Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 12

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Vercil

Znaleziono 17 komentarzy użytkownika Vercil
  • Komentowany temat:Kto byłby asystentem Mourinho?

    06.04.2013 17:15

    Zola? Zola walczy o awans z Watford i myslicie, ze skusi go posada asystenta Mou? Hahaha! RDM nie skomentuje, bo to juz wgl nonsens. Mourinho sam wybierze asystenta. I bedzie to zapewne ktos z jego bylych pilkarzy, moze Materazzi? Drogba? Ja jestem za Marco. ;]
    Lubie wlochow i bardzo dobrze, ze dokopali francuzom w 2006. A Zidane nigdy nie darzylem sympatia. Madrycki cwaniak i prostak. ;)

  • Komentowany temat:Kto byłby asystentem Mourinho?

    06.04.2013 13:27

    Tak! To by byla swietna sprawa, uwielbiam tego swira. Genialny charakter ma.. Mou & Materazzi. To bedzie cos.

    Patrzac na te spekulacje, Mourinho juz chyba jest nasz.

  • Komentowany temat:Dobra zaliczka przed rewanżem

    04.04.2013 23:34

    Dlaczego nazywacie tego goscia w masce "Torres"? Komentatorzy z nsport to pustaki, wpuscili was w maliny. Wszystko wszystkim, ale Fernando tak dobrze by nie zagral. ;o

  • Komentowany temat:Agent: Chelsea chce włączyć De Bruyne do swojego zespołu

    04.04.2013 00:01

    Polemika na temat czy KDB jest lepszy od Moses'a jest smieszna. Kevin bije go pod kazdym wzgledem. Drugiego tak chaotycznego zawodnika jak Moses nie ma w calej PL chyba. Poza tym, De Bruyne zje Oscara!

  • Komentowany temat:Przegrany mecz, spadek w tabeli

    30.03.2013 18:20

    Zejdzcie z Marina, bo wasze nedzne osady nie maja uzasadnienia. Co ma grac chlopak, ktory od kilku meczy nie gral i dostaje szanse od 1minuty w trudnym meczu? Szalenie ambitny i sadze, ze nadal utalentowany zawodnik. Tyle, ze Rafa nie potrafi go stosownie wykorzystac. Czepiajcie sie Moses'a bo ten caly jego trasfer to The Blues to jakas lipa jest. Z tym co on dzis pokazal, niech po zakonczeniu kontraktu sklada papiery do naszej A klasy. Kevin go "zniszczy" w przyszlym sezonie, podobnie jak Oscar'a. ;o

  • Komentowany temat:Ferdinand znów bezkarny

    12.03.2013 22:53

    Ludzie ogarnijcie sie, Rio to prostak, racja. Ale jaka wizytowke zostawiacie, komentarzami typu: "gnida" , "gnojek" ,"pies"? Psujecie jeszcze bardziej, juz niezbyt dobry image, kibicow Chelsea. Zastanowcie sie, zamiast wyzywac Rio, napiszcie cos bardziej konstruktywnego. Albo nie piszcie nic..

  • Komentowany temat:Pierwszy ślad działalności Granta?

    12.03.2013 18:55

    Uwielbiam Granta. Powinien z nami zostac na dluzej po przegraniu tego finalu z diablami. No ale coz, fajnie, ze wraca jako dyrektor.

  • Komentowany temat:Benitez: Powinniśmy to wygrać

    10.03.2013 21:17

    Wiciu kochany, troche obiektywizmu. Najlepsze 45minut za kadencji Rafy.

  • Komentowany temat:Pamiętnik analfabety

    02.03.2013 10:57

    Eksperci? A kto byl w tym studio? Moze Dudek? Szpakowski? Ulatowski? Prosze Cie. Alonso, to boiskowy ham i cwaniak, sfaulowal go na tyle sprytnie, ze sedzia dal sie oszukac.
    Gdyby Messi strzelil tego karnego, wynik, moglby byc zupelnie inny. To samo mecz z Granada, Barcelony, to juz wgl kpina byla, 2 prawidlowych bramek Barcelonie nie uznali, a Granadzie 1 nieprawidlowa. Wcale nie lubie Barcelony, to tylko moje obiektywne zdanie. Raz sedzia myli sie na korzysc, a raz na niekorzysc. ;)

  • Komentowany temat:Pamiętnik analfabety

    01.03.2013 23:33

    Tekst slabiutki. Glupie teksty typu: "Standardowo Nathan teraz jest idolem gimnazjalistów", co to wgl jest? Dani Ałwis? Moze.. Wietnam Pajac? Podgrzewasz jeszcze te napinki pod Barce, zapomnijmy o tym polfinale, to jest pilka nozna.. w meczu z Milanem sedzia nie odgwizdal ewidentnej reki, w meczu z Realem karnego dla Barcy. Ogarnijcie sie i spojrzcie na to obiektywnie. Z Sissoko rowniez ostra przesada, pamietaj, ze zawodnik Newcastle nie ma kolo siebie takiego Maty, Hazarda czy Ramiresa. Cabaye i Ben Arfa czy Marveux, sa "troszke" slabszymi zawodnikami.. ;) Nie najezdzaj na kibicow, RAFA nie zasluzyl na prace w tym klubie, po tym co powiedzial, dobrze, ze kibice mu to wypominaja. Inaczej jest z Torresem, przyznaj, ze ambicje u hiszpana oscyluja w granicach 0? Tak, dokladnie, zerooo. Mimo to, kibice powinni wspierac EL Nino. Nigdy Beniteza.. Parszywy, zarozumialy frajer.

