Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 37

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Oceny za mecz ze Stoke

dodał: Rasheed 07.12.2013 19:31 źródło: goal.com
Goal.com

Dziennikarze goal.com dokonali oceny poczynań zawodników Chelsea w starciu ze Stoke City. Jak można było przypuszczać, najwyżej oceniony został Andre Schurrle, który zasłużył aż na notę 4,5. Zaskakująco wysoko zostali ocenieni obrońcy, którzy nie zagrali przecież najlepszego spotkania...

Spośród graczy Stoke najwyżej oceniono Petera Croucha i Oussamę Assaidiego, czyli dwóch strzelców bramek dla ekipy "Garncarzy". Whelan natomiast został uznany najsłabszym zawodnikiem spotkania.

Oceny zawodników Chelsea
Petr Cech - 2,5
Branislav Ivanovic - 3
Gary Cahill - 3
John Terry - 3
Cesar Azpilicueta - 2
Ramires - 2
John Obi Mikel - 3
Eden Hazard - 3
Fernando Torres - 2,5
Juan Mata - 2
Andre Schurrle - 4,5
Frank Lampard - ?
Demba Ba - 2
Samuel Eto'o - 2



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

7994 wyświetlenia | 22 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

sajmon9307.12.2013 21:20

jak dla mnie wygląda to tak(1-5):
Czech 1,5 - przy dwóch golach nie miał szans. Natomiast pierwsza bramka to jest tylko i wyłącznie niestety jego zasługa i jego niezozumiałego wyjścia z bramki.
Ivanovic 2 - zapadły mi w pamięci jego wrzutki po ziemi, totalnie bezefektywne, oraz to, że w jednej sytuacji zamiast biec do zawodnika w obronie na swoją pozycję, on chował ręce przez co nie zdąrzył dobiec na czas.
Cahill 2 - straciliśmy 3 gole, to jest bardzo dużo jak na rywala typu Stoke. Nie popełnił wielkich błędów, ale również nie miał jakiś epickich bloków wybić...
Terry 2,5 - to samo co Cahill z tym że u niego było widać poświęcenie, walczył więcej, grał bardzo twardo.
Azpi 1,5 - wkręcany w ziemię niemiłosiernie, w ataku praktycznie niewidoczny. Słabe zawody.
Ramires 1 - najgorszy. Masa niedokładności, bezsensownych rajdów i strzałów Panu Bogu w okno. Mecz tragedia powinien był o nim zapomnieć.
Mikel 3 - dobre zawody Obiego. Dobrze w obronie, w ataku ładnie rozporowadzał piłkę dopóki był na boisku to gra była bardziej poukładana, w przeciwieństwie do Ramiresa uspokajał grę gdy była taka potrzeba.
Schurrle 4 - dobry mecz Niemca. Dużo biegał, walczył za dwóch. No i dwie bramki po bardzo dobrych strzałach. Może nie widoczny tak jak Mata czy Hazard, ale to on trafił 2 gole.
Mata 3 - brał udział w większości akcji Chelsea. Widać że często wraca również do obrony ( po źle wykonanym przez niego rzucie wolnym z połowy boiska) aczkolwiek razi mnie jego brak prawej nogi, gdzie mógł parę razy strzelić prawą nogą, jednakże tego nie zrobil.
Hazard 3,5 - Jose chce z niego zrobić londyńskiego CR7. Dużo biegał po obu stronach boiska, walczył, udanie dryblował. Zgasł w drugiej połowie, aczkolwiek dobry występ Edena.
Torres 1,5 - co tu dużo mówić, gościowi się poprostu nie chciało biegać. O ile w sytuacji gdzie mu podawał Hazard starałem się go bronić(podanie za mocne) tak potem było coraz gorzej. Słaby mecz dzieciaka, poza Ramiresem najsłabszy na boisku.

Ba 2,5 - wprowadził nieco ożywienia
Eto'o 1 - fatalny mecz, widać że biega bardzo pomału, daje się przepchnąć zbyt łatwo, technicznie nie powala. Nie jest to napastnik na miarę Chelsea.
Lampard 2 - jak dla mnie znikł po wejściu, strzał z rzutu wolnego przeciętny.

