Poniedziałek, 22 lipiec 2024 r.

Osób on-line: 140

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzysko
Chelsea vs Wrexham
24.07.2024, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Courtois wraca na Stamford Bridge

dodał: admin 15.06.2014 10:16 źródło: Marca
Thibault Courtois

Thibaut Courtois przyznał, że w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie mundialu odbył rozmowę z Jose Mourinho. Choć stwierdził, że decyzję o przyszłości podejmie dopiero po zakończeniu Mistrzostw Świata, to jednak wydaje się, że została ona już ustalona.

Kiedy zakończą się Mistrzostwa Świata w Brazylii, Courtois wróci prosto na Stamford Bridge - ujawnił Jose Mourinho.

Słowa naszego trenera można interpretować dwojako - bramkarz trafi do Cobham na czas przedsezonowych przygotowań po czym czwarty raz z rzędu zostanie wypożyczony do innego zespołu, bądź pozostanie już w Chelsea jako pełnoprawny członek naszego zespołu. Pytanie, czy wówczas będzie w nim miejsce także i dla Petra Cecha?



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

7782 wyświetlenia | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

ADI9215.06.2014 11:53

BlueLacas jeśli Curtois podpisze nowy kontrakt z Chelsea to wtedy może znowu iść na wypożyczenie :))

HazardForever15.06.2014 11:42

Niestety ale chyba nadszedl ten czas to chyba koniec petra na stamford bridge :(

FrankiFan15.06.2014 11:41

A wiec jednak jeszcze jakby tak Jose powiedzial o Lukaku byloby pieknie.

FairPlay15.06.2014 11:34

AS Monaco daje za Petra Cecha 35 mln więc nie wiem nad czym zarząd Cheldea się zastanawia.
Sprzedać Cecha, Courtois na bramke, a za kase ze sprzedaży Petra kupić kogoś na obrone.

BlueLucas15.06.2014 11:34

Nie jestem pewny, ale chyba do jednego zespołu gracz może zostać wypożyczony maksymalnie 3 razy. Jesli to prawda no to Atletico musiałoby wykupić Courtois z Chelsea, aby mógł reprezentować barwy Atletico w kolejnym sezonie. Przynajmniej tak mi się wydaje, nie chcę nikogo wprowadzać w błąd :8