewidywany skład:

Cech, Ivanović, Luiz, Terry, Ferreira, Lampard, Mikel, Moses, Benayoun, Hazard, Torres

Typ ChelseaLive:

1:1

4957 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

11krystian199610.04.2013 18:49

rezerwowym ale bez przesady Kazań nie jest byle jakim klubem i mogą się zemścić na 2 połowę zrobić zmianę jak będziemy wygrywać

Mexes210.04.2013 18:15

Trzeba zagrać rezerwowym składem żeby ci najlepsi odpoczęli.

dzik200810.04.2013 15:49

Mam nadzieję że Torres znowu pokaże się z dobrej strony.

Marti61510.04.2013 15:23

Ten mecz może nie być tak prosty jak się wszystkim wydaje. Owszem Chelsea ma przewagę i powinna spokojnie sobie poradzić , ale ta długa podróż oraz sztuczna murawa na Łużnikach będzie sprzyjać Rubinowi. Uważam, że wystawienie rezerwowego składu to błąd i Benitez powinien wystawić kilku znanych graczy i dołożyć jakichś debiutantów i młodzików , by się ogrywali.
Stawiam tak jak Chelsealive 1:1 (Torres):D

WicioCFC10.04.2013 14:26

Strzelić bramkę na wyjeździe i będzie po meczu.

ripazha810.04.2013 13:56

Zgadzam się z chrisem. Liga wżniejsza, ten mecz trzeba potraktowac ulgowo

Lamps9010.04.2013 01:30

Powtorka z meczu Bvb: Malaga ?

chris190510.04.2013 00:15

Mam nadzieję, że Benitez wystawi jak najbardziej rezerwowy skład, a tacy zawodnicy jak Hazard, Mata, Oscar, czy Azpi nie mają prawa się pojawić w pierwszym składzie. Nawet te nasze średnie rezerwy powinny sobie poradzić z utrzymaniem przewagi, a w razie czego z ławki ktoś wejdzie. Mamy jeszcze wiele ważniejszych meczów, to ostatnia szansa by niektórym dać odpocząć.