Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 11

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Jose: Suarez nurkował!

dodał: admin 29.12.2013 20:15 źródło: SkySports
Luis Suarez

Jedną z kontrowersyjnych sytuacji dzisiejszego meczu między Chelsea a Liverpoolem był faul Samuela Eto'o na Luisie Suarezie w obrębie pola karnego gospodarzy. Mimo reklamacji napastnika The Reds sprawa zakończyła się na niczym, ale Jose Mourinho uważa, że... to Suarez powinien otrzymać żółtą kartkę.

Zawsze jestem szczęśliwy obserwując, jak on gra, ponieważ kocham taką jakość, zaangażowanie i ambicję, to fantastyczny zawodnik. Anglia to jednak szczególny kraj - nie jestem brytyjczykiem, ale czuję, że powinienem bronić pewnych tutejszych wartości zwłaszcza że przybywa tu coraz więcej zagranicznych trenerów.

Nienawidzę takich piłkarzy, którzy prowokują pewne sytuacje, a Suarez robił to bez ustanku. On przegrał pojedynek z Cesarem Azpilicuetą, a Eto'o wszedł między nich tymczasem Suarez wyglądał tak, jakby mu ktoś strzelił w plecy. Spróbował akrobatycznego skoku jak w basenie tylko po to, aby wygrać karnego - wiedział co robi, mając w tym miejscu kibiców Liverpoolu. - mówił Jose Mourinho.

Dla mnie to jasna sytuacja - żółta kartka dla Suareza za nurkowanie. Webb bbył 10 metrów od tego miejsca i popełnił tylko jeden błąd nie wyciągając kartonika. W tym meczu powinien być tylko jeden karny - za faul Lucasa na Hazardzie - rozstrzygnął trener Chelsea.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

6652 wyświetlenia | 25 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

SuperFrank29.12.2013 21:00

Wydaje się że karny był ale na szczęscie dla nas Webb go nie podyktował.Jose co ma innego powiedzieć?:D wiadomo że podtrzymuje swoje zdanie.

11krystian199629.12.2013 20:59

niestety ale tam nurkowania nie było bo Eto'o wjechał mu w nogi i było to celowe. Ale dobrze ze karnego nie było

ColeowyZelek29.12.2013 20:59

Haha, Jose<3 xD

dudek729.12.2013 20:58

ja się dziwię że Webb nie podyktował karnego ( całe szczęście) bo na żywo wyglądało to na ewidentny faul. W powtórce już miałem trochę wątpliwości ale i tak był faul :/ Wygrał lepszy !!! :)

BoysNoize29.12.2013 20:50

Jose mistrz ciętej riposty ;3

BlueLucas29.12.2013 20:47

To kolejne potwierdzenie, że Jose potrafi uspokoić każdego, przy okazji ostro wjechać na ambicje. Czy to Wenger, czy to cały Arsenal, czy to teraz Suarez.... Jose mistrz! <king>

numer929.12.2013 20:44

akurat pomliło Ci sie cos panie trenerze. Etoo jest mega kretynem, ze robi takie numery we wlasnym polu karnym kopiac suareza.

SinMaker29.12.2013 20:39

Jakie nurkowanie .. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho­tos-prn1/541454_702996706399008_32531466­8_n.jpg

cfc2029.12.2013 20:38

ja niestety, ale bym podyktował karnego. Na szczescie Webb jest bardzo kontrowersyjnym sędzią i na nasze szczescie nie podyktował karnego. Wygrał lepszy zespół!

Smash29.12.2013 20:35

Chyba kpicie.. Mourinho jak dla mnie zrobił sobie tylko przypał.Karny był jak złoto, nie wiem czemu Webb go nie podyktował , ale tylko się z tego ciesze bo Liverpool nic konkretnego w tym meczu nie pokazał i im się nie należały 3 pkt.My w 1 połowie mega, ale w drugiej już trochę gorzej i więcej nerwów, znów "nie zabili meczu"







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43