Czwartek, 29 wrzesień 2022 r.

Osób on-line: 35

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Crystal Palace vs Chelsea
01.10.2022, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

De Bruyne: Może za mało kosztowałem?

dodał: admin 25.02.2015 11:41 źródło: ESPN
Kevin de Bruyne

Nieudany epizod Kevina de Bruyne w Chelsea stoi w sprzeczności z jego bardzo dobrą grą w Wolfsburgu. Piłkarzem interesują się już Manchester City i United, a on sam powtarza, że Jose Mourinho nigdy nie wytłumaczył mu tak małej ilości oferowanych szans na występy.

W obecnym sezonie belgijski pomocnik skompletował 8 bramek i 12 asyst w Bundeslidze. Jose Mourinho mówiąc o sprzedaży piłkarza zarzucał mu zbytnią opieszałość w treningach zespołu.

Trenowałem dobrze a Mourinho nigdy nie wytłumaczył mi, dlaczego gram tak rzadko. Być może wszystko byłoby inaczej, gdyby Chelsea zapłaciła za mnie 45 mln euro zamiast 8 mln, być może wówczas miałbym więcej szans na grę.

Muszę powiedzieć, że w tamtym okresie Chelsea nie była dla mnie dobrym klubem. To był inny świat a ja miałem tylko 22 lata. Nie zamierzam jednak nikogo w związku z tym obwiniać
- powiedział Kevin de Bruyne.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

8779 wyświetleń | 36 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

sebeszczynn25.02.2015 16:09

Toż to wiadome że chłopaczek wie co mówi i jest w ty msporo racji . Najlepsze w tym wszystkim jest to że Mourinho tak wychwalał KDB nagle coś się stało i nie stawiał na niego pokazywał w przygotowaniach przed sezonem KDB że się wyróżnia potem w meczu z Hull to tylko udowodnił potem się coś Mourinho odmieniło i koniec. I teraz trzeba patrzyć na daremnego Oscara który ma problemy z prowadzeniem piłki przy nodze .

edekZkrainyKredek25.02.2015 15:46

A w następnym meczu z Man United zagrał jak sierota, tak samo jak i z Arsenalem w pucharze. Nie pasował do Chelsea i już. W Wolfsburgu się wyróżnia, tutaj byli dużo lepsi od niego.

Karko25.02.2015 14:53

Kevin dobry debiut miał w CFC. Zaliczył asyste w meczu z Hull...

Elano25.02.2015 14:50

FrankiFan
Drogba jak na tamte czasy tak mało nie kosztował, a co do reszty to oni dostali swe szansy kiedy już/jeszcze Mou nie trenował Chelsea

FrankiFan25.02.2015 14:45

Tak bo za takiego Zoume, Ivanovicia, Drogbe czy Cahilla to takie kokosy szly ze klub ledwo wyrobil z wydawaniem....

morgan25.02.2015 14:35

Gdyby tak było to JM wywaliłby Terrego bo za darmo, Ivanovicia bo tylko 9 mln, sprowadził kogoś za Cahilla (nie Zoumę tylko kogoś na teraz czyt. np. Varane), Mikel i Ramires by się pożegnali, Cuadrado by wyleciał bo wyszliśmy na plusie a jako 3 napastnika wziął Icardiego zamiast Drogby. Pier*olisz Panie De Bruyne...

Nieznany25.02.2015 13:42

moze gdybys kosztowal wiecej :)

Thetank25.02.2015 13:41

W sumie trudno mi teraz określić kto leszy...Oscar czy Kevin.

Mati11CFC25.02.2015 13:17

albo za mało się przykładałem :D

edekZkrainyKredek25.02.2015 13:09

D23 ani jeedn póki co nie zrobił wielkiej kariery i raczej nie zrobi(może poza De Bruynem). Poza tym no proszę Cię...Borini ? :D Van Aanholt - oglądałeś jakiś mecz Stoke jak gra - dziura goni dziurę :P Bertramd to średniak a Sturridge bez Suareza żadnym wielkim graczem nie jest. Za Lukaku wzięliśmy niezłą kasę a uważam że Chelsea była dla niego za duża. Po co to narzekanie - mamy świetny skład i idziemy po mistrza. Myślisz że nimi w składzie bilibyśmy się o najwyższe cele ? Nie, walczylibyśmy o TOP 4 jak MU teraz.







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

7

17

2.

Tottenham

7

17

3.

Arsenal

6

15

4.

Brighton & Hove Albion

6

13

5.

Manchester Utd

6

12

6.

Fulham

7

11

7.

Chelsea

6

10

8.

Liverpool

6

9

9.

Brentford

6

9

10.

Newcastle United

7

8