Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

Dublet Hazarda i wygrana Chelsea

dodał: admin 08.04.2019 22:55 źródło: goal.pl
WHU

Dwie bramki Edena Hazarda dały Chelsea zwycięstwo w dzisiejszych derby Londynu z West Ham United. Trzy oczka mają wielką wagę, bowiem dzięki nim The Blues wskakują do czołowej trójki Premier League...

Aż pięć korekt zaszło za to w jedenastce West Hamu po porażce z Evertonem - Diop, Zabaleta, Obiang, Snodgrass i Perez zostali zastąpieni przez Balbuenę, Fredericksa, Noble'a, Andersona i Chicharito Hernandeza.

Początek spotkania nie należał do najciekawszych - w 16. minucie na próbę z dystansu zdecydował się Kante, a sześć minut później, Azpilicuetę w ostatniej chwili zablokował Balbuena.

W 24. minucie było już jednak 1:0 - solową akcją w stylu Diego Armando Maradony popisał się Hazard, który po minięciu kilku rywali nie miał problemów z pokonaniem Fabiańskiego.

Gospodarze próbowali pójść za ciosem i w 26. minucie byli bardzo bliscy podwyższenia prowadzenia - strzał Higuaina z ostrego kąta wylądował jednak na słupku.
W końcówce Argentyńczyk powinien już trafić do siatki, ale kolejny kluczowy blok zaliczył Balbuena.

W pierwszych minutach po zmianie stron, oba zespoły stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki - najpierw nieznacznie pomylił się jednak Hazard, a po drugiej stronie boiska, Kepa świetnie wybronił próbę Lanziniego po dograniu Arnautovicia.

Sytuacja Lanziniego obudziła nieco gości, którzy w 62. minucie byli centymetry od wyrównania - tym razem, po centrze Andersona, do piłki wybitej przez Rudigera dopadł Cresswell, który nie trafił jednak w światło bramki.
W końcówce znów przycisnęły Młoty - najpierw Emerson w ostatniej chwili zablokował Arnautovicia, a chwilę później futbolówkę nad poprzeczkę przeniósł Balbuena.

Zapędy West Hamu w 90. minucie ostudził jednak Eden Hazard, który zdobywając drugą bramkę przypieczętował zwycięstwo The Blues - piłkę za linię obrony posłał Barkley, a Belg nie pozostawił Fabiańskiemu większych szans na skuteczną interwencję.

Dzisiejsze, trzecie z rzędu zwycięstwo pozwoliło piłkarzom Chelsea wskoczyć na ligowe podium - The Blues mają dwa punkty więcej niż Tottenham i trzy oczka przewagi nad Arsenalem, ale obie londyńskie ekipy rozegrały o jedno spotkanie mniej.
W następnej kolejce, Chelsea podejmie Liverpool, a West Ham zmierzy się z Manchesterem United.

Chelsea FC - West Ham United 2:0 (1:0)

1:0 Hazard 24'
2:0 Hazard 90'

2796 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

gizber08.04.2019 23:11

"Na jedną zmianę po zwycięstwie nad Brighton zdecydował się opiekun gospodarzy, Maurizio Sarri - miejsce Christensea na środku obrony zajął Rudiger. " Dwie, jeszcze Higuain za Giroud.

miniol1108.04.2019 23:11

Guardiola w swoim pierwszym sezonie zdobył tyle samo punktów co Sarri z nasza Chelsea teraz, winszuje i oby tak dalej.

CFCF08.04.2019 23:09

CHO zagrał nieco słabiej niż z Brighton, ale i tak był bardzo bliski kolejnej asysty. RLC kolejny znakomity występ, Hazard wskoczył na wysokie obroty. Jedynym słabym punktem był dzisiaj Higuain, więc na mecz z Liverpoolem trzeba koniecznie postawić na Giroud.

lopez08.04.2019 23:06

Jest zdrowa rotacja, nie brakuje konsekwencji (skład przeciwko Brighton przetrwał prawie w całości). Gra wygląda całkiem, całkiem. Chelsea w końcu łapie wiatr w żagle, a Sarri dostaje kolejny kredyt zaufania. Niech nas niesie ta fala do końca sezonu. :)

p.s. Loftus kozak.

riddick08.04.2019 23:05

Wystarczy tylko trzymać z dala od pierwszego składu Alonso, Kovacica, Williana i Pedro i od razu są wyniki. 2 mecze i 6 punktów. Loftus i Odoi znowu kapitalnie i mam nadzieję, że Sarri w końcu zmądrzał i zmieni się wyjściowa 11 już na stałe.

Carolos08.04.2019 23:01

Pierwsza połowa, poezja w wykonaniu Chelsea. Druga połowa już gorsza ale liczy się końcowy wynik. Tak naprawdę wszyscy zagrali bardzo dobry mecz, trochę słabo Hudson. Za to nasz magik dzisiaj robił co chcial. Genialny mecz w jego wykonaniu.