  • Komentowany temat:A może jednak Spalletti?

    01.03.2013 22:54

    Moim faworytem oczywiscie jest Mourinho. Jezeli nie on, to Zola, Poyet tez byl by ciekawa opcja. Byle nie ten stary arogant z Bayernu Heynckes . Spaletti? Tez nie. Kolejna moim zdaniem, ciekawa opcja, jest Laurent Blanc, niby nie osiagnal nic z rep. Francji, ale pamietajmy co zdolal ugrac z Bordeaux, choc bardziej pasuje mi on do MU, chcialbym go widziec na Stamford, jezeli nie wypalila by opcja z Jose lub Gianfranco.

  • Komentowany temat:Malouda: Zostaję!

    14.02.2013 15:53

    Dalessi, niekoniecznie.
    Za przyklad podam Franka Lamparda. ;)

  • Komentowany temat:Mourinho: Tylko Chelsea!

    14.02.2013 14:49

    Badzmy optymistami. Mou niejednokrotnie deklarowal swą milosc do Chelsea. Pojawiaja sie pogloski o negocjacjach z The Special One, wydaje mi sie, ze nie sa one wyssane z palca i w najblizszej przyszloci zobaczymy news: "Jose w The Blues!"

  • Komentowany temat:Malouda: Zostaję!

    14.02.2013 14:43

    Tak, Flo dal ciala. Niestety udowodnil ze licza sie dla niego tylko i wylacznie pieniadze.. Ale mimo to nalezy mu sie szacunek, zagral wiele dobrych meczy dla The Blues.

  • Komentowany temat:Agent: Chelsea rozmawia z Butlandem

    30.01.2013 13:15

    Oby zostal w Brmingham.. i tam kontynuowal swoja kariere.
    Mamy kapitalnego Cecha z dlugim kontraktem.. Mamy najlepszego bramkarza mlodego pokolenia.. a ponadto solidnego Turnbulla. Czego chciec wiecej?

  • Komentowany temat:Ferguson: Jones lepszy od Terry'ego

    27.01.2013 15:03

    EvilDevil, jestes totalnie subiektywny. Twoim zdaniem i zdaniem szanownego sAF'a o umiejentnosciach zawodnika swiadczy liczba zdobytych trofeow? Haha, nonsens. Bedac calkowicie obiektywnym, stwierdzam ze JT w wieku Phil'a byl lepszym zawodnikem, chocby dlatego ze w jego wieku regularnie wystepowal w barwach The Blues.
    Nie piszcie ze Manchester byl wtedy wiele lepszym zespolem bo to kolejny nonsens.. Starsi kibice moze pamietaja 5:0 z FA z Diablami. Wlasnie z sezonu 2000. W defensywie grali wtedy tacy zawodnicy jak chocby Lobeouf czy Desailly. ;) Wiec John nie mial latwo z przebiciem.

    Choc to 5:0 troche usprawiedliwia Utd bo w ataku byl genialny G. Zola! Haha, buzka. :D

  • Komentowany temat:Nagrody FIFA rozdane!

    07.01.2013 21:50

    Czego oczekiwaliscie? Zwyciestwa Torresa?
    Messi jest bezdyskusyjnie numerem jeden na calym swiecie.
    Nikt nie jest w stanie przebic Argentynczyka i zapewne nikt w przeciagu najblizszych 3 lat tego nie zrobi. Kibicow niestety zzera zazdrosc, co ma na celu wyzywanie Messi'ego?

    Co do jedenastki roku..Szczerze? Absurd totalny.
    O ile mozna sie zgodzic z miejscem w bramce Ikera Casillias'a, to miejsce w jedenastce dla Pique, Alonso, Alvesa to przeklamanie ze strony UEFA. Alves? Zdecydowanie bardziej na to miejsce zasluzyl Ivanovic. W miejsce Pique bezdyskusyjnie powinien pojawic sie Kompany lub Barzagli. A Alonso powinien zastapic Toure lub Pirlo, ewentualnie Busquets.

    Trener roku? Kolejny chlam ze strony UEFA.
    Di Matteo, zdecydowanie.

    Ps: Blatter to Szwajcar czy Hiszpan?..

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 12
  • Użytkowników: 352081
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373