Jose 2 - taktyka dobra, wyjściowa jedenastka również. Dla mnie natomist bardzo złe zmiany, ściągnięcie Mikela zamiast Ramiresa, wpuszczenie Eto'o zamiast Azpi. Naprawdę nie mamy kim grać żebyśmy musieli stawiać na Eto'o?

Sędzia 1,5 - słaby mecz sędziego, Stoke grało bardzo ostro, zdecydowanie za często puszczał grę. Przy drugiej bramce dla Stoke faulowany Azpi, brak reakcji, 30 sekund później nie odgizdana ewidenta ręka.Dobrze choć że liniowy zobaczył spalonego Irleanda. Żółtko dla Terrego nie słuszne, jest kapitanem , ma prawo rozmawiać z sędzią...

Aguleczek9407.12.2013 21:08

Jak zwykle oceny bardzo sprawiedliwe. Cahill i Terry 3, a Mata 2. Chyba powinno być na odwrót. Juan fantastycznie nie zagrał, ale jednak nie zasłużył tylko na 2. A nasza obrona była dzisiaj po prostu żałosna. Kolejny mecz, kiedy nasi obrońcy nie ogarniają tego co się dzieje podczas rzutów rożnych. Zawsze były wielkie żale, że Luiz nie nadaje się na stopera. Dlaczego teraz mało kto mówi, że Terry i Cahill grają piach. To już naprawdę zaczyna być irytujące, że tracimy tyle bramek z drużynami z drugiej części tabeli, a nasi obrońcy i tak dostają dobre noty. Chyba czas na odpoczynek dla niektórych z piłkarzy.

mihalek07.12.2013 20:40

Mata na pewno nie zasłużył na taką ocenę jak dla mnie wszystkie nasze ofensywne akcje przez niego przechodziły, więc z całym szacunkiem ale ten pseudo "znafca" MarcinBlue17 niech już przestanie bo wcale nie jest lepszy jak ta ekipa goal.com

drogba65607.12.2013 20:35

Potrzeba LUIZA I COLA ! Nie widzisz MOU , że każdy w każdym meczu nie możemy zagrać na 0 z tyłu ?

4EverCFC07.12.2013 20:17

Eto'o -1

AdiX9407.12.2013 20:15

Dalej bedziemy wpieprzać jeżeli Jose bedzie wystawial Azpiego-ktory sie stara ale potrzebny jest lewonożny piłkarz!!
Do tego Iva musi odpoczać bo on jets jak Oscar,Eto ma przebyski ale nie o to chodzi szcegolnei na jego pozycji
To samo Ramires ktory potzrebuje odpoczynku bo w pucharach moze cos wybiegać w lidze nic nie da.
A bledy w obronie to tez porazka pomiajajc bocznych Terry w środe (chodz niby nic nie mogl zrobic) to bodajze Cahill min. przy bramce Croucha...

Jose neich zdecyduje bo jesli nie bd stawial po kontuzji na Luiza to lepiej niech odejdzie i albo zakupy albo Kalas/Chalobah +Iva ŚO (daj panie Boże).
PS: Bosinqwa ajk chcial dosrodkować trafiał bramke a Iva jak che to tarfia w trybuny....

MarcinBlue1707.12.2013 20:07

Cech- 2
Ivanovic- 2
Terry- 2
Cahill- 1,5
Azpilicueta- 1,5
Ramires- 2
Mikel- 2,5
Hazard- 3
Mata- 2
Schurrle- 4
Torres- 0 (o ile jest tak niska ocena)
Ba- 3
Eto'o- 0,5
Lampard- ?

BoysNoize07.12.2013 20:06

A ekipa goal.com jak zwykle niepoważna

WicioCFC07.12.2013 20:06

Obrona za wysoko.

mihalek07.12.2013 20:00

Proszę nie zamieszczać tych ocen, bo po prostu są śmieszne. Mata na 2 a Torres na 2,5? obrona na 3 O.o ETO na 1







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 37
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373