Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 50

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: cfclaska

Znaleziono 19 komentarzy użytkownika cfclaska
  • Komentowany temat:Zapowiedź: Galatasaray vs Chelsea

    25.02.2014 23:07

    Mój typ to 1:3 dla CFC :)

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Galatasaray

    24.02.2014 21:13

    Popieram opcje posadzenia Oscara na ławce od pierwszej minuty. Chciałbym zobaczyć taki skład CFC:
    Schwarzer
    Iva/Cahill/Terry/Cole
    Mikel/Ramires
    Schurrle/Lampard/Hazard
    Torres

  • Komentowany temat:Ostatnie słowa Maty w kierunku Mourinho

    18.02.2014 19:46

    Największa porażka Chelsea to sprzedaż Maty ! :( Nie sprzedaje się tak klasowych zawodników tylko dlatego że miał chwilowy spadek formy. Ewidentnie Mou nie chciał go w składzie co uważam za ogromny błąd i mam nadzieje że tego nie pożałujemy, albo już żałujemy:)

  • Komentowany temat:Wenger: Wstyd mi za Jose

    17.02.2014 09:56

    Dobra riposta Wengera, a Mou już nie wie czego się czepiać aby odwrócić uwagę od ostatnich niepowodzeń CFC.

  • Komentowany temat:Kompany: To nasz rewanż

    15.02.2014 23:29

    Przetrzymam porażkę z MC MU AL LV i innymi zespołami ale chcę widzieć że zespół się stara. Walczy i daje z siebie wszystko. A dzisiaj odniosłem wrażenie jakbyśmy przeszli obok tego meczu. Szkoda a tak apropo gratulacje, piękna kombinacja Silva Nasri. Coś ala Hazard z Eto'o w meczu Newcastle.

  • Komentowany temat:Mourinho: Wygrał lepszy zespół

    15.02.2014 23:23

    Zaczyna mnie irytować swoim gadaniem. Niech się weźmie za poważne ustawianie naszego zespołu i mieszaniem składów abyśmy mogli grać ciekawą i różnorodną piłkę. Zaczyna mu chyba bardziej zależeć co napiszą o nim brukowce niż o grze:/ Myślę że wciąż żyjemy dawnym Mou:(

  • Komentowany temat:Wygrana City, CFC żegna się z FA Cup

    15.02.2014 23:19

    Kolejny mecz gdzie nie potrafimy wykreować sytuacji podbramkowych:/ Zbyt dużo teraz stawiamy na Hazarda, czekamy co on stworzy a rywal ustawi się pod niego. Piłka do Hazarda 2-3 obok niego. Gramy zbyt schematycznie. Najbardziej ostatnio rozczarowuje Matić i zaczynam się obawiać że to będzie kolejny raz nie wypał z nim.Jest takie przysłowie że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. A może Mou za szybko go wstawił do podstawowego składu. William próbuje ale ewidentnie mu nie idzie, Eto'o bez komentarza, Loczek również poniżej krytyki. Zagrania bez pomyślunku ani dokładności byle do przodu. Brak lidera środka pola.
    Myślę że zaczyna nam się czkawka sezonowa i się przytniemy:/ Obym się mylił. Najwyższy czas dać szanse trochę rezerwie?

  • Komentowany temat:Jose: Jedziemy po zwycięstwo

    14.02.2014 20:26

    Jeśli się znowu nie przestraszymy a moim zdaniem teraz nie mamy czego to stawiam 100zł że jutro pojedziemy po zwyciestwo:) Obstawiam MC 1:2 CFC

  • Komentowany temat:Mourinho: Piękno FA Cup

    14.02.2014 20:23

    Powodzenia CFC ! Oby to był ciąg dalszy naszej wspaniałej historii w FA Cap :)

  • Komentowany temat:Marco van Ginkel powraca do treningów!

    13.02.2014 20:21

    Mam nadzieje że szybko się wkręci w normalny tryb gry i treningów i kolano nie będzie dokuczać. A może wypali z forma na koniec sezonu ?

  • Komentowany temat:Luiz na szczycie listy życzeń Barcelony

    13.02.2014 16:36

    Zostawiać Loczka żeby grał jako SDP?? Żart ? Mamy Mikela Maticia,Ramiego,Lampsa.To nam wystarczy. Więc albo ustabilizuje formę albo w lecie może odejść i zrobić miejsce młodemu nowemu nabytkowi Zoum'ie bądź dać szanse Ake?

  • Komentowany temat:Le Saux: Shaw powinien zostać w So'ton

    13.02.2014 16:27

    Dokładnie, najlepsza opcja to zakontraktowanie go i pozostawienie go w Southampton. Narazie Azpi na LO sprawdza się chociaż ma pare braków zauważone w ost. meczu z WBA:) Jeśli będzie się nadal tak rozwijał może być świetnym naszym LO.

  • Komentowany temat:Jose: Ofensywni rezerwowi nie zmieniliby gry

    12.02.2014 14:12

    19-wieczna gra naszego zespołu :) jak to powiedział Mou o West ham'ie :)

  • Komentowany temat:Tylko remis z West Brom

    12.02.2014 09:21

    19-WIECZNY FOOTBALL W WYKONANIU CHELSEA MOURINHO ! Żal było patrzeć na to co robią a czar goryczy przelało u mnie wprowadzenie Mikela jako 3 dp:( ( I to miał być nasz ofensywny styl gry ?

  • Komentowany temat:Jose: Ofensywni rezerwowi nie zmieniliby gry

    12.02.2014 09:17

    Sprzedał Mate bo przegrywał z Oscarem? A co oscar pokazuje ? z mc z ławy nic nie wniósł a wczoraj to aż żal było patrzeć na niego:/ To ma być nowy styl CHELSEA ?!Mamy grac ładny ofensywny football, mamy do tego odpowiednich graczy, ale jak będziemy ich ograniczać to nic z tego nie będzie. Coś mi się zdaje że żyjemy złudzeniem dawnego MOURINHO:(

  • Komentowany temat:Jose: Ofensywni rezerwowi nie zmieniliby gry

    12.02.2014 09:11

    Mou wczoraj pokazał jak się powinno zabić mecz.
    Wprowadza na boisko 3 dp Mikela ! wtf ? rami matic i mikel mieli by zabic mecz ? To jest dobiero 19 wieczny futbool!!

  • Komentowany temat:Zapowiedź: West Bromwich Albion vs Chelsea

    11.02.2014 09:43

    DUŻO szczęścia? Przegraliśmy ale z pomocą przyszedł sędzia.:P (jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia) Mam tylko nadzieje że nie będzie powtórki z West Ham'u:( Tym razem ostro zaatakować i "zabić mecz" już w pierwszej połowie. Mój skład:Cech
    iva/cahil/luiz/azpi
    mikel/lamps
    salah/oscar/hazard
    torres

  • Komentowany temat:Lukaku: Powrót Kevina do Chelsea był błędem

    11.02.2014 09:35

    Coś mi się zdaje że Mou nie będzie chciał zatrzymać Lukaku. Skoro już mowa o Suarezie czy też Cavanim. (mam nadzieje że to tylko plotki)Lukaku powinien zająć sie gra i pokazywaniem się z jak najlepszej strony w Evertonie jeśli marzy o szansy grania na szpicy w Chelsea.Chciałbym aby Mou dał mu pełny sezon zaufania i zobaczymy co potrafi.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na WBA

    10.02.2014 21:09

    Mój skład CFC:
    CECH
    IVA/CAHIL/LUIZ/AZPI
    MIKEL/LAMPS
    SALAH/OSCAR/HAZARD
    TORRES

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 50
  • Użytkowników: 352110
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373